РУССКИЕ СЛАДОСТИ

  • 57 079
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 283
в мол Варна-този които е след мола до автогарата(в които е Карфур); т.нар. кораба Simple Smile дано да ме разбра Crazy

# 226
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
в мол Варна-този които е след мола до автогарата(в които е Карфур); т.нар. кораба Simple Smile дано да ме разбра Crazy

Съвсем оплете обясняванката, аз докато ти схвана мисълта те изчетох няколко пъти. МОЛ Варна е търсеният МОЛ, наистина, този с Пикадилито и на него наистина му казват кораб.

# 227
  • Варна
  • Мнения: 283
ами знам, ама и аз до преди месец бях варненка от София и се опитвам да съм много ориентирана (че чак упътвам хората)! извинявам се  Blush , за кофти обясненията. и да не е съвсем офтопик, на мен магазина, който е от Валентина надполу по уличката към 1во РПУ най-много ми харесва и там хората от персонала са най-любезни Peace

# 228
  • Мнения: 2 697
Ох, от 100 години му се канех на магазина в София и най-после днес прескочихме с любимия дотам Wink Взехме 1 кило пелмени, пряники с какао, сушки, 1 л квас и хляб Минский някакъв - всичко за около 15 лв Sunglasses От всичко купено сме много доволни, само хлябът ни изненада - произведен за Березка от някакъв неизвестен Бг хлебар Laughing Другите неща са кои украински, кои немски, кои полски, но качеството е добро, а цените не чак толкова бомбастични колкото очаквах. Следващият път мисля да отидем с по-голяма кошница Mr. Green

# 229
  • Мнения: 2 214
Аз колко се радвам на магазина в Пловдив newsm68
Всяко ходене до Пловдив ми е през магазина Joy Joy Joy Joy
Вярно че някой от нещата не са както бяха преди в СССР но пък те и тук саламите не са както бяха в Съветска България така че....

# 230
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ауу, магазин Берьозка.
Как се радвам, че откриха такъв в София.
Иначе, преди мъкнех от Варна руски бонбони с килограми за колегите. hahaha
Вече решихме, че всякакви млека ще купуваме от Берзьозка, може да нямат Бацилус Булгарикус, но поне не са Бифидус Есенсис (или както се казва тоз бацил).

# 231
  • Мнения: 5 320
Лили, къде в Пловдив е този магазин?

И поздравления за новата лентичка! Лека бременност  Hug!

# 232
  • Мнения: 2 214
Лили, къде в Пловдив е този магазин?

И поздравления за новата лентичка! Лека бременност  Hug!
Познаваме ли се?
http://berezka.bg/bg/store8.html

# 233
  • Мнения: 5 320
Познаваме се  Wink.

А работи ли в неделя?

# 234
  • Мнения: 0
Лили, къде в Пловдив е този магазин?

И поздравления за новата лентичка! Лека бременност  Hug!
Познаваме ли се?
http://berezka.bg/bg/store8.html

# 235
  • Мнения: 0
Случайно попаднах на тази тема и макар, че вече е минало доста време от последните коментари, искам да ви кажа, че и до нас, в Пловдив, до военна болница отвориха такъв руски гастроном, само че името му е “МАТРЬОШКА“ . За първи път влизам в такъв магазин и бях очарован от изобилието на вече забравени за мен стоки и марки, както и от професионалното обслужване. Навремето съм работил доста години в СССР и съм голям почитател на руската кухня и дори не съм си и помислял, че отново ще имам възможност, да опитам от любимите ми продукти: квас, кефир, зефир, извара, пряники, любимите ми шоколадови бонбони с цяла синя слива, пелмени и всичко останало. Вече разказах на всичките си приятели за него и всички много се радваме, че има такъв магазин в градът ни! От персонала разбрах, че това е вторият руски гастроном в Пловдив, първият е “ БЕРЬОЗКА “ и са партньори, но е по-далече от домът ми и още не съм го посещавал.

# 236
  • Мнения: X
Случайно попаднах на тази тема и макар, че вече е минало доста време от последните коментари, искам да ви кажа, че и до нас, в Пловдив, до военна болница отвориха такъв руски гастроном, само че името му е “МАТРЬОШКА“ . За първи път влизам в такъв магазин и бях очарован от изобилието на вече забравени за мен стоки и марки, както и от професионалното обслужване. Навремето съм работил доста години в СССР и съм голям почитател на руската кухня и дори не съм си и помислял, че отново ще имам възможност, да опитам от любимите ми продукти: квас, кефир, зефир, извара, пряники, любимите ми шоколадови бонбони с цяла синя слива, пелмени и всичко останало. Вече разказах на всичките си приятели за него и всички много се радваме, че има такъв магазин в градът ни! От персонала разбрах, че това е вторият руски гастроном в Пловдив, първият е “ БЕРЬОЗКА “ и са партньори, но е по-далече от домът ми и още не съм го посещавал.

КЪде точно се намира въпросния "Матрьошка?

# 237
  • Мнения: 1 283
Здравей Краси, като застанеш с гръб към Военна болница, отсреща леко в ляво, пада се ъглов магазин, а до него има магазин за сладкиши и диетичен щанд. И в двата така се набарбалоьоках  ooooh! Купи си от пушената сьомга, вече трети път взимам разкошна е. Взех си готово сварено мляко, вафлени блатове,, пелмени, сметана /много ми хареса/ и шоколади и бонбони. Имаше едни бонбони "Птичие молоко", като вкус изобщо не ми приличат на това, което ми е детски спомен, някои от бонбоните също.

# 238
  • Мнения: 2 189
Бонбоните наистина не са добри, а и доста надценка им е сложена...

# 239
  • Мнения: X
Здравей Краси, като застанеш с гръб към Военна болница, отсреща леко в ляво, пада се ъглов магазин, а до него има магазин за сладкиши и диетичен щанд. И в двата така се набарбалоьоках  ooooh! Купи си от пушената сьомга, вече трети път взимам разкошна е. Взех си готово сварено мляко, вафлени блатове,, пелмени, сметана /много ми хареса/ и шоколади и бонбони. Имаше едни бонбони "Птичие молоко", като вкус изобщо не ми приличат на това, което ми е детски спомен, някои от бонбоните също.

 Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт