Жената лъв - 15 тема! 2010-та ще ни донесе весели джамбурета :)

  • 15 479
  • 743
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 250

Рени няма как да видиш мъж седнал на клекало хахахахахах Joy, щото едва ли влизаш с мъжО У WC.  Joy

Аз май съм ви казвала,че имаме 1 познат,който пикае седнал на клекалото-мъжО го е виждал Wink

# 496
  • София
  • Мнения: 6 225
Честно да ви кажа, все ми е тая как точно го правят, стига да е в тоалетната и да не я опикават  Joy!
Ренка, ти си женско малцинство у вас с тия трима мъже, нЕма как - ще се съобразяваш с тях  Mr. Green! Дано те оценяват и да те носят на ръце  Hug.

# 497
  • Мнения: 1 849
До сега се хилих на оназ тема  Joy А и на коментара на таткото: Аз може да съм прост, но поне съм Убав.
Големия си пикаеше прав от 1,6 год. на площадката, а вкъщи в едно канче, че е висока тоалетната. А малкия в детската прав, вкъщи - на гърнето - за по-бързо. То гърнето му е като малка тоалетна, че на голямата нещо го е страх, да не падне като се качи и не си върши работата. Че е гледал баща си с интерес - ясно, но уроци да му дава...
Поли, рано му е още прав да пишка, че ще се полива, първо може да го пробваш в чашка (канче) като е прав.

Ей сега ми предложиха една работа за 500 лв. чисто, ама искат да съм 100% там, да не излизам в болнични и отпуски поне до септември. Чудя се, че и жена трябва да търся, а и парите не са много  newsm78 ама без хич! 

# 498
  • Мнения: 699
Ей докато ви изчета и сте изписали света и пак пишки са ви в главата.

Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 5 нови отговора

Аз пък имам момиче и не мога да се включа по темата. Момче не искам пък, точно заради пишките.

Вени, ама аз по друг начин не мога да се гримирам, кви техники те гонят, даже си мислех скоро като отида на фризьор да видя козметичката или фризьора ми, не помня кой можеше да гримира, да ги накарам да ми измислят нещо ново, че така все едно и също ми писва. И цветовете не сменям даже. Но ще те светна как го правя. Но пък сега ми е удобно, че съм свикнала и сутрин не ми отнема много време.

# 499
  • София
  • Мнения: 6 225
Ей докато ви изчета и сте изписали света и пак пишки са ви в главата.
Само докато не отворя пак темата за духането  Mr. Green, ма ме е страх от Поли дан` ми сЪ скара Whistling!

......сега ми е удобно, че съм свикнала и сутрин не ми отнема много време.
Момиче, това Е техника! Да не говорим, че и двете ти очи бяха еднакви, нещо, което аз не мога да постигна  hahaha!

# 500
  • Мнения: 6 182
Венко, мАни очите, ами и веждите докат направя еднакви... ooooh!

# 501
  • Мнения: 699
Лелееее вежди, това ми е най-голямата болка. Аз добре че само почиствам, а не скубя, за да оформям, че тогава ще си ходя все крива.

Вени едни пишки друхи духане, ужас ако някой ни чете ще каже, че мъже не сме виждали скоро.

# 502
  • София
  • Мнения: 2 388
Хей ,личи си ,че днес е петък Mr. Green
Рано сте почнали с темите.Радослав от Девин,списва много отдавна в ДиС и все едни налудни теми пуска ooooh!Отначало си мислех,че някой баннат се гъбарка в ДиС,ама вече ,като го прочета си правя асоциации с Фройд и всичките му ам к'ви си бяха комплекси.
За гримирането,да ви кажа преди да се роди малкият бях първа кипра: дон дьо тен,пудра,перли-руж,червило,спирала ама всичко.Бях мечтата на козметичните дистрибутори.После ,като се роди все нямах време за себе си.И сега ,като почнах работа се окопитих отново Mr. GreenНяма да забравя един ден си се бях нагласила,както в доброто старо време ей така за мой кеф.
Мъжът ми ме погледна и ме  пита за ,къде си се приготвила да излизаш CrazyСега,преди да изляза ми трябва цял час за гримиране Joyслагам пудра тичам да дръпна малкият,че се е залепил за ТВ-то,червило,хайде нещо е налапал,и така бавно ,но славно се клепотя. Laughing
На веждите съм виртуоз,мое нескромно мнение.Докато следвах изкарах курс за козметик,и така можех да уча и да поработвам,без да съм в тежест на нашите ,пък и парите,които изкарвах тогава ми стигаха ,като за Студ.град.

# 503
  • София
  • Мнения: 6 225
Сега,преди да изляза ми трябва цял час за гримиране Joyслагам пудра тичам да дръпна малкият,че се е залепил за ТВ-то,червило,хайде нещо е налапал,и така бавно ,но славно се клепотя. Laughing
... после малкия пораства, проговаря и като те види гримирана пита: "Абе, мамо, що си се маскирала?"   hahaha, истинска случка с моя син  ooooh!!

Като студентка работех в един магазин за скъпи кожени палта. Повече хора влизаха точно 5 дни в годината - по Коледа и Нова година, в останалото време беше много спокойно и можех да си уча без проблем. Мадам Стасита, този курс със сигурност ти е бил полезен тогава, а и сега от чисто женска гледна точка  Peace.

Миленски, сега видях, че питаш за професията - не съм индженер  Mr. Green, просто така се стекоха нещата, че поназнайвам нещичко по Word, Excel и компютрите като цяло  Hug.

# 504
  • София
  • Мнения: 2 388
Цитат
"Абе, мамо, що си се маскирала?"   , истинска случка с моя син  !

 Joyлелееееееее

# 505
  • Мнения: 2 277
  Идвам да ви изкуша  Twisted Evil. Нали ви казах, че ще правя кифли с локум. Е, готови са и станаха ужасно вкусни. За първи път правя и не ми идваше много отръки завиването, но ще се науча. Само не знам дали до довечера ще остане нещо за останалата част от домочадието  Rolling Eyes.
   кифли с локум   Стефче, ти не гледай  Naughty!
  Последната снимка е на парче от тортата, която правих за РД на Вили.
  Мацки, забравих да ви благодаря. По ваш съвет вчера махнах батерията и сим картата на телефона и пак ги сложих. Откак го заредих вчера пак се държи нормално  Hug! Ей, много са тъпи тия Сони-Ериксон телефони  #Cussing out!
  Мадам, вчера при вас нямаше ТЕЦ, днес проблема дойде и до нас в Мл.2. Дано го оправят по-бързо, че нали дават захлаждане, а климатика само в хола работи  Tired.

# 506
  • София
  • Мнения: 6 225
Мацки, забравих да ви благодаря. По ваш съвет вчера махнах батерията и сим картата на телефона и пак ги сложих. Откак го заредих вчера пак се държи нормално  Hug! Ей, много са тъпи тия Сони-Ериксон телефони  #Cussing out!
Я глей кви сме били техничарки  Flutter! Оправихме една кафе-машина и един GSM!

Рени, много хубаво си ги навила  Peace. Свекърва ми прави кифлички с локум и купува от този с орехчето, много вкусни стават  bowuu.

# 507
  • Мнения: 1 849
Аз не се гримирам и нищо не слагам, ни червило, ни гримове. Малко "натуралистка" си падам. Даже и четки, сушоари и др. - не ползвам, че и косата не си боядисвам.  Blush
Ама мъжо такава ме харесва... даже като сложих за сватбата червило и той вика: Сега как ще те целуна пред олтара!!!  Shocked Всъщност като ученичка се мацах, къдрих и даже боядисвах, ходех с едни коси направо нагоре, силен грим и с разни други екстри  Mr. Green Май после минах в другата крайност, към 20-те си години, спрях месото, йога и др. Въобще съм се лутала насам-натам, а сега и така ми е удобно. В интерес на истината и гримовете, и сенките не ми действат добре на кожата, че и на очите...

Страхотни кифлички!   bouquet Като за списание! Че и тортата мнооого вкусна изглежда! Нали и аз съм на диетаВсъщност да са пофаля свалих за 5 дни - 2-те кила от Коледните "пости"! Ама още 10 ме чакат  ooooh!

# 508
  • Мнения: 250
Всъщност да са пофаля свалих за 5 дни - 2-те кила от Коледните "пости"! Ама още 10 ме чакат  ooooh!

Браво на теб  Peace
Мен цели 20 кг ме чакат  ooooh!.След раждането на Даниела много бързо взех да свалям натрупаните от бременността кила,ама нали лежах 20 дни в болницата заради окото....Та там ме натъпкаха с кортизонови лекарства и от тях напълнях  ooooh!.Ама нЕмаше как-или трябваше да ослепея с 1-то око,или да напълнея!ПредпачетАх второто  Peace и сега ще слабея по някакъв начин!

П.П.Още не съм яла от вчеря наобяд

# 509
  • Мнения: 2 277
  Миленка, и аз бях като теб. Като ученичка се мацотех безобразно - фон дьо тен, пудра, очна линия, спирала и червило задължително. Косата я "боядисвах" с билки и къна и или стоеше леко изрусена на кичури и със златист отенък или червеникаква  Mr. Green. После взех да чета разни будистки книги, Лияна Антонова, че и леко към йогата залитнах, но сега вече съм някъде по средата - нито чисто натюр, нито пък "маскирана"  Mr. Green.
  Браво и за свалените килца! И ква викаш е диетата? Аз пак наближавам 53-те кила, а бях станала 50  Rolling Eyes.
  За комплиментите за кифличките - мерсаж! Вени, то не си личи как грозно съм ги навила, щото ги замаскирах с пудра захар  Twisted Evil!

Общи условия

Активация на акаунт