БУЛИМИЯ ПОМОЩ

  • 6 068
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 131
Ей спокойно-аз вече не съм повръщала от много време.И мисля, че няма да повръщам, тъй като и от бъркане в гърлото беше почнало да ме боли гърлото.Ужасно е и за това няма повече да повръщами ще съм здраво момиче  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 668
А колко кила си в момента ? И по -добре да споделиш с майка си
ОО теглото ми е в норма, не ми е поднормено и не съм клечка.Висока съм 170 и тежа 58 килограма.

като бях на около 18-20 имах този проблем
при мен мина лесно и неочаквано с хомеопатия
ходих на лечение при класически хомеопат за съвсем друго, а то взе, че изчезна и булимията Grinning
горещо ти препоръчвам да отидеш, няма да съжаляваш Peace

# 17
  • Мнения: 78
Ей спокойно-аз вече не съм повръщала от много време.

Дано, Соничка, но последния ти случай си описала около 30-ти декември, а днес е 8-ми януари. Това не е много време.

По-добре ще е да споделиш с майка си. Може и да ти мърмори, но все ще е някакъв разговор.

# 18
  • Мнения: 245
      Всеки един силует си има своите особености. Дори и да станеш малко закръглена не е никакъв проблем. Имах един период, в който без да искам бях станала 41 кг. Толкова гладувах, а не можех да ям, защото и слюнката си не можех да преглътна от афти. Цялото тяло ме болеше, имах синини по корема, където са кокалите на таза, кръвното ми бе много по- ниско и постоянно ми се виеше свят и нямах сили. За дрехите да не говорим- стояха ми по- зле и от на закачалка.

       В общи линии беше много неприятно, така че яж и не се притеснявай, докато си още млада и здрава. Като поостареем докторите ще ни забранят и сочното свинско, и баклавата и още една камара вкусни удоволствия, които сега не само, че не ни пречат, ами са и полезни. Дори и сланината, макар че такова нещо да ме убиеш- пак не бих изяла...

Общи условия

Активация на акаунт