ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ(Kaybolan yillar) ТЕМА 17

  • 31 397
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Добър ден!  bouquet
На Йешимката първият мъж е по -хубав! newsm51

# 706
  • Мнения: 20 795
Брии - и - и - зче , охх, ама дано поне са щастливи !  #Shocked

Някой може ли да намери снимка на бившия и за сравнение, аз не съм гледала Перла  и не ми е много познат .....

Ето го първия съпруг на Йешим

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 12:53 от Venetat

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Здравейте и от мен! Прекрасен ден ви пожелавам!
http://vbox7.com/play:90ef5ca5
Айде нещичко за настроение! bowuu

# 708
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Добът ден !!!
Гледам пак сте се загрижили за темата... ooooh!

# 709
  • Мнения: 0
Кметице ти само ни наблюдаваш. smile3532 smile3532 smile3532

# 710
# 711
  • Мнения: 8
Мисля си за Дианка и божеството newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78може пък да и омръзне бързо и да го нарита Praynig Praynig Praynig PraynigА до тогава Зизу Hug Peace Praynig Hug ще дебне в Стамбула край имението с патките! #Crazy #Crazy #Crazy
Уф Crossing Arms толкоз се впечатлих от новината #Crazy #Crazy,че за 5-ти път си редактирам поста.

# 712
  • Мнения: 20 795
Кой знае дали в имението с патките вече не се е настанил Бронзовия Давид.  newsm78 newsm78 newsm78 Най-добре кметицата да хваща първия самолет за Йордания. Ама как така ще ни отмъкнат божеството?! ааааааааа  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 713
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile
Чета, чета, и онемявам направо думи нямам, като го прочетох даже сили нямах да почна да си скубя косите от яд, леле бяс ме хваща  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire тая Диана, откъде се взе, направиха един клип и хоп у кревата......., ма и Божеството не си поплюва, тц, тц, тц

# 714
  • Мнения: 165
Кой знае дали в имението с патките вече не се е настанил Бронзовия Давид.  newsm78 newsm78 newsm78 Най-добре кметицата да хваща първия самолет за Йордания.
Joy Joy Joy Тъй, тъй нашичкия пак е оплел конците, а Зизка къде изчезна? Thinking

# 715
  • Мнения: 0
ЗИЗКЕ отивай да спасиш САРУ от тази жена !!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 716
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЗИЗКЕ отивай да спасиш САРУ от тази жена !!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Отивам много бърже.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 717
  • Мнения: 1
направиха един клип и хоп у кревата.......

А представятели си какво щеше да стане ,ако с нас беше снимал целия филм, който му планирахме ....

 newsm78

# 718
  • Мнения: 8
направиха един клип и хоп у кревата.......

А представятели си какво щеше да стане ,ако с нас беше снимал целия филм, който му планирахме ....

 newsm78
Естествено! Joy hahaha Joy hahaha Joy hahahaСнимките още нямаше да са започнали.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добро утро на всички! Като гледам класацията, днес Божеството има особено силна нужда от нас! Ние сме състрадателни, пък и си го обичкаме, нека му помогнем да задържи първото място, респективно Седмото-в света! Гласувайтеее!!!

http://www.whopopular.com/Saruhan-Hunel-

Общи условия

Активация на акаунт