Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 24

  • 45 218
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 763
Здравейте, момичета. Присъединявам се към вашата групичка. От скоро пазарувам онлайн . То това си е болестно състояние май. Сън не ме хваща с тези пратки. Искам да ви попитам, тогава когато продавача не прави доставка до БГ, ползвате посредници. Толкова много неща изчетох , че съвсем се обърках... За една помпа съм ангажирала Емпреса. Каквито и въпроси да имам не получавам отговори. Не ми отговориха на e-maila който им изпратих за да ги уведомя че ще ги ползвам като услуга... абе малко мъгла работа ми се струва. Посъветвайте ме от всичките посредници които сте ползвали кои препоръчвате?
Гъбко, Гив транспорт и Алезар са фирмите, с които съм контактувала.

# 706
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
http://direct.asda.com/Hauck-Buggy/002659897,default,pd.html
 Момичета, тази количка лятна ли е и нещото което най-много ме интересува, има ли легнало положение на гръбчето.

За лятна-изглежда такава. А това, което те интересува: дават я от раждането до 3 годишна възраст. Промяната на положенията за гърба става посредством издърпващ механизъм. Пише, че включва табличка за игра, поставка за чаша, място за играчки  /макар че не виждам на снимката/.

много ти благодаря, значи все пак има някакво движение на облегалката, макар и до средата само, пак ме устройва

# 707
  • Мнения: 354
Здравейте, момичета. Присъединявам се към вашата групичка. От скоро пазарувам онлайн . То това си е болестно състояние май. Сън не ме хваща с тези пратки. Искам да ви попитам, тогава когато продавача не прави доставка до БГ, ползвате посредници. Толкова много неща изчетох , че съвсем се обърках... За една помпа съм ангажирала Емпреса. Каквито и въпроси да имам не получавам отговори. Не ми отговориха на e-maila който им изпратих за да ги уведомя че ще ги ползвам като услуга... абе малко мъгла работа ми се струва. Посъветвайте ме от всичките посредници които сте ползвали кои препоръчвате?
И аз се присъединявам към питането  Simple Smile

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Аз съм много доволна от Алезар.  Peace

# 709
  • Мнения: 1 251
И аз се присъединявам към питането  Simple Smile

За Пловдив ползвам предимно Алмуз, доставят нещата тук и така не плащам куриер!
Но и Гив транспорт напоследък ползвам, но при тях се заплаща и куриер до Пловдив!   Peace

# 710
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
http://direct.asda.com/Hauck-Buggy/002659897,default,pd.html
 Момичета, тази количка лятна ли е и нещото което най-много ме интересува, има ли легнало положение на гръбчето.

За лятна-изглежда такава. А това, което те интересува: дават я от раждането до 3 годишна възраст. Промяната на положенията за гърба става посредством издърпващ механизъм. Пише, че включва табличка за игра, поставка за чаша, място за играчки  /макар че не виждам на снимката/.

много ти благодаря, значи все пак има някакво движение на облегалката, макар и до средата само, пак ме устройва

О, не някакво, а много положения, които ти си наместваш. Би трябвало да има и напълно легнало, щом я дават от раждането нагоре  Peace

Аз ползвам Алезар.

# 711
  • Мнения: 39
Много Ви благодаря.

# 712
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ако е като моята количка Хаук, регулирането на облегалката става посредством шнур с пластмасов механизъм с копче, подобен на тези на връзките на якетата например. Така няма някакви точно определени позиции, нагласяш си както ти е удобно. Моята има почти пълно легнало положение, наклонът е съвсем лек, дават я, че е подходяща за новородени.

Искам да попитам като плащате с ваша карта и посочвате английски адрес на посредник, какво пишете в полето за телефон? Обикновено е отбелязано като задължително, а не винаги приема бг телефон.  newsm78

# 713
  • Мнения: 4
Някой дали знае случайно следващия курс на Гъбко кога е?

# 714
  • Мнения: 252
Искам да попитам като плащате с ваша карта и посочвате английски адрес на посредник, какво пишете в полето за телефон? Обикновено е отбелязано като задължително, а не винаги приема бг телефон.  newsm78

Ако нямаш телефона на превозвача, върши работа и измислен. Английските номера са 10 цифри. Стационарните линии в Лондон почват с 2. На мен поне ми се е случвало да сложа измислен телефон. 0207....... и т.н

# 715
  • Мнения: 4 204
Питай превозвача за телефон. Ако има проблем с пратката ще се обадят да се уточнят.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз явно съм спала докато съм разглеждала сайта на Алезар, но къде от Пловдив си взимате нещата?

# 717
  • Мнения: 131
Аз явно съм спала докато съм разглеждала сайта на Алезар, но къде от Пловдив си взимате нещата?

Доколкото знам  Алезар са  във Варна. Peace
А някой знае ли кога пристига буса на Алезар в БГ?  bouquet

# 718
  • София
  • Мнения: 229
От Габко нещата от кой квартал се взимат, къде им е офиса?

# 719
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз явно съм спала докато съм разглеждала сайта на Алезар, но къде от Пловдив си взимате нещата?

Доколкото знам  Алезар са  във Варна. Peace
А някой знае ли кога пристига буса на Алезар в БГ?  bouquet
Това е ясно, но много смътно си спомням, че някой спомена за пловдивски бус, какво ще рече това, имат ли доставка и до Пловдив или е било инцидентно?

Общи условия

Активация на акаунт