Жената лъв - 15 тема! 2010-та ще ни донесе весели джамбурета :)

  • 15 475
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 232
Джуличко, истата е пак, за истата мОма става дума.

Ооооо, върла лепотица сте фанали да разискувате, моми!
НЕма що!
Ясно, язе ке пасувам.
  Joy

# 241
  • Мнения: 9 785
.... Нещо Новата година и тоя път ми се отрази в тумбака и баджуните.

Споко, Стефче, на мене на г..а Mr. Green. Какво е издиряваш newsm78?

Норче, нищо не пека бре. По-преди споделих, че не готвя, щото тъй пък Crossing Arms. Е, пека хляб точно сега, ама него няма да ви го показвам Mr. Green.

# 242
  • Мнения: 6 232

Издивяваш, издирваш...   newsm78

# 243
  • София
  • Мнения: 6 225
Хм, мислих, мислих и установих, че не познавам мъж Лъв! Ама явно не е голяма загуба  Mr. Green.
Пък това филмче по NG съм го пропуснала, иначе много го гледаме тоз канал.

Те и по Animal Planet го даваха.

ooooh!
Аз преди нова година се карАх на една продавачка, че не може магазин като Техномаркет да не си поддържа артикулите, па то се оказа, че се намирам в магазин на Технополис  Joy, така че е съвсем в реда на нещата да не съм уцелила и канала  Mr. Green!

# 244
  • София
  • Мнения: 2 388
момичета оставям ви и утре ще пиша Hug
утре сме на кино с мъжът ми и ще гледам "Аватар",много го Фалят Laughing,разбрах само,че не е тъжен,защот на филми съм ревла.

# 245
  • Мнения: 9 785
Венче, кат' каза Техномаркет, кога ша видим снимки Flutter?

# 246
  • Мнения: 6 232
момичета оставям ви и утре ще пиша Hug

Дано само да е утре.
Да не се появиш след 6 месеца и да викаш: "Я, ма то й такава тема ли имАло?"
 Laughing

 Hug

# 247
  • София
  • Мнения: 6 225
Поли, кат се понапудря малко в главЪтЪ, че днеска съм "ела с мен в пещерата да уплашим ламята"  Mr. Green! Вчера се изправях, ама нямаше кой да ме фотне, а днес, като ме наваля снега и всичо си такова мамата  ooooh!!

# 248
  • Мнения: 737
Стеф и аз да те успокоя ли? И моето шкембе нещооооо хммм от 2 -3 дни едно подуто и голЕмооооо хич не си го харесвам  Mr. Green Днес само милинки ядох и пак е голямо  hahaha bowuu

Вени и аз така..........Техновците ги бъркам кой маркет,кой полис, ................

Пол и аз няма да готвя тази вечер, и аз като теб  Crossing Arms

Абе имаме общи черти , кво ще кажете??? Twisted Evil

Madam Stasita всички са луднали по него , а и нали е 3D..........аз пък не харесвам фантастика, но ме убеждават, че МНОГО щЕ МИ ХАРЕСА, айде утре ще споделиш  Peace

# 249
  • Мнения: 9 785
Как без общи черти? Иначе що сме се събрали тука Whistling...

# 250
  • Мнения: 512
Хайде и от мен здрасти на Мадам Стасита.
То се е видяло, че като се срещнем ще ма'аме тутманици и ще си сравняваме д-тата и гривите  Laughing
Барем някоя дата да кажете да си я отбележа на календара.
Поли, уби ме с това кафе, много се хилих.
Ако искам кафе, ако ще и в тендежера ще си сваря, ама не може без хич  Simple Smile
И Мадам да каже после дали е хубав филма.
Не, че в русе остана кино, ама да си го търсим другаде.

# 251
  • София
  • Мнения: 6 225
Поли, душицо, ти нали прави лютеница в хлебопекарната... или пак съм се объркала нещо?

Чили, как тъй, бре!? Кината ли ви опропастиха  Confused?

# 252
  • Мнения: 9 785
То се е видяло, че като се срещнем ще ма'аме тутманици и ще си сравняваме д-тата и гривите...

Ъхъм bowuu.
Айде всички да си кажат кусурите, щото после да няма изненадали се hahaha.

Поли, душицо, ти нали прави лютеница в хлебопекарната... или пак съм се объркала нещо?...

Да бре, що питаш? Рецепта ли ти требе? Или да свия по някое бурканче във вестник hahaha?

# 253
  • София
  • Мнения: 6 225
Да бре, що питаш? Рецепта ли ти требе? Или да свия по някое бурканче във вестник hahaha?
Свии по някое бурканче  Joy  Hug! Питам, щото на всички познати и приятелки казвам, че и лютеница се прави в туй чудо  Laughing. Аз още не съм си купила, за сега само се надъхвам.

Да се самопоФала, ама свинското с праз и домати от буркан ми се получи муцка   chef. Само едно не ми хареса - много месо турнах, много праз лук, ама и месото, и лука се посвиха и утре пак ше се готви нещо...

Кусури сигурно имам, ма сега нЕма се излагам пред прайда  Whistling

# 254
  • Мнения: 512
Да, Вени. Нямаме си кино. Имахме две, затвориха ги.
Сега чакаме в някой от десетките молове дето ги строят да си имаме чисто ново кино и не само едно.
Поли, казвам си кусура Simple Smile Като отивам на среща очаквам танци и луди веселби.  Laughing  Hug

Общи условия

Активация на акаунт