AVON- обсъждане на продукти 01 кампания 2010г.

  • 19 308
  • 391
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 14 027
Да предупредя само че го обсъждаха Аметист хрома малко преди в темата и писаха че не го харесват защото е тъмен, но аз го нанасям само един слой и то летните месеци защото стои страхотно на кожа с лек тен и светли очи, иначе на много бяла кожа понякога се получава мъртвешки ефект. Ако се избегне това като ефект в пълен комплект за ръцете краката и устните е страхотен оттенък.

# 346
  • Мнения: 15
Да предупредя само че го обсъждаха Аметист хрома малко преди в темата и писаха че не го харесват защото е тъмен, но аз го нанасям само един слой и то летните месеци защото стои страхотно на кожа с лек тен и светли очи, иначе на много бяла кожа понякога се получава мъртвешки ефект. Ако се избегне това като ефект в пълен комплект за ръцете краката и устните е страхотен оттенък.
Еми аз си имам една боя отгоре по рождение...матовичка съм си само дето не съм със светли очи Simple Smile

# 347
  • Мнения: 277
Търся впечатления от гланцовете Glazewear.Наистина ли са толкова наситени и отговорят ли цветовете от каталога на действителността?Интересува ме най-светлият цвят! Wink

# 348
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Както обещах на ChemistryLady пускам снимки на чантата Heidi:

чанта

и отвътре

Като цяло съм доволна - голяма е, ще побира доста, лачена без да е натрапчива. Материалът е PVC, но за тези пари няма как да е кожа. Не очаквам да издържи дълго, защото съм имала една чанта на Ейвън и тя се скапа за около година. Но на външен вид хваща окото  Laughing

Доволна съм от стика за поправка на лака и от лака за нокти Pastel Pink - точно бледо, пастелно розово, каквото исках. Разбира се не е издържлив, но при мен никой лак на Ейвън не е траен.

Снимах го как стои на ноктите ми, но от светлината изглежда телесен. В действителност е бледо розов.

http://media.snimka.bg/5356/016966463.jpg

# 349
  • Мнения: 3 835
Да, бива си я чантата! Благодаря за снимката!   bouquet
Аманда от "Грозната Бети" беше с такава и много ми хареса.

Да се похваля - имам от златния лак (от тези) и за Нова година си направих маникюра с него и отгоре от лепенките. Изкара ми 2 седмици.
Е, през ден слагах топ лак. А тъкмо мислех да го изхвърля.  Joy

# 350
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Лу, много благодаря!   bouquet

Хареса ми как изглежда и определено ще я взема.

# 351
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 030
Търся впечатления от гланцовете Glazewear.Наистина ли са толкова наситени и отговорят ли цветовете от каталога на действителността?Интересува ме най-светлият цвят! Wink

За  Glazewear Sparkle ли питаш  и за цвят Dazzling Diamond ли? Ако да - този цвят гланц седи бял в тубичката, а на устните стои прозрачен с лъскави частчки.

# 352
  • Мнения: 277
Търся впечатления от гланцовете Glazewear.Наистина ли са толкова наситени и отговорят ли цветовете от каталога на действителността?Интересува ме най-светлият цвят! Wink

За  Glazewear Sparkle ли питаш  и за цвят Dazzling Diamond ли? Ако да - този цвят гланц седи бял в тубичката, а на устните стои прозрачен с лъскави частчки.
Доколкото си спомням,има два цвята розово-като цикламено и едно по-светло,за светлото говоря.В действителност безцветен ли е?В брошурата ги дават за 4.90+продукт от еди-коя-си страница...

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 23:40 от Lexie

# 353
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 030
Търся впечатления от гланцовете Glazewear.Наистина ли са толкова наситени и отговорят ли цветовете от каталога на действителността?Интересува ме най-светлият цвят! Wink

За  Glazewear Sparkle ли питаш  и за цвят Dazzling Diamond ли? Ако да - този цвят гланц седи бял в тубичката, а на устните стои прозрачен с лъскави частчки.
Доколкото си спомням,има два цвята розово-като цикламено и едно по-светло,за светлото говоря.В действителност безцветен ли е?В брошурата ги дават за 4.90+продукт от еди-коя-си страница...
Да, безцветен е. Преди време  го бях снимала -

# 354
  • Мнения: 0
Някой има ли отзиви и инфо за кислородния серум за кожата на главата на Advance Techniques? ( http://ig2k.com/gallery2/v/12-2009/AVON+01-2010/avon-broshura-01 … imageViewsIndex=1 -номер 3 ) Как се използва и какъв точно е ефектът му?
И също така ако можете да ми кажете нещо повече за мароканският спа халат от интернет офертите за К2...хубав ли е, заслужава ли си да се купи и най-вече какъв е като размер?
Благодаря ви предварително!   bouquet

# 355
  • Мнения: 277
sisi_91,благодаря ти.Голяма е заблудата обаче,в каталога си е чисто розово...

# 356
  • Мнения: 15
Какви са ви отзивите за бързодействащата терапия за пъпки на clearskin-моя клиента се интерсува а не съм ползвала и нямам адекватно мнение по въпроса.Вие доволни ли сте има ли ефект и как действа всъщност.Благодаря предварително

# 357
  • Мнения: 34
Какви са ви отзивите за бързодействащата терапия за пъпки на clearskin-моя клиента се интерсува а не съм ползвала и нямам адекватно мнение по въпроса.Вие доволни ли сте има ли ефект и как действа всъщност.Благодаря предварително

Аз съм я ползвала и в момента я ползвам. СУПЕР е даже снощи (съвсем пресен пример) едно гадно мазно цирейче се мъчеше да набъбне по брадичката ми но не усоя е днес има лека подутинка но ако не го бях туширала с терапията днес вече да киризеше на лицето ми  Sick search

# 358
  • Мнения: X
Здравейте, днес получих промо-серията за лице със ориз и саке. Терапията вече разбрах, че се ползва като крем, а маската да споделите, колко време я държите. Предполагам на влажна, почистена кожа? Не е да не съм ползвала маски, обаче следва инастрикциите винаги, а тук няма ...разчитам на вас  Hug

# 359
  • Мнения: 1
Момичета някоя от вас използвала ли е червилото Ultra colour rich за плътни устни има ли ефект? и лосиона за премахване на черни точки clearskin?  Rolling Eyes  и още от К02 стр.161 спиралата на каква цена е ? на 3,50 ли?   


                  МС ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ     bouquet

Общи условия

Активация на акаунт