Отговори
# 705
  • Мнения: 19
Добро утро и честит празник на всички иманници, ако има такива!
 Аз със спането няма проблем, от началото на бременността само възглавница да помириша и заспивам. Милото взе да се шегува с мен, че в осем съм си обличала нищницата - ми после като 2 не виждам за сън как да се обличам. Не че се лягам по късно от 22.30. Ама сутрин ме буди в 7.30 да му правя компания за кафето, иначе ако ме остави да спя мога да откарам и по 12-13 часов сън без проблем. Даже от извесно време и до тоалетна не се буда да ходя.
 Лек и успешен ден на всички!

# 706
  • Мнения: 40
Добро утро, момичета!

Честит празник на всички именници!
   bouquet



Кристинче, радвам се, че Калоянчо е започнал да се храни.  Hug
Ponqkoga, кофти нощ за теб...  Sad Дано не се повтаря.  Hug
За болките "между краката"- мен костта ме боли още от 7-мия месец. Трудно се изправям от легнало положение и имам нужда от помощ при завъртане, ама търпя, де ще ида?! Киселините ми са само вечер, но снощи успях да ги омилостивя с един айран.


Днес се каня да изляза, ако е приятно временцето, да понакупя още някоя- друга дреболия за болницата и за бебка. Хубав ден на всички!  Hug

# 707
  • Мнения: 27
Добро утро!

  За обувките:  аз в началото на зимата си купих едни ботуши от естествена кожа, с ниско , дебело токче, и още си ми стават, а са доста нагоре по крака. За сега, нямам отоци, чукам на дърво!

ООО, забравих!!

  Честит Имен Ден , на всички именници!!!
  


 Да сте живи и здрави, и само успехи!   newsm51
   Имаме ли тук именници?
  
  За спането, спя си , ама много ставам до тоалетна, поне по 2- 3 пъти на нощ! Иначе в 11 най късно съм заспала, та сутрин чак до 9!
  
  Днес цял ден  ще си почивам и мързелувам, няма да излизам никъде, въпреки ,че ми се иска, защото моят мъж утре  е именник на свой ред, а аз нямам купен подарък! Но пък ме е страх в тези поледици сама, ще видим как ще го измисля!

  

# 708
  • Мнения: 66
Добро утро!
Ваниии  честито бебе Мария! Да ти е жива и здрава дъщеричката. Не се притеснявай вярвам че добре се грижат за нея и скоро ще можете да сте заедно.

Честит имен ден на всички именници днес!

В момента по бтв предаването Денят е прекрасе е посветен на дискусията за и против раждането вкъщи - за който му е интересно.
Приятен ден!

# 709
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Добро утро.
Имаме си още една мома в отбора  newsm68 . Вании, да ти е жива и  здрава малката Мария. Моят племенник се роди 1500 гр. в началото на осмия месец. Полежа 40 дни в болница, но ела сега да го видиш какъв мъж е станал. Въобще не си личи, че е роден недоносен.

# 710
  • Мнения: 304
Добър ден и от мен!Благодаря на всички за милите пожелания!!!Изкарахме си много добре в домашна обстановка,а преди това с мъжлето направихме страшен бебешки пазар и вече стягам гладенето и бойната готовност за раждането.Не мога да не се похваля ,че си намерих и чудна кърмаческа пижама и то с дълъг ръкав!!!Сега пера последната пералня с бебешки дрехи и стартирам гладенето и подреждането.
Честит имен ден на всички празнуващи днес!!!
Честита малка госпожица и на Ваниии!!!Жива и здрава скоро ще си я гушкаш и глезиш!Мога да те успокоя,че сестрите на мъжа ми са се родили едната 940,а другата 960гр(разнояйчни близначки са),а сега като ги видиш няма да им дадеш тия грамажи бебешки.Само бъди спокойна!!!

# 711
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро и от мен! Нали и аз вчера се оплаквах от костоболежки, вчера се хванах и си направих малко йогичка и разстягане и днес съм супер, за първа нощ не ме боля таза и костите като се обръщам, нооооооо брат ми хърка като бенгалски тигър та пак не успях да спя да му се невиди  - и се потя вече като прасе!!! Mr. Green Страшна работа! Днес имам 2 срещи със стари габровски приятели и съм се настроила като за празник! Само хубави новини да чуем днес, добри покупки да направим! И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!!! Hug

# 712
  • Мнения: 4 187
Честито на всички именници  Hug ! Честит празник на всички, да сте живи и здрави  Grinning !


Аз съм будна отдавана, но се бях отдала на намаления в ЛаРедут ! Все пак чаршафи за 1 евро не са за изтърване  Crazy. Нямах нужда ама......все ще потрябват.

Снощи тъкмо заспах и дъщеря ни се нанесе при нас, на спалнята ! Разпери се на звезда и захърка доволно  ooooh!.
Мъж120кг, Аз -200 Mr. Green, обемна възглавница за бременни и детето....как изкарахме нощта не знам. Мислех да се преместя в детската, но ме мързеше да стана....
На всички с консултации днес успех, само положителни вести да носят  !

# 713
  • Мнения: 0
Добър ден Hug
Честито Богоявление Йордановден на всички празнуващи днес smile3525
Честито и на Вании-мноо здраве и късмет Peace
Аз сега съм от поспаливите,за разлика от преди няколко месеца когато не можех да мигна по цели нощи,сега имам страхотен апетит за сън,само дето тази нощ имах пак леки контракциййки,та не ми беше пълноценно спането ooooh!
Хубав и весел ден на всички  bouquet

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро /ден/ и от мен !
Стар,тъкмо се чудех дали си успяла да станеш в 7 .  Hug
Аз май се наспах,даже успях да събудя мъжа ми за  работа ,че той си изгасил телефона и заспал ,а аз сред поредното ми ставане за ходене до WC видях че е време да излиза и го събудих.Изхвърча като стрела .  Mr. Green
Мяуче нещо я няма ,надявам се е ок .
Чудя се какво да готвя днес  Thinking

# 715
  • София
  • Мнения: 166
Честит Имен Ден на всички, които празнуват днес!!!

Аз се събудих рано, ама после съм заспала пак и преди малко се събудих.  Направих и снимки и на последните ми покупки! Това е, свърших с пазаруването.  Grinning Ето ги http://fevruari2010.snimka.bg/baby/pokupki-na-mami-2010.422161.16781633

# 716
  • Мнения: 97
Добро утро Hug
Благодаря за закуската, Съни  bouquet
И аз се  надявам Мяучето скоро да се появи, че се позагуби Praynig
Ника, Една хубава ЖК да имаш Hug, ние сме утре Crazy
Стар,
Голяма зарибявка е с това интернет пазаруване Crazy Mr. Green И аз сега ще поогледам ЛаРедута, но и в английските сайтове вършея яко.
Като съвсем изтрещя - направо стягаме багажите и се местим там Mr. Green Мъжът вече е предупреден да си търси работа отново там Mr. Green

# 717
  • Мнения: 112
Аз тази сутрин като се събудих от доста време насам видях глезена си по-тънък от ходилото   newsm68

Иначе нямаше разлика досега - всичко беше еднакво дебело. Не знам, може и много да ми се иска и да си въобразявам, защото пак със зор се напъхах в ботушите  Blush

Подадох си молба за смяна на адреса, че нали после актът за раждане ти го пращат в общината по местоживеене по лична карта. Обаче трябва да ходя и до полицейското управление - пак ще трябва да ходя следващите дни.
Днес милото ме закара, завъртяхме се наоколо пеша - ок. 100 м и като стигнах в общината не можех да дишам, направо щях да припадна. А вървях съвсем бавно...  Blush

Само да ви кажа, че вчера направих страаашен кекс   chef Вече го няма де  Joy

Честито на всички именници!   bouquet

# 718
  • Мнения: 17
Бреейййййййййй! То да не се замота човек и взели, че се пръкнали 4 бебенца!
Да са здрави, умни и засмени за радост на мама и тати!

Аз вчера бях на консултация. Доки каза, че няма никакви признаци на стареене на плацентата, така че скоро не очаквам включване (то и без това нищо още не съм приготвила, пък и колежката е в болничен до 15 и сега нямам време да раждам).
Вместо да се чудите какво да сготвите, измислете на кого да отидете на имен ден. Аз мисля да посетя баща ми - Богомил. Да ми е жив и здрав!
Пиша много рядко, защото нета ми е толкова зле, че се мъча по 1 час да отворя една страница.

# 719
  • Мнения: 85
Здравейте-аз с тази хрема  и кашлица също не спя добре.
Ради-болките в таза и кракат са вероятно от бебето притискащо нерв-както е направила далчето-малко йогийско разтягане без да се презорваш може да облекчи болката-или стоене на 4 крака-кара бебето да се намести по-удобно... Wink
Честит имен ден на всички именници-здраве и късмет ви желая  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт