Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 24

  • 45 245
  • 752
  •   1
Отговори
# 690
  • Сливен
  • Мнения: 295
За замяната на стоки съм съгласна, но в профила ти в Сейнсбъри има отметки ако не желаеш да ти заменят нещо просто го отмяташ и няма да ти го доставят Flutter А и даже като последна стъпка при поръчката има да сложиш тези отметки че не желаеш заменки

# 691
  • Мнения: 324
За замяната на стоки съм съгласна, но в профила ти в Сейнсбъри има отметки ако не желаеш да ти заменят нещо просто го отмяташ и няма да ти го доставят Flutter А и даже като последна стъпка при поръчката има да сложиш тези отметки че не желаеш заменки
Това не го знаех /а и явно съм бляла някъде, не съм го заблязвала/, благодаря!  Hug

# 692
  • Мнения: 2 122
Hug много мерси, видях аз че искат заявка за час, ама като не направи отстъпката и се отказах  Crazy

# 693
  • Мнения: 131
Ето малко снимки и от мен от Adams и Marks and Spencer.

Страхотни неща!
Извинявай,дрешките от m&co как ги поръча?  bouquet

# 694
  • Мнения: 2 495
Аз пак да помоля ако някой пуска от АСДА, да ме включи с едни бодита.Пишете ми ЛС, че не следя темата в момента. Peace

# 695
  • Мнения: 12
Някой знае ли скайп на Гери от Алезар(аз и знам майла но не ми върши работа)? Rolling Eyes

# 696
  • Мнения: 469
Ето малко снимки и от мен от Adams и Marks and Spencer.

Страхотни неща!
Извинявай,дрешките от m&co как ги поръча?  bouquet

Благодаря Simple Smile Чрез посредник ги поръчах, но това беше преди година някъде.

# 697
  • Мнения: 367
Момичета моля ви кажете за колко време идват нещата с Алезар и къде е офиса във Варна???

# 698
  • Мнения: 260
Момичета моля ви кажете за колко време идват нещата с Алезар и къде е офиса във Варна???
В кв.Чайка, а за колко време идват... ми от скоро съм им клиент, но последния път за 6 дена дойдоха  Peace

# 699
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
http://direct.asda.com/Hauck-Buggy/002659897,default,pd.html
 Момичета, тази количка лятна ли е и нещото което най-много ме интересува, има ли легнало положение на гръбчето.

# 700
  • Мнения: 131
Ето малко снимки и от мен от Adams и Marks and Spencer.

Страхотни неща!
Извинявай,дрешките от m&co как ги поръча?  bouquet

Благодаря Simple Smile Чрез посредник ги поръчах, но това беше преди година някъде.

А дали би споделила чраз кой посредник?Сигурно от детство мое или?  bouquet

# 701
  • Мнения: 469
Ето малко снимки и от мен от Adams и Marks and Spencer.

Страхотни неща!
Извинявай,дрешките от m&co как ги поръча?  bouquet

Благодаря Simple Smile Чрез посредник ги поръчах, но това беше преди година някъде.

А дали би споделила чраз кой посредник?Сигурно от детство мое или?  bouquet

Да, мисля че Детство Мое беше тогава.

# 702
  • Мнения: 39
Здравейте, момичета. Присъединявам се към вашата групичка. От скоро пазарувам онлайн . То това си е болестно състояние май. Сън не ме хваща с тези пратки. Искам да ви попитам, тогава когато продавача не прави доставка до БГ, ползвате посредници. Толкова много неща изчетох , че съвсем се обърках... За една помпа съм ангажирала Емпреса. Каквито и въпроси да имам не получавам отговори. Не ми отговориха на e-maila който им изпратих за да ги уведомя че ще ги ползвам като услуга... абе малко мъгла работа ми се струва. Посъветвайте ме от всичките посредници които сте ползвали кои препоръчвате?

# 703
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
http://direct.asda.com/Hauck-Buggy/002659897,default,pd.html
 Момичета, тази количка лятна ли е и нещото което най-много ме интересува, има ли легнало положение на гръбчето.

За лятна-изглежда такава. А това, което те интересува: дават я от раждането до 3 годишна възраст. Промяната на положенията за гърба става посредством издърпващ механизъм. Пише, че включва табличка за игра, поставка за чаша, място за играчки  /макар че не виждам на снимката/.

# 704
  • Мнения: 97
Здравейте, момичета. Присъединявам се към вашата групичка. От скоро пазарувам онлайн . То това си е болестно състояние май. Сън не ме хваща с тези пратки. Искам да ви попитам, тогава когато продавача не прави доставка до БГ, ползвате посредници. Толкова много неща изчетох , че съвсем се обърках... За една помпа съм ангажирала Емпреса. Каквито и въпроси да имам не получавам отговори. Не ми отговориха на e-maila който им изпратих за да ги уведомя че ще ги ползвам като услуга... абе малко мъгла работа ми се струва. Посъветвайте ме от всичките посредници които сте ползвали кои препоръчвате?

Емпреса е транспортна фирма, а не посредник. Посредниците се ползват, за да ти купят нещо вместо теб от магазините, които не приемат бг карти - Некст например (и други де). Прочети малко повече и ще видиш сама отзивите за тях. Иначе Емпреса аз лично не препоръчвам , аз ползвам Гив транспорт - всичко го има на 1-вата страница. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт