червила в прасковен цвят

  • 6 735
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравийте на всички!!! Моля  Ви за следната услуга-отскоро съм запалена по прасковеният цвят при червилата,търсих доста нещо,което да ми хареса но все не успявам да си улуча точният цвят,харесва ми прасковен цвят с лек оттенък на розово а не по оранжавеещ Simple Smile Blush та ви моля за тази услуга ако има и други момичета,които са запалени по този цвят да споделят предложенията си с мен Praynig Blush Simple Smile благодаря предварително Simple Smile  bouquet

# 1
  • Мнения: 13 627
Имам едно червило точно в прасковено-розов цвят. На Мейбелин е от серията Watershine. Цвета се казва Peach Juice

# 2
  • Мнения: 0
Жаки,благодаря ти,но това не беше ли гланц,или греша? Thinking аз вчера ходих в бюти зон харесах си едно на Шанел точно такова каквото търся-отивам на касата и се оказа че е изчерпано Sad

# 3
  • Мнения: 1 722
Не знам дали е точно прасковено, но от доста време ползвам едно на Bell - № 13 ... страхотен цвят.

# 4
  • Мнения: 0
Anita_79 , a къде я има тази козметика че за пръв рът я чувам Thinking Simple Smile

# 5
  • Мнения: 0
сега превключвайки каналите попаднах на един клип на Магда-Мога и двете  във визията с деловият костюм е точно с такова червило каквото търся Simple Smile Thinking Blush

# 6
  • Мнения: 1 001
Погледни цвета на Джейн Фонда от колекцията на Л'ореал - Колор Рич Стар Сикрет - мисля, че е много близо до това, което описваш.   Peace

# 7
  • Мнения: 6 616
Преди известно време имах на Шанел ,цвят мелон.Точно праскова цвят е и е много трайно, но не съм го срещала скоро:(

# 8
  • Мнения: 0
Biserka_a,  i az gledah edno na Chanel unikalno beshe no v posledniqt moment se okaza che e izcherpano za sujalenie,inache na tazi marka sa im unikalni chervilata i vsichko kato cqlo Simple Smile Heart Eyes
 

# 9
  • Мнения: 13 627
Жаки,благодаря ти,но това не беше ли гланц,или греша? Thinking аз вчера ходих в бюти зон харесах си едно на Шанел точно такова каквото търся-отивам на касата и се оказа че е изчерпано Sad
Не, червило си е. Имат Watershine и гланц и червила.

# 10
  • Мнения: 0
аз съм имала гланца от тази серия страхотен е Simple Smile трябва и червилото да видя Thinking

# 11
  • Мнения: 89
Имам едно червило точно в прасковено-розов цвят. На Мейбелин е от серията Watershine. Цвета се казва Peach Juice


за това ли става въпрос?

# 12
  • Мнения: 0
благодаря за помощта на всички момичета,които се включиха. Simple Smileоткрих едно страхотно такова червило на Шанел в цвета който търсех Simple Smile Blush

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
открих едно страхотно такова червило на Шанел в цвета който търсех Simple Smile Blush

Кой номер и коя серия?

Аз също предпочитам червила и глосове в прасковени нюанси. Последното, което си взех е на Мейбълин - Colorsеnsational № 630 Velvet Beige

# 14
  • Мнения: 0
червилото е на Шанел от серията Aqualumiere Sheer Colour Lipshine N 72 Palma.....
страхотен цвят е и е много дълготрайно Peace

Общи условия

Активация на акаунт