Бременност на 41

  • 58 250
  • 236
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 10
здр момичета аз съм на 42г и съм бремена с близнаци това ми е първа бременост така че аз много се радвам и всички около мен са радостни успех на всички .Запомнете че стара риба няма жената и на 60 г е млада. Hug Hug Hug

Разбира се,че е така.А и човекът до теб може да те накара да се чувстваш най-желаната без значение на колко си.Успех.

# 211
  • Мнения: 16
SISKA_TA НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ СТРАХЪВАШ ВИНАГИ МИСЛИ ПОЗИТИВНО МАКАР ЧЕ И АЗ ДА СИ ПРИЗНАЯ МАЛКО МЕ Е СТРАХ НО ВИНАГИ МИСЛЯ ПОЗИТИВНО .БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МАМИ КОЙТО НИ ПОДКРЕПЯТ Hug Hug Hug Hug newsm30  ylinfant

# 212
  • Мнения: 16
ФОРТУНА МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПОДКРЕПАТА И ПОЖЕЛАНИЯТА .

# 213
  • София
  • Мнения: 16 220
 Аз само чета и ви се радвам, моята бременност нали не изкара дълго и след това, въпреки още два опита с донорски яйцеклетки, не става и не става...и вече станах на 46...

# 214
  • Мнения: 121
Аз само чета и ви се радвам, моята бременност нали не изкара дълго и след това, въпреки още два опита с донорски яйцеклетки, не става и не става...и вече станах на 46...


 newsm78сигурно аз съм се объркала/ както винаги/ newsm78 но сам останала с впечатлението че имаш вече 3-чки.... Аз мисля че на 46 все още има шанс...... Flutter

# 215
  • София
  • Мнения: 16 220
Имам трички,  отпреди втория ми съпруг, а не е честно той да няма...и искам 4то, обаче Ония отгоре не дава...

# 216
  • Мнения: 121
Имам трички,  отпреди втория ми съпруг, а не е честно той да няма...и искам 4то, обаче Ония отгоре не дава...

 Flutterабе....вие не спирайте с опитите...Пък оня горе може да си промени мнението когато най малко очакваш. Praynig...
За Холи Бери четох че бременноста и на 46 е изненада и че е забременяла естествено....
 За инвитро мислили ли сте?  baby_neutral

# 217
  • София
  • Мнения: 16 220
6 неуспешни опита за последните 4 години, от които 3 с донорски яйцеклетки. Преди една година, след шестия опит се отказах от непорочния метод, явно не е за нас. Иначе порочните опити продължават...

# 218
  • Мнения: 121
6 неуспешни опита за последните 4 години, от които 3 с донорски яйцеклетки. Преди една година, след шестия опит се отказах от непорочния метод, явно не е за нас. Иначе порочните опити продължават...

Знаеш ли...Ние за 2-рото пробвахме в продължение на 2 години..И нищо..Най накрая се отказах и-хоп..Веднага ама веднага станало.... baby_neutral
 Между другото има едни хапченца..които повишават мнoгoкратно овулацията..Мисля че в БГ ги има..Ако не- мога да ти пратя....Никога не знаеш...Може пък да помогнат...  bowuu

# 219
  • Мнения: 10
Е,аз утре отивам да ми направят кюретаж.Две лекарки поставиха диагноза мъртъв ембрион .
Успех момичета.

# 220
  • София
  • Мнения: 16 220
Диорисима, много съжалявам, минах през същото преди година и половина. Очите си изревах...

# 221
  • Мнения: 7 000
Диорисима, и аз съм минала през същото. Знам колко е тежко. Тогава една докторка ми каза: поплачи си и затвори тази страница, после опитайте отново. Желая ти късмет!  Hug

# 222
  • Мнения: 9
Диорисима, за жалост, случват се такива неща. Важно е ти да си добре, ако имаш подкрепата и любовта на човека до теб ще го преодолееш, ще укрепнеш психически и дано има следващ успешен опит. Много ме радва, че темата е актуална и ще продължи да бъде.

# 223
  • Мнения: 2 826
Диорисима  spoko  Hug Надявам се да не спираш до тук и след няколко месеца да се похвалиш  Peace

# 224
  • Мнения: 837

Fortuna и аз ще  съм така но тази година ,надявам се всичко да ОК и ноември да се радвам на пухкаво и здра Praynigво бебче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт