Бременност на 41

  • 58 235
  • 236
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5
Розинка,благодаря ти за съвета!Все още не съм и казала,искам да отида на лекар да знам че всичко е наред и тогава,мечка страх мен не.Мисля че казах преди,аз съм разведена,а бившия ми съпруг има друго дете.Дъщеря ми се чувства крайно пренебрегната от негова страна и затова даже се бях отказала от бебе.Но се случи и сега вече 10 дни събирам смелост.Друг проблем е,че тя не харесва особено мъжа с когото живеем.Това допълнително ме притеснява.

# 196
  • Мнения: 2
zdraveite ..bremenna sam i sam na 41 godini mnogo me e strah ot bremenostta.  zasega vsichko e normalno  no tova ne mii prech da  se panikiosvam

# 197
  • Мнения: 76
и на 30 и на 40, всеки си се поникьосва.

# 198
  • Пловдив
  • Мнения: 1 195
zdraveite ..bremenna sam i sam na 41 godini mnogo me e strah ot bremenostta.  zasega vsichko e normalno  no tova ne mii prech da  se panikiosvam

Добре дошла, не се притеснявай за да не влияеш и на мъничето в теб, радвай се на всеки хубав ден от бременността си! Heart Eyes

# 199
  • Мнения: 2 826
ines_bg, независимо от годините всеки се притеснява. Радвай се, че носиш живот в себе си и дано всичко продължава да е нормално до края!

Желая лека бременност на всички момичета от темата Hug Много ви се радвам, момичета!

# 200
  • Мнения: 2
blagodarja vi momicheta .znaja che netrjabva da se panikiosvam   ama mi e dosta trudno zastoto sam savsem sama  v druga darjava,maja mi e chujdenez ....abe s dve dumi njamam kompanija  i kolkoto nablijava vremeto za termina tolkova poveche me e strah  i az neznam ot kakvo.....a imam oste  tseli  4 mesetsa.Blagodarja vi za podkrepata .....dano da moga da preodoleja tova

# 201
  • Мнения: 121
След като дълги години се опитваше да зачене, на 46-годишна възраст актрисата Холи Бери очаква второто си дете. Щастливият татко е годеникът й - френският актьор Оливие Мартинес.  Peace

# 202
  • Мнения: 10
Здравейте.Малко е късничко,но аз будувам и с радост изчетох всичко,написано във форума.
Забавно ми е ,че има толкова много жени които също са бременни в такава възраст.Аз ставам на 42 през ноември и тогава ,надявам се ,ще си родя още едно дете.Поне няма да ме отбележат като възрастна първескиня,както при първото раждане на 28.
Мъжа ми става на 60 тая година и много се зарадва на подаръка,който ще получи.
Просто исках да споделя радостта си тук,защото с непознати е по-лесно.Роднините ,незнайно защо,когато се случи нещо такова нетипично,забелязала съм,че започват да дават оценки,съвети и да лепват етикети.Най-често.....че съм луда.Така,че няма да казвам на никого от роднините докато не започнат да ме питат защо вече не пия вино и защо ми епораснал корема.
Лека нощ на всички.Поздрави от Стокхолм  preggo

# 203
  • Мнения: 2 473
Диорисима, поздравявам те! Страхотно си го написала за роднините. Аз много се дразня от думи като: "Ауууу, то сигурно е станала грешка на тая възраст" или "Ама то желано ли е?" или "Е как така вие сте достатъчно големи хора, не се ли пазехте?". Изпитвам гняв от  такива  изказвания. Хубаво ми става като чуя, че някоя жена иска да има дете на възраст по-голяма от 40. За съжаление, моето трето детенце не можа да вдиша първата си глътка въздух и почина в мен в 39 седмица една седмица преди термин, но не се отказвам и дерзая, напук на възрастта ми. Възрастта е толкова, на колкото се чувстваш, защото съм срещала хора, които са на 25, а сякаш са на 65.
Пожелавам ти много здраве, спокойна бременност и много хубави емоции! Няма нищо по-хубаво от едно мъниче, което ще осмисли живота ти! Разбира се и на всички жени , които са тук в тази тема пожелавам същото!

# 204
  • Мнения: 121
Ох...ама как така в 39-тата....Ох.... Cry
Като чета такива неща и започвам да се притеснявам и по цели нощи не мога да спя.... Казаха ли поне причината????Имаше ли някакви проблеми през останалото време???
 Щом Хали Бери на 46 ще ражда...Има време за всичко... Лошото е че понякога се случват гадни непридвидени сируаци.....  Tired

# 205
  • Мнения: 2 473
Икеа, не се тревожи. Аз не мога да видя третата ти лента добре, вижда се малко от нея, но май чакаш трето дете. При мен бременността беше перфектна, без високо кръвно, без диабет, без излишни кг, но явно  в деветия месец нещо се е случило и не усетих движения една сутрин.Отидох на лекар и нямаше сърдечна дейност. Установи се тромб в пъпната връв.Тоест при някакво движение на бебето, то силно си е протегнало ръчичка или краченце и е направило този тромб на връвта. Просто малшанс. Като съвет, който мога да дам е: ходете често на тонове, момичета, ако трябва през ден в деветия месец!
Аз се вдъхновявам от Холи Бери и от много от вас, които сте тук! Дано всички сбъднем мечтата си! Praynig Hug

# 206
  • Мнения: 121
emilia8698 не се е включвала скоро....Тя е на 46 и пробват за детенце...Все се надявам да пише новини..Но уви нищо за сега...
.. а ЗА ТОНОВЕ В 9-ТИЯ МЕСЕЦ..АКО ДАЙ БОЖЕ СЕ СТИГНЕ ДО ТАМ..ЩЕ СИ ВЗЕМА МАЛЪК ДОМАШЕН МОНИТОР-ДА НЕ ОБИКАЛЯМ БОЛНИЦИТЕ ЧЕ СЕ ЧАКА С ЧАСОВЕ В ТЪПИЯ ЛОНДОН...  Tired

# 207
  • Мнения: 16
здр момичета аз съм на 42г и съм бремена с близнаци това ми е първа бременост така че аз много се радвам и всички около мен са радостни успех на всички .Запомнете че стара риба няма жената и на 60 г е млада. Hug Hug Hug

# 208
  • Мнения: 76
Успех, Закс! И аз карам една лека бременност и сега на финала ми е най-притеснено

# 209
  • Мнения: 6 957
Закс, поздравления!  Hug Аз родих миналата година, бях на 42г. и половина. Желая ти лека бременност и щастлив финал.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт