В момента чета......

  • 46 575
  • 733
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 509
"Долината на куклите" на Джаклин Сюзън - иска ми се да имам повече свободно време, защото романът е много интересен.

# 241
  • Мнения: 10 014
Голгота на Чингиз Айтматов и хич не ми върви. Ще взема да я оставя. Имам чудесни спомени от "Денят по-дълъг е от век", но тук натрупването на религиозни размисли ми е в повече.

# 242
  • някъде
  • Мнения: 5 097
прочетох вече Граф Монте Кристо- страхотна, няма друга такава книга Peace Peace Peace

Капитан Немо хубава ли е? Струва ли си да я почвам newsm78

# 243
  • Мнения: 16

Капитан Немо хубава ли е? Струва ли си да я почвам newsm78

Според мен - да. Wink

# 244
  • Мнения: 434
"Затъмнение" на Стефани Майер

# 245
  • Мнения: 3 803
Голямата скука на Богомил Райнов/препрочитам/

# 246
  • Мнения: 863
Започнах Сидхарта, по препоръки във форума Peace

# 247
  • Мнения: 1 948
Тъкмо приключих "Пясъчна Буря" на Джеймс Ролинс  Peace

# 248
  • Мнения: 107
rompecabezas, надявам се да ти хареса "Сидхарта". Любима книга ми е!!!

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
"Златният храм" на Юкио Мишима,ами трудно разбираема ,затова върви бавно. Embarassed

# 250
  • на село
  • Мнения: 1 658
"Дългата разходка" на Стивън Кинг. Малко бавно ми върви.

# 251
  • Мнения: 93
Таман почетох "Скитница" на Стефъни Майер Sunglasses

# 252
  • София
  • Мнения: 5 957
Таман почетох "Скитница" на Стефъни Майер Sunglasses

И аз  Simple Smile

# 253
  • Мнения: 759
"Дългата разходка" на Стивън Кинг. Малко бавно ми върви.
[/quotе]
Това е една от малкото книги, които си знаех как ще свърши още в средата, но въпреки това я дочетох преди много години, само, за да видя дали съм познала Simple Smile
Тъкмо прочетох "Отнесени от вихъра" 1 том. Утре почвам 2.

# 254
  • Мнения: 1 181
Снощи дочетох "Обжалването" на Джон Гришам... е, едва я дочетох. Незнам защо, но хич не ме впечатли, даже ме отегчи. Имаше малко движение към края, но определено не ме грабна - много сухарски описания, обяснения..... Може би бързах да я свърша, понеже започвам "Ловецът на хвърчила", за която четох много добри отзиви.

Общи условия

Активация на акаунт