AVON- обсъждане на продукти 01 кампания 2010г.

  • 19 310
  • 391
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 37
Момичета някоя от вас използвала ли е червилото Ultra colour rich за плътни устни има ли ефект? и лосиона за премахване на черни точки clearskin?  Rolling Eyes  и още от К02 стр.161 спиралата на каква цена е ? на 3,50 ли?   


                  МС ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ОТГОВОРИТЕ     bouquet

една клиентка си поръча Ultra colour rich за плътни устни,но като ефект каза че няма,но пък цвета и харесва

# 361
  • Мнения: 15
Аз да се похваля днес ми дойде поръчката всичко е наред няма проблеми с продуктите.Бях си поръчала червилото ucr pout и twinkle pink-ами какво да кажа нямам думи....адски съм очарована от тези два цвята...pout е леко свежо и много приятно ненатрапващо се розово...twinkle pink е малко е по-розово но е адски сладко особенно за лятото на кожа с лек тен и силно подчертани черни очи ще изглежда убийствено... Simple Smile

# 362
  • София
  • Мнения: 1 914
и още от К02 стр.161 спиралата на каква цена е ? на 3,50 ли?   
               

Да- 3.50.

# 363
  • Мнения: 4
момичета, някой може ли да ми даде актуална снимка на червила ultra colour rich - iced coffee  цвета ме интересува какъв му е

# 364
  • Мнения: 15
момичета, някой може ли да ми даде актуална снимка на червила ultra colour rich - iced coffee  цвета ме интересува какъв му е

Мила тук го има http://avon.su/pomada.htm

# 365
Здравейте
Аз малко късничко се включвам в темата, но съм също координатор за AVON от доста време и може да се каже че съм навътре с нещата за козметиката. Изключително доволна съм от нея макар и да бях скептично настроена в началото. Кампания 01 беше учудващо успешна и затова мога да ви предложа продукти с отстъпка, които са в наличност от кампания 01 и ако някой от София се интересува без да се колебае може да се свърже с мен Simple Smile продуктите са: Система за дермабразио на ANEW, сапунчетата с цвят на роза,  дневен и нощен крем на Solutions, шампоан и балсам за тънка и безжизнена коса на Advanced Techniques и крем за ръце с глицерин и калции.
skype за връзка : avonsf
 Успех в кампания 02 !!

# 366
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ние си имаме сапунчетата,системата за дермабразио и кремчетата.....Всяка си има цял склад продукти на Ейвън....

# 367
  • Мнения: 31
аз пък съм доволна от спиралата супершок много добре разделя и не слепва миглите  Peace
 а някой ползвал ли е дермабразиото преди да каже някакви отзиви Praynig
Дермабразиото е страхотно.ползвам го от 2 седмици,но кожата ми изглежда нежероятно.Дано като стигна до 4 етап също да се чувства така

# 368
  • русе
  • Мнения: 647
аз пък съм доволна от спиралата супершок много добре разделя и не слепва миглите  Peace
 а някой ползвал ли е дермабразиото преди да каже някакви отзиви Praynig
Дермабразиото е страхотно.ползвам го от 2 седмици,но кожата ми изглежда нежероятно.Дано като стигна до 4 етап също да се чувства така
отначало си мислех че си внушавам -аз също втора седмица го ползвам и забелязвам някаква разлика\ към по добро де\ Laughing

# 369
  • Sofia
  • Мнения: 1 221
Аз си го ползвам с кеф цяла година вече. Освен че е икономично е и много ефикасно. Направо ми засиява кожата. Сега си го поръчах пак.

# 370
  • Бургас
  • Мнения: 5 705
Пу, че ви завиждам  Mr. Green

# 371
  • София
  • Мнения: 1 914
Добре де- става ли за млади кожи? На 25 съм.

# 372
  • Sofia
  • Мнения: 1 221
ами не виждам причина да не става, това е все пак вид пилинг, който подновява кожата.

# 373
  • Мнения: 1 855
И аз я започнах тая система за дермабразио,на втората седмица съм,много добре ми се отразява,даже супер.Препоръчвам,чудесен продукт Peace

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 09:37 от mamamishi

# 374
  • Мнения: 78
Някой пробва ли вече системата за очи Ривърсалист?  newsm78 Нали сега върви реклама по телевизията, че намалява тъмните кръгове и всички ме разпитват за нея. Кажете си мнението,става ли?

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 14:18 от svetlu6ka6

Общи условия

Активация на акаунт