Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 24

  • 45 219
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 12
Аз явно съм спала докато съм разглеждала сайта на Алезар, но къде от Пловдив си взимате нещата?

Доколкото знам  Алезар са  във Варна. Peace
А някой знае ли кога пристига буса на Алезар в БГ?  bouquet

Вчера или днес сутринта е пристигнал,понеже и аз имам пратка и утре ще ми я пуснат по Еконт! Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 843
Аз явно съм спала докато съм разглеждала сайта на Алезар, но къде от Пловдив си взимате нещата?

Доколкото знам  Алезар са  във Варна. Peace
А някой знае ли кога пристига буса на Алезар в БГ?  bouquet

Вчера или днес сутринта е пристигнал,понеже и аз имам пратка и утре ще ми я пуснат по Еконт! Peace

Този който на 17-ти е тръгнал ли? newsm78

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Накой за MandMdirect да има???Аз съм само с едни бебешки маратончици  Praynig

# 723
  • Мнения: 12
Аз явно съм спала докато съм разглеждала сайта на Алезар, но къде от Пловдив си взимате нещата?

Доколкото знам  Алезар са  във Варна. Peace
А някой знае ли кога пристига буса на Алезар в БГ?  bouquet

Вчера или днес сутринта е пристигнал,понеже и аз имам пратка и утре ще ми я пуснат по Еконт! Peace

Този който на 17-ти е тръгнал ли? newsm78

Да!Поне аз днес звънях във фирмата и ми казаха че утре ще ми пращат колета така че би трябвало да е пристигнал.Ако са ме излъгали ще излъжа и аз вас,но утре сутринта ако ми пратят смс от Еконт значи поръчката е при мене! Grinning

# 724
  • София
  • Мнения: 843
Цитат
Вчера или днес сутринта е пристигнал,понеже и аз имам пратка и утре ще ми я пуснат по Еконт! Peace

Този който на 17-ти е тръгнал ли? newsm78

Да!Поне аз днес звънях във фирмата и ми казаха че утре ще ми пращат колета така че би трябвало да е пристигнал.Ако са ме излъгали ще излъжа и аз вас,но утре сутринта ако ми пратят смс от Еконт значи поръчката е при мене! Grinning
[/quote]

 newsm78  Последно като говорих с Искра се разбрахме на 20 ти да се обадя за инфо евентуално кога ще пристигне. Може и да се е объркала нещо, че докато говорихме децата и се сбиха Crazy
Каква е идеята на смс-а от Еконт? Кога да ги чакаш ли?

# 725
  • Мнения: 23
Еконт изпращат SMS когато пратката ти е в твоя град-информативно,да отидеш да я вземеш Peace

# 726
  • Мнения: 12
Да,когато ми е тука пратката и ми пращат смс.Ама нали ви казах утре сутринта ако не ми се обадят значи че няма да има нищо и ще пиша! Peace

# 727
  • София
  • Мнения: 843
Мерси за инфото. Hug Това с смс-сите не го знаех.

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ама той буса е тръгнал на 17-ти вечерта, предвид прогнозата едва ли ще пристигне за толкова кратко време мисля аз.
А те утре ако ти пуснат нещата по Еконт, ти смс ще получиш чак на следващият ден.

# 729
  • София
  • Мнения: 843
Ама той буса е тръгнал на 17-ти вечерта, предвид прогнозата едва ли ще пристигне за толкова кратко време мисля аз.
А те утре ако ти пуснат нещата по Еконт, ти смс ще получиш чак на следващият ден.

Дори прогнозата да е ок не му ли трябват поне 3 дена на този бус да дойде до БГ? Както и да е оспамих темата сори Blush Утре ще се обадя според уговорката за допълнителна информация.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Аз явно съм спала докато съм разглеждала сайта на Алезар, но къде от Пловдив си взимате нещата?

Доколкото знам  Алезар са  във Варна. Peace
А някой знае ли кога пристига буса на Алезар в БГ?  bouquet
Това е ясно, но много смътно си спомням, че някой спомена за пловдивски бус, какво ще рече това, имат ли доставка и до Пловдив или е било инцидентно?

Миналата седмица Гери предложи да ни изпрати нещата с един пловдивски превозвач/куриер. Предполагам, че е било инцидентно, но много ще се радвам ако не е.  Peace

# 731
  • Мнения: 368
От ММ директ ще пусна в петък поръчка Peace

# 732
  • Мнения: 4 204
Добро утро. Връщах се да прочета мненията от вчера.

От М&Со (бившите Mackays) може да се поръчва с нашите карти. Над 35 лири доставката е безплатна.

# 733
  • Мнения: 12
Добро утро и от мен!Включвам се да кажа че все още нямам смс така че нещо са се объркали или по скоро са ми отговорили по енерция и затова и аз ви обърках! EmbarassedМакар че и на мен ми беше чудно,но тайничко се надявах! Mr. GreenИзвинете ме! Peace

# 734
  • Мнения: 12
Точно ей сега говорих със Искра от Алезар и тя ми каза че заради пътната обстановка във Варна Буса неможе да влезне в града и затова са се забавили нещата,ама предполага че до утре ще са разпратили нещата! Peace

Общи условия

Активация на акаунт