AVON- обсъждане на продукти 01 кампания 2010г.

  • 19 294
  • 391
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 530
Имам питане относно продуктите за обем.Има серум за обем и плътност и спрей за обем в основата на косата.Ако някой е ползвал моля да ми каже каква е разликата и  кое би препоръчал???  А подхранващата пяна за обем със силна фиксация ли е?

# 376
  • Мнения: 15
Имам питане относно продуктите за обем.Има серум за обем и плътност и спрей за обем в основата на косата.Ако някой е ползвал моля да ми каже каква е разликата и  кое би препоръчал???  А подхранващата пяна за обем със силна фиксация ли е?

Аз имам серума за обем и плътност.Според мен е страхотен-прави косата мека ухаe невероятно и наистина придава обем в основата на косата.Аз обикновенно го ползвам след къпане на вече изсушена коса.Косата не се омазнява и си заслужава парите Simple Smile

# 377
  • София
  • Мнения: 1 914
За лилавия серум ли говорим? Той е кремообразен и не го слагам никога в основата, само надолу по косата. Ама нещо не ми е любим. Имам и червения спрей за в основата- той май по- добре.

# 378
  • Мнения: 530
Да- за лилавия и червения спрей става въпрос. Ами дали могат да се комбинират двата спрея-единия в основата, от другия по краищата..... то голям обем ще стане Simple Smile)) Гледам, че има и промоция при покупка на 2 продукта -12.90лв. Но се чудя и за пяната  newsm78

# 379
  • русе
  • Мнения: 646
Аз да питам пак че нещо май никой не ми отговори нооо все пак маската за боядисана коса някой ползвал ли е и как действа

# 380
  • Мнения: 13 915
Ако е тази с червената капачка аз съм я ползвала но не съм в див възторг от нея - обикновенна нормална маска - с добър аромат, не омазнява допълнително, прави косата по хидратирана, но аз я оставям 30 минути на косата и тогава изплаквам.

# 381
  • Sofia
  • Мнения: 1 207
Системата за очи на Аню си я поръчах като демо и ще дойде утре, така че другата седмица ще мога да споделя първи впечатления.
Маската за боядисана коса наистина не е нищо особено. Да не каже ,че нещо не ми стои добре на косата. По-добре си вземи някоя друга.

# 382
  • Мнения: 37
Имам питане относно продуктите за обем.Има серум за обем и плътност и спрей за обем в основата на косата.Ако някой е ползвал моля да ми каже каква е разликата и  кое би препоръчал???  А подхранващата пяна за обем със силна фиксация ли е?

серумът го имам и съм го ползвала 1 път,сложих малко на суха коса и настина прави обем. пяната не е със силна фиксация,но става за употреба

# 383
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
някакви впечатления за този халат?  Rolling Eyes От каква материя е? Става ли например вечер, ако спиш с по-тънка нощница и ако излизаш да се наметнеш с него?   bouquet Ако може и реална снимка как изглежда.

# 384
  • русе
  • Мнения: 646
Ако е тази с червената капачка аз съм я ползвала но не съм в див възторг от нея - обикновенна нормална маска - с добър аромат, не омазнява допълнително, прави косата по хидратирана, но аз я оставям 30 минути на косата и тогава изплаквам.

Маската за боядисана коса наистина не е нищо особено. Да не каже ,че нещо не ми стои добре на косата. По-добре си вземи някоя друга.


благодаря момичета Peace

# 385
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
някакви впечатления за този халат?  Rolling Eyes От каква материя е? Става ли например вечер, ако спиш с по-тънка нощница и ако излизаш да се наметнеш с него?   bouquet Ако може и реална снимка как изглежда.

Ивче,в другата тема дадох доста отзиви за този халат.Ако искаш,виж там! Peace

# 386
  • Мнения: 104
Здравейте!Много ще съм благодарна ако някоя от вас може да ми каже дали  лосиона за тяло и крема за ръце DRY Skin SOS Rise oil съдържат парабени.Търсих,но не намерих някъде да има изведено съдържанието. Thinking Благодаря предварително! Peace

# 387
# 388
  • Мнения: 612
Да- за лилавия и червения спрей става въпрос. Ами дали могат да се комбинират двата спрея-единия в основата, от другия по краищата..... то голям обем ще стане Simple Smile)) Гледам, че има и промоция при покупка на 2 продукта -12.90лв. Но се чудя и за пяната  newsm78
Пяната не е със силна фиксация,  според мен.

# 389
  • Мнения: 417
Момичета какво ви е мнението за лака за нокти -decadance тъмен ли е много приятен ли е като цвят и ако може някоя снимчица.Благодаря предварително
Много тъмно лилав.За мен е нетраен. Confused

Общи условия

Активация на акаунт