Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 24

  • 45 217
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 713
Откога са Ви поръчките от Алезар. Аз чакам една от 7.01, но никой не ми е писал и най-вероятно няма да съм в този курс  Rolling Eyes

Днес най-накрая премерихме с децата дрешките. Резултата: според мен тази колекция идва леко уголемена (или поне в нашата възрастова група 6-7г)
На Лилито зимните дрешки размер 6г вече ни окъсяват и в ръкавите и в крачолите. Затова поръчах 7-ца за лятото. Обаче като цяло са ни по-големички. Въпреки, че има още 4-5 месеца и може би е по-добре  Mr. Green
Сандалите обаче са мноооооого уголемени. Ще се продават при всички положения  Laughing
На малката 4-5г и заспаха  Peace (3.5г, 18кг и около 105см ще я измеря пак за височината)

Ето малко снимки оттук нататък  http://rummipl.snimka.bg/hobby/next-2010.462921.17019361

Да се поФаля. Това ни е подарък за РД от мама Вили. Благодаря ти   bouquet Страхотно стои. Материята е невероятна  Peace
http://rummipl.snimka.bg/hobby/next-2010.462921.17019377   Лепна ни идеално 6-ца е

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Руми, страхотни са ти куклите, до лятото ще са им тъкмо дрешките не бой се.  Hug
Моята поръчка е от 29.12, но имах артикул с удължен срок и го изчаквахме да го доставят та за това се позабави.
А вчета от Детство мое получих писмо, че дрешките от новата колекция били много уголемени, добре че дънките съм ги поръчала такива с подгъв, но блузите къде ще им слагам ръкавите не знам, дано не са чак толкова, че ми се ще сега да си ги носят.

# 737
  • Мнения: 307
Руми , страхотни са ти манекенките  Hug Моята поръчка от Алезар е от 4.01 . В събота Гери ми писа , че 2 артикула от поръчката ми липсват (единия са го объркали и ще го сменя , а другия е с удължен срок на доставка ) ,а останалите неща тръгват към БГ  Peace Така че тези дни чакам  Grinning

# 738
  • Мнения: 12
Руми колко според теб са уголемени обувките на NEXT по точно сандалите малката носи 28 номер а голямата 34 и се чудя кой номер да и взема поръчах и аз дрешки от новата колекция с един номер по големи да видим сега като дойдат дали ще има изненади  newsm78

# 739
  • Мнения: 11 713
Благодаря момичета   bouquet

asi06 доста са уголемени според мен. В момента Лилито носи ботуши 12-ка. Сандалите ги поръчах 13-ка и са и огромни  Laughing Някъде ги бях мерила, но по спомен стелката е 20.5см (тези белите от снимките)

# 740
  • Мнения: 12
благодаря Руми ще поръчам колкото носят сега тъкмо до лятото да им стават   bouquet

# 741
  • Мнения: 11 713
Само да допълня. На Викито и двата чифта са 10-ка. Розовите с цветенцата със сигурност няма да ни станат дори и на лято. Но тези другите "шляпките" може и да ги носим. Абе ... объркана работа. Всеки модел си е с различна номерация  Joy
Май най-добре е като поръча някой и да си даваме размерите на стелките  Rolling Eyes

# 742
  • София
  • Мнения: 843
 Моята е от 05.01.  

# 743
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 367
Дрешките, които аз поръчах по мои наблюдения са си както винаги, тоест един размер уголемени, затова винаги поръчвам долния размер, дъщеря ми е на 3.3 г., 96 см  и 14 кг и й взимам размер 2-3 г. Ботушките са й номер 7, сега й взех гуменки също номер 7, отговарят си на номера, сега искам за лятото сандали да й взема, някой може ли да измери стелка на сандали 7-ца?

# 744
  • Мнения: 51
Здравейте момичета ако може някой да ми помогне ще му бъда много благодарна.Харесах си тези дънки  http://www.mandmdirect.com/ProductDetail.asp?ProductCatalogue=FA2536 ,но не знам кой размер да си порачам ,попринцип съм 42 номер . newsm78
  bouquet

# 745
  • Мнения: 12
Руми и мойта малката носи 10-ка можеш ли да измериш стелката на розовите сандалки с цветенцата  Hug

# 746
  • Мнения: 11 713
Руми и мойта малката носи 10-ка можеш ли да измериш стелката на розовите сандалки с цветенцата  Hug

Няма проблем, но довечера  Hug

# 747
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 367
Някой знае ли каква е сумата над която се облагат стоки в Англия? Става дума примерно пратка от САЩ за Англия над каква сума трябва да е, за да я обмитят?

# 748
  • Мнения: 7
здр.вижте какво получих от детство мое да го имате в предвит


Уважаеми клиенти на 'Детство мое',

Забелязахме,че дрешките от новата колекция на Некст са уголемени.Моля да имате предвид това,когато поръчвате роклички,панталони и клинове.
Ще се постараем в най-скоро време да Ви изпратим размери на някои дрешки,за да имате по-добър поглед това,което поръчвате.
Приятна вечер!
Екипът на Детство мое


# 749
  • Мнения: 51
Момичета от кой сайтове поръчвате официални роклички за малките принцеси.
Благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт