Имали ли сте кухненска мивка на Fat? Моля за отзиви

  • 55 707
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 959
Може ли някой от последните писали за фатгранит да сподели опита си? Как се "държи", почиства  ли се лесно. Колебая се между граниксит (привлича ме, защото ми се струва по-лесен за поддръжка) и фатгранит (харесва ми как изглежда, много повече от граниксита), а след като изчетох всички коментари по темата се раздвоих още повече Sad
Аз съм писала малко по-нагоре за фат гранит. Година и половина по-късно, нямам забележки. Няма петна, почиства се супер лесно, не е захабена.

Звучи обнадеждаващо Relaxed А в какъв цвят е?
Най-светлото сиво. Мога да ти изпратя снимки на лични, как изглежда след две години и половина усилено ползване.

# 76
  • Мнения: 4
Може ли някой от последните писали за фатгранит да сподели опита си? Как се "държи", почиства  ли се лесно. Колебая се между граниксит (привлича ме, защото ми се струва по-лесен за поддръжка) и фатгранит (харесва ми как изглежда, много повече от граниксита), а след като изчетох всички коментари по темата се раздвоих още повече Sad
Аз съм писала малко по-нагоре за фат гранит. Година и половина по-късно, нямам забележки. Няма петна, почиства се супер лесно, не е захабена.

Звучи обнадеждаващо Relaxed А в какъв цвят е?
Най-светлото сиво. Мога да ти изпратя снимки на лични, как изглежда след две години и половина усилено ползване.

Благодаря, ще се радвам да погледна, но не е необходимо. Ти вече каза това, което ме интересуваше, че е светла. Аз съм се насочила към бяло и това ми е драмата. Щом поддържаш светъл цвят без забележка  година и половина, вероятно проблемите, които се коментират не се отнасят до качеството на материала.  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 959
Може ли някой от последните писали за фатгранит да сподели опита си? Как се "държи", почиства  ли се лесно. Колебая се между граниксит (привлича ме, защото ми се струва по-лесен за поддръжка) и фатгранит (харесва ми как изглежда, много повече от граниксита), а след като изчетох всички коментари по темата се раздвоих още повече Sad
Аз съм писала малко по-нагоре за фат гранит. Година и половина по-късно, нямам забележки. Няма петна, почиства се супер лесно, не е захабена.

Звучи обнадеждаващо Relaxed А в какъв цвят е?
Най-светлото сиво. Мога да ти изпратя снимки на лични, как изглежда след две години и половина усилено ползване.

Благодаря, ще се радвам да погледна, но не е необходимо. Ти вече каза това, което ме интересуваше, че е светла. Аз съм се насочила към бяло и това ми е драмата. Щом поддържаш светъл цвят без забележка  година и половина, вероятно проблемите, които се коментират не се отнасят до качеството на материала.  Simple Smile
Пуснах снимки на лично. За мен е супер лесна за поддръжка. Бях си писала с една жена от фат в началото, по друг повод и тя ми беше пратила указания как да я "обгрижвам".

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 926
И ние имаме ФАТ фатгранит - бяла. Всъщност не е точно бяло, но най-светлия цвят. Ползвала съм я мног малко време, засега е добре. Получават се сиви резки от тигани понякога, но лесно се махат.

Аmélie, дали ще е удобно да споделиш указанията за "обгрижване"?

# 79
  • Мнения: 3 959
Пускам, може да са ви от полза.
Моята я оставям с доместос когато се сетя, става като нова.

# 80
  • Мнения: 41 325
Доместос помага, но съвсем не е нужно да се прилага често. По принцип като мия чинии замивам с гъбата и това стига. По някое време като ми се стори, че вече е позахабена, ползвам точно Доместос. Много е важно да се разнесе равномерно навсякъде, защото ако на едно място има, а друго се пропусне, остава петно (островче непочистено). И 10 минути са много. Аз пръскам малко, разнасям добре с гъбата да стане абсолютно равномерен тънък слой и след 3 до 5 минути плакна. Всичко светва като ново. Това за гранитна светла мивка (крем/екрю/шампанско). Наливам и в канала, като обливам добре цедката.  И тя светва като нова.
Но всичко това не го правя даже и всеки месец, а по-рядко.

# 81
  • Мнения: 3 959
Да, аз също кат теб. Един път месечно, че и по-рядко. След миене на чинии, само с гъбата.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 919
След година и месец черна мивка фатгранит, нямам забележки. Почиства се нормално, няма видими захабявания. Предвид оптималния размер за моята кухня е отличен избор. Избрах пред Schok и не съжалявам. Шок с подходящата ширина корито, беше по-плитка. Иначе Шок ми се виждаха по-елегантни. След една година ми е все тая, важното е, че ФАТ е удобна и издръжлива.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 10:39 от stenly

# 83
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 828
11 та година вече съм с ФАТ полимермрамор. Нямам забележки, почиства се много лесно и все още е здрава (отцедникът е пукнат, но по моя вина). Иначе, има вече леки наченки на захабяване, но то нищо вечно няма.

Общи условия

Активация на акаунт