Бременна ли съм - тема за бързи въпроси и отговори 3

  • 44 860
  • 752
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Svetlana79 явно няма да е този път,защотот днес сутринат напраих още едно тестче ама EFN за жалост.Но се надявам новата година да ми донесе  EFP  Hug Весело прекарване на всички  Wink

# 31
  • Мнения: 121
Момичета, пожелавам успех на всички през новата година, и всички да се похвалим.



                                             ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА 2010г.

# 32
  • Мнения: 214
Момичета здравейте
вече 6 ти месец бебеправим и нищо не се получава,
сега на 18 ти последно бебеправихме. на 28 получих странно не знам май зацапване но беше по скоро като цикъл цвета на кръвта си беше по скоро червена отколкото кафеникава. имах го предимно по хартията след WC  само за 1 ден и край вчера трябваше да ми дойде
но до сега няма лелка. нямам и признаци нищо не ме боли.. не съм изнервена
Дали има шанс да е имплантиране? и може ли толкова много дни след секс да има имплантиране?
Благодаря и весело посрещане на новата година!!!!

Последна редакция: пт, 01 яну 2010, 08:38 от LITA_

# 33
  • Мнения: 57
Момичета здравейте
вече 6 ти месец бебеправим и нищо не се получава,
сега на 18 ти последно бебеправихме. на 28 получих странно не знам май зацапване но беше по скоро като цикъл цвета на кръвта си беше по скоро червена отколкото кафеникава. имах го предимно по хартията след WC  само за 1 ден и край вчера трябваше да ми дойде
но до сега няма лелка. нямам и признаци нищо не ме боли.. не съм изнервена
Дали има шанс да е инплантиране? и може ли толкова много дни след секс да има инплантиране?
Благодаря и весело посрещане на новата година!!!!
По мое мнение, може и да е било имплантация....Може да си направиш кръвен тест за да разбереш....Пожелавам ти бебче. Hug

# 34
  • Мнения: 1 167
Честита 2010,бъдете живи и здрави и сбъднете най-големите си мечти Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 121
Честита нова година!

Късмет на всички!

# 36
  • Мнения: 776
Честита Нова година !
  Желая ви тя да баде изпалнена с мн здраве, щастие, любов и скоро всички да видите  EFP Wink

# 37
Честита Нова Година на всички!Много късмет,здраве и много бебета тая година!
За жалост аз трябва да ви се оплача,че ми дойде и то така сериозно,че....ужасна работа.Посрещнах новата година доста разочарована,но....какво да се прави....съдба.

# 38
  • Мнения: 13 999
На всички пожелавам скорошно сбъдване на мечатата за рожбички.
  bouquet

# 39
  • Мнения: 214
добър вечер
Още не ми е дошло.. днес  02.01 ми е официално 4 ден от закъснението

има нещо което също забелязах от 4 5 дена насам.
попринцип много обичам да си поспивам. преди 12 -13ч никой не може да ме събуди Simple Smile
от няколко дни ставам в 9ч даже и по рано и вечер спя много неспокойно.
дали това може да е признак? Не искам да бързам с тестове защото по зла традиция предните месеци направя ли тест и на следващия ден ми идва Sad

# 40
  • Мнения: 1 427
Честита Нова Година! И както казват - нова година - нов късмет  Grinning
Аз този месец дори и не търся признаци,  Wink понеже в периода около ову-то имах ангина и пих антбиотици, така че не наблягахме на бебеправенето. Но ще ви следя и ще стискам палци за повече "истински" признаци и положителни тестчета в тази тема  Peace
Лита, ако ти е редовен цикъла, 4 дни закъснение си е достатъчно за тест. Айде, дано да си първата за тази година с ++ тест  Hug

# 41
  • Мнения: 214
Цикъла ми е като по часовник. само 1 път имах закъснение 1 ден.
засега няма нищо още. Все си мисля че трябва да изчакам поне още 2 дена закъснение.

# 42
  • Мнения: 11
Да ви е честите новата 2010 година и пожелавам на всички от цялото си сърце да бъдат много щастливи и обичани и скоро да видят  EFP   Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 2 908
Честита Нова Година!
Ние правихме нещо този месец, но май изпуснахме точният ден за овулацията,въпреки,че не ползвах тестове-така си мисля. Та на 09.01 ще видя....

# 44
  • Мнения: 214
Момичета кога според вас е най добре да се направи тестчето?

Общи условия

Активация на акаунт