Естетични процедури за лице и тяло – 69 тема

  • 264
  • 9
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 891
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит за грижата, която полагаме за лице и тяло - за постигане на желаната визия.



Вместо запис - моля, споделете: на кой лекар се доверявате и за какви интервенции?

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,  57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68

# 1
  • Мнения: 34 791
Мерси за темата, Аленка!
Само ботокс си слагам пли д- р Цолова в Перла клиник. Не съм обаче отдавна.

# 2
  • Мнения: 11 800
За Ботокс-Георгиевски , скинбустери- Чилингирова

# 3
  • Мнения: 2 131
При Георгиевски в новата клиника по телефона ли записвате час, гледам че през сайта няма опция  за него , а за друга лекарка ?

# 4
  • Мнения: 16 454
Честта нова тема❤
Моят лекар е д-р Георгиевски вече за всичко.

Патенце, хубави са ти устните, но всичко над това ще е в повече.

# 5
  • Мнения: 593
Д-р Трендафилова Дерма Акт за всички процедури, които си правя.
Благодаря, Алена!

От скинбустера имам лек лифт, много лек и това, което забелязвам е, че по-лесно и гладко някак се нанася фдт в сравнение с преди него.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 030
Може би на д-р Клаклова се доверявам най много, сдържана, добре обяснява и не ти набутва други процент, даже разубеждава ако смята, че нещо не би имало желания ефект

# 7
  • Мнения: 45 601
Благодаря за темата! И аз съм при Георгиевски.

# 8
  • Мнения: 30 580
Аз не съм си правила нищо от година, имам вътрешна спирачка Simple Smile.Засега съм пас.
Иначе д-р Чили ис дъ бест Simple Smile)))

# 9
  • Мнения: 7 167
И аз при Чилингирова.
Утре ще ходя да разграждаме едно уплътняване, което се получи след скинбустера в зоната на марионетната. Да очаквам ли някакви драматични странични ефекти след това, освен евентуална синина защото съм склонна? Този път не си пуснах отпуск и ще ходя на работа на другия ден, а работя с хора...

Общи условия

Активация на акаунт