за детските приказки и мечти........

  • 3 337
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Животът ми надмина мечтите ми!

И при мен е така.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 957
Анелка, ти сериозно ли? Като малка си мечтаела да имаш мъж, дете и осигурен живот с почивка на море през лятото Simple Smile
Моите мечти бяха малко..мхм..от по-различно естество Blush И понеже не са в духа на темата, ще си замълча. Нищо от тях не се осъществи. Те затова са и детски - за да са приказни Grinning
И при мен така - мечтаех да съм тайна принцеса, мечтаех да съм известна балерина, мечтаех да съм боклукчия, мечтаех да съм космонавт. После мечтаех да съм хирург. После - учителка. По-късно - да бъда намерена от Принца. По-после - да съм Индиана Джоунс. За деца и семейство започнах да мечтая след 25-тата си година. И за реализация. Тези последните се сбъднаха в някаква степен - искам още едно дете, а, уви!, ми предстои да се реализирам наново.

# 17
  • Мнения: 35
Всичко,което досега съм си пожелавала се е сбъднало и благодаря на Бог за това,защото знам,че вярата е в основата на всичко.Исках да пея-пях в детски ансамбъл на времето-2-3 години.Исках да танцувам-танцувах 4 години народни танци.Имах огромни проблеми с килограмите-сега вече отслабнах.Килограмите ми съдздаваха много главоболия в и извън училище,а и аз се чувствах много зле в тялото си.Все се въртях около 67-68,а и 70/при височина 163 см/ килограма от 7-8 клас нагоре,та допреди 2 год,вече съм 54-55 кг.Търпях подигравки,унижения и какво ли не,но сега вече не е така.
Следващата ми мечта беше да уча психология.Е,вече съм психолог.Сега остава и работа да си намеря и ще се осъществи и поредната ми мечта.
Исках да се омъжа за човек,когото да обичам много и с когото да бъдем красива двойка,да си имаме прекрасна дъщеричка-е имам и всичко това.Какво бих могла да искам още от живота?Да сме живи и здрави и Бог да е с нас!

# 18
  • Мнения: 6 999
Исках да съм актриса, писател на детски книги и майка на 3 деца.
Ми нито едното не съм  Laughing
За второто и третото имам време засега, ама като гледам, и те няма да се случат.
Почти съм доволна от живота си, де, аз съм ужасен оптимист, винаги гледам положително на нещата.

# 19
  • Мнения: 13
Животът ми надмина мечтите ми!

И аз така.
Пък си имам и от абсолютно всичко по 2 /без майтап/. Peace
Ти, всъщност, с какво се занимаваш? Какви интереси имаш? Какви амбиции? Достатъчно ли ти е това, което имаш? Искаш ли още деца? Искаш ли повече почивки, освен морето през лятото? Искаш ли повече от прегръдки и целувки?...
Не ме разбирай погрешно, не пиша със злоба или с някакви негативни мисли. Радвам се, че си щастлива, но аз съм максималист и не искам никога да кажа, че съм постигнала всичко мечтано, защото тогава ще изгубя смисъла да ставам сутрин от леглото.  Peace

интереси имам да и се стремя да ги постигна максилно и съм напът да ги осъществя и тях Peaceне съм мечтала за повече деца винаги съм искала само една  Peaceи да не ходим само на море писах  за него защото обичам ожасно много морето много иначе ходим и на планина и на екскурзии Grinning
с тази тема исках проста да споделя щастието си и да вмъкна малко светринка в иначе мрачните теми тук Hug
и разбира се че сега имам още мечти за които да се боря Peaceно темата ми е за детските ми мечти а тях вече съм осъществила Hug

# 20
  • Мнения: 1 567
споделете и вие какво се получи при вас........

 hahaha hahaha hahaha
Ми, не не се сбъднаха... то няма и как де...
Мечтаех си да живея в една гора с елфите, да имам тяхната вълшебна сила...мечтаех си как ще се борим и победим злото...

После си мечтаех как покорявам космоса (Айзък Айзимов много допринесе...) и колонизираме чуждите планети...

И в тази насока ... мечтаех да съм принцеса Лиа (от първите серии)... bowuu bowuu

Детски мечти... bowuu bowuu bowuu bowuu

# 21
  • Мнения: 2 156
Няма нищо по-красиво от детските мечти! Беше толкова отдавна!!!

# 22
  • Мнения: 800
Най-хубавото на мечтите е че винаги са много красиви и така ги визуализираме, че когато ги постигнем не ги познаваме, защото нее толкова цнетно или пък не преобладава розовото в картинката. Като дете мечтаех за принца на бял кон, който ще ме "носи на ръце", ще заживеем щастливо и ще си отгледаме децата - здрави и стойностни хора. Постигнала съм го, но понякога е трудничко, понякога не се разбираме с принца или пък децата не са послушни, та ми пречи да видя, че живея точно в мечтата си. Сега мечтая двете ми деца да са здрави, щастливи и да постигнат те мечтите си (кой балерина, кой принц иска да става)... да се обичаме с принца и да си купим дома, в който живеем.

# 23
  • Мнения: 5
Израстнах във време, в което на никой не му беше лесно. Приказките и мечтите ми често се преплитаха и ми помагаха да изградя един по-красив образ за живота.

Ето и някои от приказките от моята колекция:

http://za-decata.blogspot.com/2010/01/blog-post_26.html

Те са в mp3  формат така, че могат да се слушат и на телефон или на някакъв плейър.

 Mr. Green

Последна редакция: вт, 26 яну 2010, 21:18 от totalconfusion

# 24
  • Мнения: 3 419
За съжаление принца на бял кон не ме намери,но поне си имам малка принцеса,която много обичам!!! За другите неща няма да говоря-нито едно не се е осъществило,явно не съм заслужила! Съдбата обича смелите,а аз не съм..

# 25
  • Мнения: 31
  Hands Clapкато малка исках да видя ,да докосна Ниагарския водопад е видях го(и то не само веднъж)
исках да скачам с парашут- направих го Grinning
исках щур съпруг -та дваж по ми  Mr. Greenсе падна
 newsm78 само се чудя,ако и последната детска мечта ми се осъществи....
както и да е....
 Hugна всеки пожелавам да догони детските си мечти!!!

Последна редакция: вт, 26 яну 2010, 23:47 от jovcheva

# 26
  • Мнения: 139
понеже четох едно време Пепеляшка,си мечтаех и аз за принца и двореца,за стъклената пантофка! и нищо не излезе от тая моя мечта,нито принца -принц,двореца-едностаен апартамент,пантофката-чипици smile3516 и само пепел

# 27
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
И аз си имах приказка  някога  и чаках да  се  сбъдне, ама нъц:) Живея в екшън  от ония, нискобюджетните LaughingВ главната роля- моя милост. Поддържащата роля е отредена  за  либето.
Детето не го слагам в сметките-  то  е  част от  неосъществената иначе приказка hahaha

# 28
  • Мнения: 2 161
Никога не съм мечтала за дете,мъж,почивка в планина или на море.Също така не съм мечтала всяка вечер да се събираме семейно около масата и да си казваме:събрахме се!Това изобщо мечти ли са?Аз мечтаех да съм световно известна певица,после сериозно се замислих,дали да не стана актриса и най-накрая реших,че може би трябва да съм милосърдна сестра към Червен кръст.Така или иначе не се осъществиха детските ми мечти.А за принц на кон никога не съм мечтала.Обаче животът е такъв шегаджия...

# 29
  • Мнения: 593
Мечтите ми не се сбъднаха, но едва ли щях да бъда по-щастлива, ако бяха.

Общи условия

Активация на акаунт