Бременност на 41

  • 58 260
  • 236
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 63
Swetana,ти ориентира ли се вече при кой ще раждаш?Виждам,че сме от Пловдив и двете,имам близка,която роди в 28г.с.по спешност в хирургиите и дежурните не даваха никакъв шанс за бебето и точно в този момент застъпи док.КОРСИМОВ,възрастен лекар,който ми каза на момента да не се стряскам и ще направи каквото трябва.Бременноста беше инвитро,майката на 36,седалищно прилежание.След 15 минути лично ми съобщи новината-1200грама,момченце.Сега е 9 месечен юнак 9 кг.Много съвестен лекар,частния кабинет му е в клиника САНИ.ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ.

# 61
  • Мнения: 343
И аз съм слушала хубави неща за доктор Корсимов той идва и в нашия град в Пазарджик
Вчера си видях точицата  Heart Eyesмного чудно но за сега нямам никакви симптоми  newsm78

# 62
  • Мнения: 26
здравей eima, все още не съм решила окончателно къде да раждам,
но имам ориентация евентуално към клиника Селена .
Ако нещо се случи преди термина тогава в някоя от държавните болници.
 Laughing
 Мечтание вече съм в 6 тия месец освен 10 килограма в + и ритането на малчо от време на време по нищо друго състоянието ми не се различава от преди ,пожелавам ти лека и спокойна бременност!

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 09:14 от swetana

# 63
  • Мнения: 63
Честити точица,Мечтание,хайде след десетина дни и сърчице.Корсимов живее в Пазарджик.Много е свестен и в никакъв случай не е комерсиален.А относно Селена,моята племенница ражда преди година там,внимание,обгрижване,лукс,но бебчо си тръгна със стафилококова инфекция от там и след 2 дни се наложи по спешност операция под мишничката от загнояла пъпчица,която е работила в дълбочина.Иначе лекари и анестезиолози са на ниво.

# 64
  • Мнения: 16
Момичета, браво!
Така ме обнадеждихте. Думи нямам да ви кажа, какво значи за мен тази тема. Дано всички сте здрави и да имате това, което сте си поръчали!:)

# 65
  • Мнения: 51
здравейте  мили мами,аз съм от две години в период на менопауза  и преди два дни научих че съм бременна в четвърти месец....засега нищо не мога да кажа друго,много съм объркана.

# 66
  • Мнения: 42
neli672, човек трудно отстрани разбира хала на себеподобните.  Така и ние трудно ще разберем какво те тормози; но все пак ще ти кажа:
благодари на Бога за дара, който ти е дал и се радвай на бременността си!
darsie, надежда и успех и на теб!

# 67
  • Мнения: 69
Здравейте, мили дами! С такъв интерес прочетох тази тема и съм силно учудена, че сте спрели до тук. Какво стана с Мечтание и другите, които очакваха бебета?
Ще разберете вълненията ми като ви кажа , че съм на 41 и чакам бебе през май 2011. Всичко се случи спонтанно, искахме да си имаме още едно дете и то се случи. Дано е добър Господ да мине всичко добре, стискайте палци!
Днес цял ден се рових в интернет с целта да разбера какви изследвания и кога са нужни за бременност над 40г. Освен, че попаднах да сумати страници, които започваха с ужасяващите рискове, конкретна и полезна информация не намерих. Затова почнах да ровя из форума.
Ако има подобна тема ви моля да ме насочите. Има ли мами над 40 дето сега чакат бебета да си споделяме вълнения и съвети?

# 68
  • Мнения: 7 190
lotxen, честито!  bouquet
Леко бременеене и раждане. Това е една чудесна възраст! Peace

Тази тема може да ти е от полза:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=517689.0

# 69
  • Мнения: 5
Аз маи съм за тази тема.След 2 месеца ставам на 40.От вчера имам доказателство,че съм бременна.Ще споделям ,какво се случва
с мен...Дано всичко да е о.к.Иначе това ще ми е второ детенце. Rolling Eyes Споделяте ,мили мами ,да съм информирана ,да не изпусна нещо в суматохата. До скоро Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 1 276
Geri71 честито   bouquet

# 71
  • Мнения: 7 001
Привет на всички мами! Поздравления за всички бебеправещи на 41. Да сте здрави и да родите здрави и хубави бебчета.
Включвам се в тази тема, защото съм на 40 навършени години. Решихме отново след 16 години да имаме бебче, но уви... не е било писано да стане сега. Направих спонтанен аборт в 10г.с. По природа съм оптимист и гледам напред. След някой и друг месец ще направим нов опит, пък дано всичко е наред. С тези думи искам да дам кураж на всички, които се колебаят - една бременност на тази възраст е нещо прекрасно. Не се колебайте - правете бебета.

# 72
  • BG
  • Мнения: 2 458
Привет на всички мами! Поздравления за всички бебеправещи на 41. Да сте здрави и да родите здрави и хубави бебчета.
.............................


Фортуна, много съжалявам, мила! Дано преодолееш по - бързо всичко това и след няколко месеца да дойде желаното щастие отново!   Hug



# 73
  • Мнения: 5
И аз така след 14-15 години реших да ставам мама отново.Преди 1,5 стана съвсем случаино и завърши неуспешно....
Сега отново стана съвсем случаино.Дано този път извървя пътя докраи.Все  пак годините са 40...Но пък на тази възраст сме по-
търпеливи. Grinning

# 74
  • Мнения: 7 001
Благодаря, Benisima! Беше ми мъчно, много мъчно. Не очаквах, че ще имам някакви проблеми. Първата ми бременност протече съвсем гладко(като изключим един цистит, който преживях в 5-6 месец), сега забременях сравнително бързо, чувствах се добре, почти нямах сутрешно гадене, никакви болки и не очаквах нищо лошо да се случи и изведнъж.... проблем. Но както казах - аз съм оптимист и вече гледам напред. Дано следващия път всичко да е наред. Simple Smile

Geri71, желая ти да извървиш пътя докрай и да гушнеш едно хубаво и здраво бебе.  bouquet
Пиеш ли фолиева киселина? Как се чувстваш? Сподели ако искаш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт