Отговори
# 60
  • Мнения: 153
 Обичам огънят в камината да свети, дъха на баница с късмети,на старо вино, сини сливи и искам вий да сте щастливи!И всички да живеем дружно повече не ни е нужно! Честита Нова 2010 година ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ !!!
Честито на именниците днес!

# 61
  • Мнения: 124

Нека бъде здрава мирна и щастлива!

Аз отмарям още, чувствам се като Еления, макар че почти не пих, защото си бях с колата  hahaha Изкарахме страхотно!
Ето ви малко снимкив материал, ако може въобще да разпознаете "героите"






Мисля, че съм ви споменавала, че моя мъж е роден с Хитлер на 20.04....
На който му се гледа, повече ТУК

Отивам да полегна, че очите ми се затварят, а Алекс изобщо няма да ме пита утре сутрин рано дали ми се спи или не....

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 31

Пожелавам на всички през новата година много здраве , повече усмивки и сбъднати мечти!!

# 63
  • Мнения: 354
Здрасти банда!
Чудесни снимки видях. Надявам се за всички Новотодишната нощ да е била незабравима.При нас мина по тихия сценарии- Ици изддържа геройски без да мрънка . Усети празничния дух и беше много превъзбуден. Доспа му се чак към 23ч. Но реших да го оставя да види зарята. Беше много очарован и само повтаряще "Ди мого" - /Много звезди./В тоя дух само моето ли човече  говори толкова бебешки? Него без преводач не го разбират. Притиснено ми е , че не изговаря и всички звукове все още.А изреченията му са от по две думи.
Роси , ходи ти русо.
Еленита, мина ли ти  главицата?
Мери, мисля те- Драсни два реда.
Ирка , колажът е супер.
Пухи, за твоите питки си мечтая.
Скорошно обезбълхавяване ти жоелая.
Тони страхотно се е получила снимката на зарята.
Дани е бонбонче.
Ивчо е прелест с очилцата - много му отиват.
Златомирка,коремчето как е?
Кат, и на питките си майстор. Я ми сподели на мен най ефикасния препарат срещу хлебарки.
Вики е малка сладуранка.
Кикам , разписвай се по - често.
Мария , Любо много е пораснал.

# 64
  • Мнения: 384
Кафенце?


Тони, питката е станала великолепна. Cattt, твоята също.
Роси, разгледах всички снимки и все едно бях с вас - много весело ми стана. Новият Хитлер има много секси вид с русата си главица, не знам как ще го вардиш hahaha
Камчи,  Hug Не се притеснявай за бърборенето, отведнъж ще се разприказва, момченцата по-късно започват. На Калоян не му се затваря устата в момента, даже записвахме коледни и новогодишни пожелания на разни телефонни секретари и обрахме овации, но неговият напредък го отдавам на яслата. Покрай по-големите дечица пада голямо бърборене. То не че аз съм от мълчаливите де Embarassed

Все се глася да ви покажа пуловерите, които измайсторих за Калоян, че да ми тръгне на хвалене новогодишно, ама евентуално по-късно. Няма време сега, отиваме да си купуваме рибки, че са ни "празни" аквариумите.

# 65
  • Мнения: 4 242
Камчи тук съм  Hug
За хлебарки на нас в София но помогна единствено пръскане от фирма, преди това какво ли не опитвахме, направо ни хапеха докато спим имах ранички по раменете.
За бълхи не знам нищо ефикасно, но тия фирми пръскат и за това мисля. Не е евтино, към 40лв ни взеха, но една година бе рахат.
Пухче, има ли гадина, мен хапе, аз съм А1+, комар, бълха- аз съм жертвата винаги, но пък кърлеж и въшка никога не ме е полазвала  newsm78
Роси големи сте сладкиши!  Heart Eyes
Вики, Дани, Ивчо и всички останали, много порадвах се на снимките ви! Hug 

# 66
  • София
  • Мнения: 96
За хлебарките ползвахме Регент, страшно ефикасен е, но това е СИЛНА ОТРОВА. Ползва се съвсем малко количество. От повече от 3 години нямаме хлебарки. Но всеки сам решава на собствена отговорност.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=357269.0

Роси, голям купон е било при вас!
Мери, относно куклите, най-трудно ми е да определя цена. Имам поръчка за две кукли и след това мога да ушия и за приятелката ти, но за цената ще се разберем.
 

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 13:31 от Cattt

# 67
  • Мнения: 180
Здравейтееее Whistling
Както обикновено на 2-ри вече съм добре  Mr. Green
Прекрасни снимки разгледах-много весели Simple SmileНие си забравихме фотото...и по-добре Laughing
Мойта група е 0+,но и на мен не прощават,а Теката я хапят още повече Sadлятото чак алергична реакция направи от тез комари гадни Close..то не бяха мазила,пръскала,за контакт,за навън-спирали...ужас беше...
За хлебарки си спомням по квартири като бях беше много трудно да ги преборим.Спасение видях с една пудра( в жълта опаковка,като солничка)Ръсех по ъглите,зад гардероб,под легла и на следващата сутрин ги събирах с метлата обърнати по гръб.
А намерих го препаратаето гомного е евтин около 1.20лв...сега да е 2.50 най-много Peace
Камчи не се притеснявай колкото момченца съм виждала,всички са така-малко по-късно проговарят от момичетата.За пример ще ти дам моя племеник,който е на 3 години,вече ходи на градина,а приказките му са наравно с тези на Теката LaughingГоляма бърборана е мойта,но пък на последно време ми прави стачка с гърнето ThinkingНе мога да си го обесня.Лятото си стискаше и си казваше,нищо не пускаше докато не дам гърнето,на обед спеше без пампа изобщо бяхме без пропуск.А сега само до обед се е напикала 5 пъти,чак се чудя възможно ли е толкова често да пишка.Забелязвам,че когато отиде в другата стая и се усети,че е сама,отива зад вратата и пишка нарочно,после бяга към мен викайки"Мамоуу акууу ЕЕЕЕЕЕ!"и хвърля гърнето пред себе си ConfusedВсеки ден си пълним една пералня самоо с нейните напикани дрехи TiredДнес реших да я оставя известно време напикана,за види,че е некомфортно,но пак без успех.Детето си игра без да обръща внимание,че е с мокри гащи,просто гледаше да не сяда,игра си права Rolling Eyes....Според бабата пък това е последния стадий преди истинското приучване Thinking
Ох,айде стига съм ви занимавала,ще се радвам да споделите и при вас как вървят нещата.

Такаа,виждам никой не е писал след мен и ще се редактирам с малко настроение Grinning
Пари ли радиатора?
ЗАйчето бяло...
Люля баля

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 15:21 от elenia

# 68
  • Мнения: 674
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА !
Дано да е много успешна за всички,да сте здравички и много щастливи!

# 69
  • Мнения: 69
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!
НЕКА ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ДА НИ СЛЕДВА ЗА НАПРЕД

От днес съм с компютър и нет. Много имам да чета, че от както сме пристигнали не съм влизала. Видях, че не сте ни забравили и сте си мислили за нас. Благодаря ви. Обичам ви.

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 22:24 от *Дария*

# 70
  • Мнения: 3 025
Честита нова година и от всички нас. Желаем ви много щастие, здраве и каквото си пожелаете да се сбъдне.

Аз понеже съм на екологична вълна, ето една тема за незвредно изгонване на разни вредители, т.е. без много отрови:
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=7563dfc8c9bfd5e373d6 … mp;topic=215330.0
Ние в момента мъчим мравките с оцет.  Laughing

Пламен и той още е кара на бебешко говорене и понякога само аз го разбирам, но от 1 месец насам упорито учи нови думи и ги повтаряме до втръсване. Днес си научи името и се казва "Пами"  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 384
Ето ги пуловерчетата, които оплетох тази зима на Калоян:









Тези дни имах повече свободно време и докато спи успях да му стъкмя и една първомартенска шапка, но нея - натам. Отдавна не съм почивала толкова пълноценно, за съжаление от понеделник маратонът започва отново.

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 23:00 от Мама Пух

# 72
  • Мнения: 180
Лелеее Пух!Златни ръце имаш-сериозно!  bouquetАбе всичко с което се захванеш го правиш страхотно.Твоите мъже са щастливци!  bouquet

# 73
  • Мнения: 15
Здравейте!
Леле Пух , след като ти видях творенията останах без думи!Браво на теб!Възхищавам ти се, че успяваш да съетаеш толкова неща, че дори ти остава време и да плетеш!
Браво  и на Кат и Кас!   bouquet
Всяка по себе си тук във форума е уникална! Много се радвам ,че ви познавам , макар и виртуално! Мили, момичета бъдете обичани , уважавани и много щастливи!!!
Весел почивен ден!!!  Hug Hug Hug

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 31
Добро утро! Да се разпиша и аз че напоследък все се спотайвам. Rolling Eyes
Ние сме добре ,имам малко хрема сега ама малкия държи фронта за сега.Коремчето расте (но нямам снимки) и взе да ми натежава, досега бях добре ама от тук нататък идва тежкото ама ще избутам. Grinning Илианката и той много бърбори , даже вече не се нуждае от преводач.
Роси гледах снимките страхотен купон сте си спретнали.
Еления  Стелито е много сладка  Heart Eyes
Пух златни ръце имаш , страхотни половерчета м/у другото може ли рецептата на лични за питката ти.Така да ми се преяде като я видях. Blush
Тони уловила си момента със зарята,чудесни снимки. Hug
Ето и малко снимки да ни видите.



Последна редакция: нд, 03 яну 2010, 09:15 от zlatоmira

Общи условия

Активация на акаунт