1001 нощи - Една година стана , но страстта към Приказката ни остана - 116

  • 33 141
  • 732
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 630
Най-хубавият подарък, който ще получат нашите любимци! Дай боже всичко по живо по здраво!

Последна редакция: пн, 04 яну 2010, 07:00 от Goni

# 76
  • Мнения: 630
Добро утро, сладуранки!

# 77
  • Мнения: 23 412
ДОБРО УТРО И ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ!

Имам време да преведа само последните въпроси от интервюто с Халит, но се надявам и те да ви зарадват и да сложат хубаво начало на новата седмица. В останалата част от интервюто Халит говори за " Горчива любов" и филма за Ататюрк. Ще се постарая да намеря време в следващите дни да преведа и нея.


Въпрос: Къде живеете в Истанбул? Доволен ли сте от квартала, в който живеете.
Халит: Живеем в район Ниспетие (Nispetiye Mahallesi). Малко време е минало откакто сме тук, но сме доволни, обичаме това място.

Въпрос: Скоро ще станете баща. Започна ли още от сега да се променя животът Ви?
Халит: Разбира се, че  настъпи промяна. В живота ни вече има трети човек. Много приятно и вълнуващо е всичко. Очакването на детето ме изпълва с топлина. Не знам какво ме очаква, но вълнението ми е голямо.

Въпрос: Каква беше за Вас 2009 година. Как ще я запомните?
Халит: Това беше година, в която научих много неща. Преживях много неща. За мен това беше бурна, наситена със събития година. Мисля, че научих много от нещата, които ми се случиха и от хората, с които се запознах през 2009. Наред с трудностите и негативните неща, тази година ми донесе най-хубавите радости в живота.

Въпрос: Какво ще правите през 2010. Има ли вече ясни проекти?
Халит: Очаквам детето ни да се появи живо и здраво през 2010. Извън това нямам големи очаквания. По принцип не обичам да подхождам към нещата с големи очаквания. Не е в моя стил. В момента няма проект, с който да съм ангажиран.

# 78
  • Мнения: 460
Добро утро! Hug Hug Hug
Варна, благодаря!  Heart Eyes

Да ви е сладко кафенцето!



# 79
  • Мнения: 4
ВАРНА,БЛАГОДАРЯ!!Наистина хубаво начало на деня и седмицата!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 80
  • Мнения: 630
Varna
ПРИЯТЕН И ПОЛЗОТВОРЕН ДЕН!

# 81
  • Мнения: 4
МИМЕ,ГОНИ,благодаря за кафето и закуската!Хубав ден и успешна седмица на всички!  newsm10 newsm51 newsm51

# 82
  • Мнения: 630
  Fresh, и на теб мила!bouquet  love001  love001  love001

# 83
  • Мнения: 4
ГОНИ,рано си започнала и все хубави неща си сложила!!!! newsm51 smile3525 newsm51

# 84
  • Мнения: 0


Добро утро на ранобудните!

Цветя за ВАРНА!

Благодаря за кафето и закуската.

# 85
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


ДОБРО УТРО ПРИЯТЕЛИ! Hug Hug Hug
Благодаря на раннобудните за кафето , закуската,
снимките и най-вече за прекрасните  новини  за любимите ни хора!
Мойто ежедневие започна .Събудиха ме с песен !
Сложих си я в подписа !!!
Ето , поздрав и за вас за прекрасно начало на деня!


http://www.youtube.com/watch?v=E-pRXjLoDYM

 smile3525 newsm51 smile3525

# 86
  • Мнения: 1
Добро утро, момичета, започва и първата делова седмица от Новата 2010 год. На всички работещи пожелавам успешна и ползотворна работа, дано тя ви носи радост и удовлетворение. На тези, на които времето минава повече у дома и пред компютрите пожелавам по-често да вдигат очи от екраните и да поглеждат навън, светът е прекрасен и си заслужава да си част от него.


Едно кафенце и от мен за тези, които имат нужда от ободряване. Или чайче за привържениците на здравословния начин на живот.



Благодаря на всички за чудесните пожелания, които ми отправихте за рождения ден на сина ми. И нищо друго не мога да кажа, освен Амин, дай Боже. Благодаря ви, скъпи приятелки.

# 87
  • Мнения: 0
Сирен, Краси, Хиацинт - да са ви живи и здрави децата!!! (извинявам се за закъснението)

# 88
# 89
  • София
  • Мнения: 1 017
Здравейте МИЛИ ПРИЯТЕЛИ!!!.Отново и отново БЛАГОДАРЯ за хубавите пожелания и поздрави  bouquet Като видях сините очета на"бебето на ГОНИ",ми идваше да го грабна от монитора и да го мачкам, мачкам.....,но нещо ме гризе от вътре и искам да го споделя. Ние само за сини очички говорим и мечтаем....НО има ли значение цвета...Няма начин да не сме виждали или познаваме хора с кафяви,черни очи. Колко ИЗПЕПЕЛЯВАЩИ могат да бъдат и колко ТОПЛИНА и ОБИЧ да даряват!  Да си спомним за ШЕХ, БЕРГ,КЕРЕМ,БЕННУ.....
ПРОСТЕТЕ ми за отклонението, но си мисля,че като прозорец на ДУШАТА,очите показват душевния мир на човека.Там лъжа няма! Стига да може
отсрещния ,който гледа в тях да иска да види ИСТИНАТА! newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy
От сърце желая на ВСИЧКИ  хубав и успешен ден,седмица.... newsm51 smile3525  love001 newsm10 newsm10 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт