Хапчета за самолет

  • 10 095
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 124
Аз себе си не бих дрогирала, пардон - приспала, камо ли детето си.
Моя позната - аптекарка, дава на детето си против повръщане и за сън по време на път димен хидренат по половин таблетка 1 час преди тръгване. Когато споделих с моя приятелка, също аптекарка, тя категорично отсече, че никога не би дала на детето си. Предпочитам дъщеря ми да ми скъса нервите, пред това да я приспивам насилствено. Пък и на нас дълъг път засега не ни се очертава, като изключим с кораб, живот и здраве.  Grinning

# 31
  • Мнения: 437
Aз никога не заспивам по време на полет и последно реших да опитам с препоръчвания "Зопиклон".
Може да се закупи свободно или с обикновенна  рецепта за около 6 лева (блистер от 10 таблетки)
В самолета пак не заспах , но следващите вечери  в хотела ми действаше чудесно и наистина успява да те приспи.

Един голям , огромен и отвратителен недостатък е , че през целия следващ ден имате отвратително горчив вкус в устата. Това  за мен елиминира всичките му плюсове и никога вече не бих го ползвал.  Лекарството е немско и потвърждава , че и там правят много глупости  Laughing

# 32
  • Мнения: 74
Аз по време на полет не употребявам нищо, но имаше период, когато вкъщи употребявах Атаракс преди лягане... Оказа се обаче, че не ми понася и дори ставах по неспокойна от него (не знам защо) ... сега пия само хапчета за кръвното, но тъй като започнах да свалям килограми и нормализирах кръвното мисля да спирам и тях Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт