Естетични процедури за лице и тяло – 68 тема

  • 38 315
  • 744
  •   2
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Добре дошли, Красавици!

Поредна тема споделяме опит за грижата, която полагаме за лице и тяло - за постигане на желаната визия.



Вместо запис - моля, споделете: коя от предприеманите от Вас естетични грижи дава най-ефективен резултат?

Линкове към предишните теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,  57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67

# 1
  • София
  • Мнения: 1 034
За мен ботокса.

# 2
  • Мнения: 3 723
Благодаря за новата тема!
За мен също ботокс е най ефективната процедура с видим ефект.

# 3
  • Мнения: 747
Привет!
За мен Хармоника и Jalupro SH.

# 4
  • Мнения: 12
Само микронийдлинг и мезотерапия съм правила до сега. Проучвам поставяне на филъри в назолабиалните, може и малко в устните. Най-вероятно на есен ще правя долна блефаропластика. Чета ви с интерес.

# 5
  • Мнения: 2 621
Ботокс и филър в устните са с най-осезаем ефект

# 6
  • Мнения: 10 221
И филър в устните  за мен.

Временен ефект от полинуклеотиди.

За момента направих и два ipl също видях ефект, да видим колко ще се задържи.

Благодаря за темата!

# 7
  • Мнения: 7 170
Филър в устни и над устната и скинбустер около устните.
Скулптра в развитие, засега съм доволна.

# 8
  • София
  • Мнения: 88
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Ботокс е и моят фаворит.

# 9
  • Мнения: 1 781
Хармоника. Искам да пробвам и Скулптра по-нататък.

# 10
  • Мнения: 45 646
Ботокс. Но още чакам и разгръщането на Скулптрата.
Благодаря за новата тема на Алена! Чета с интерес, но си признавам, че съм объркана от имената и съкращенията на всички процедури. Като дойде времето за още нещо, към което съм се насочила- ще питам като пълен лаик.

# 11
  • Мнения: 3 299
Ботокс и филъри Grinning
И нещо, което не е процедура, а процес- силови тренировки и здравословно хранене Simple Smile

# 12
  • Мнения: 7 174
И нещо, което не е процедура, а процес- силови тренировки и здравословно хранене Simple Smile

От всичко - това най-много ми хареса. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 594
Благодаря за темата!

За мен Скулптра е продуктът с най-добър резултат. Ботокс донякъде, ако не паднат веждите.

Балансирано и здравословно хранене с достатъчно протеини около 80 - 100 гр на ден, без алкохол и цигари и LED маската са моите неща Simple Smile

# 14
  • Мнения: 20 422
Hellena, ти с коя маска си? Не помня дали си казвала.

Общи условия

Активация на акаунт