Безплатни тренировки по лека атлетика за деца

  • 25 483
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 175
Охх..много добра идея..
И ни е на една крачка..
Ама Кирил е на училище до 16.30.. Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 57
Здравейте! Имам син на 14 години и се питам дали има нещо подходящо и за него Simple SmileХоди втора смяна на у-ще, ако има място във вашия отбор по кое време се провеждат тренировките.

Предварително благодрая.

# 32
  • Мнения: 3
Още 2 момичета на 15 имат голямо желание да спортуват с вас. Нали възрастта не е проблем

# 33
  • София
  • Мнения: 1 074
Дали тренировките все още продължават?

# 34
  • Мнения: 1 849
от тази година са платени

# 35
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
от тази година са платени
Здравейте. Може ли да ми кажеш каква е цената? Благодаря.

# 36
  • Мнения: 1 849
от тази година са платени
Здравейте. Може ли да ми кажеш каква е цената? Благодаря.

20лв. на месец

# 37
  • Мнения: 71
Здравейте! Преди малко писах ЛС на треньора за координати. Много бих искала и моят 6г. син да тренира ЛА.  Вие мами, кога водите децта си? Да си организираме среща...може и пробна тренировка за нас...много сме бързи Wink
П.С. Таксата не е космическа, за да има значение, че тренировките вече не са безплатни!!!

# 38
  • Мнения: 1 849
сутрин от 10, а след обяд от 14,15 часа.
Мама АнеНЕ, можете да се включите от следващата учебна година, мисля, че през лятото тренировки няма да има, поне миналата година така беше.

# 39
  • Мнения: 2 134
Не успях да се свържа на ЛС - невалиден е-мейл.
Бихте ли посочили актуален тел.,е-мейл?
Интересува ме през м.юни ще има ли тренировки?
Благодаря!

# 40
  • Мнения: 494
И аз се интересувам от леката атлетика - за дъщеря ми, която е на 8 години. Пратих и-мейл на Ники. Дано да е актуален...

# 41
  • Мнения: 71
maggypan и красива белла, писах ви на лични! Simple Smile)
Тренера е супер, стадиона също, а и спорта...хайде, чакаме ви! Колкото повече-толкова повече и ...е по-весело:))

# 42
  • Мнения: 494
Здравейте,
Утре започва новата учебна година и вече трябва да подреждаме извънкласните занимания.
За съжаление, не можахме да посетим тренировките на Ники през лятото, тъй като то ни беше много динамично. Но не сме се отказали.
Ники, моля Ви, пратете ни тазгодишния график.
Благодаря предварително.

# 43
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Синът ми е от активно спортуващите при Ники. Обаче,му тегля думите с ченгел от устата (на сина Twisted Evil). Спомена ми,че треньорът ще пътува в чужбина,така че може и да не отговори веднага. И още - вероятно от октомври ще започнат. Поне съм спокойна,че Ники звъни по телефона лично на родителите,така че няма да останем неуведомени за началото на тренировките.

# 44
  • Мнения: 494
Много благодаря, blanc. Чакам с нетърпение.
Дано само да не са в понеделник и сряда тренировките, че ние тогава сме на френски. И двамата са тогава - баткото, 4-ти клас, и момата, 2-ри клас.
Момичета, защо не можем да ги гледаме? Предполагам, че все някой път ще можем. Сигурно защото децата се поглезват, когато родителите им са там. Но стадионът е мнооого голям. Не виждам проблем да влизаме. Моите ги бях записала на плуване 2 седмици в края на юли, в Спартак, и винаги влизах вътре - на трибуните. Гледах ги, а те се молеха да изляза, защото ги изпивах с поглед, когато се опитваха да се скътават  Joy...
Разкажете, все пак, повече за това как протичат тренировките. Ники беше писал в началото, че за 1-4 клас са повече под формата на игра. Но натоварват ли се физически? Синът има много енергия за изгаряне. Както той самият казва: "Мамо, какво да направя - имам свръхприлив на енергия.".

Общи условия

Активация на акаунт