Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 5

  • 38 328
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Айде...идвайте бе ...мацкииии.... newsm08 newsm08 smile3508



Милият, ако знай само колко мацки са се запътили към него, направо ше вземе да се обърне и да побегне  Laughing

# 76
  • Мнения: 20 795
Тъй, избягах от работа, за да не ви скършвам хатъра. Направих и снимка. Е, малко се поумори докато се съблече. Надолу обаче няма да го показвам, че ще ви стане много горещо

# 77
  • Мнения: 0
Тъй, избягах от работа, за да не ви скършвам хатъра. Направих и снимка. Е, малко се поумори докато се съблече. Надолу обаче няма да го показвам, че ще ви стане много горещо


Вени тъкмо ще ме сгрееш че в село е страшен студ. Hug

# 78
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ейййй....Вени....требеше първо да ми я пратиш на мене...на ЛИЧНИ..бе джанъм...беним... doh doh doh....първо кмета да се порадва.... #Silly #Silly #Silly

# 79
  • Мнения: 0
Айде...идвайте бе ...мацкииии.... newsm08 newsm08 smile3508


Зизу нещо много вталеничък ми се вижда- да не си го подложила на диета преди да го снимаш? hahaha hahaha hahaha

# 80
  • Мнения: 3
Ейййй....Вени....требеше първо да ми я пратиш на мене...на ЛИЧНИ..бе джанъм...беним... doh doh doh....първо кмета да се порадва.... #Silly #Silly #Silly
Демокрация в действие.

# 81
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


Вижте  hahaha hahaha hahaha милият ни Сарухан,
Хич не обича да спи сам!
Joy Joy Joy

# 82
# 83
  • Plovdiv
  • Мнения: 248


Роден на 07. 01. 1970 г

# 84
  • Мнения: 8
Айде...идвайте бе ...мацкииии.... newsm08 newsm08 smile3508


Тука сме! newsm44 newsm68 newsm44Тука сме![/size]Ама ако се засилим всички срещу него,ще го отнесем като първомайски плакат! smile3508 smile3508

# 85
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Последна редакция: вт, 05 яну 2010, 15:10 от zizu_70

# 86
  • Мнения: 23
 smile3525здравейте на всички
при мен също не работеше сървъра
много хубави снимки,браво на всички,които имат принос   bouquet  bouquet

# 87
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Айде...малко лИбофффф...

# 88
  • Мнения: 20 795
Алинка, чакай да те хвана докато си на балкона. Ще можеш ли да преведеш едно кратко интервю?  Praynig Praynig Praynig

# 89
  • Мнения: 23
Алинка, чакай да те хвана докато си на балкона. Ще можеш ли да преведеш едно кратко интервю?  Praynig Praynig Praynig
давай го,мила,но веднага може и да не стане,че покрай юнака и аз се разболях, не се чувствам много добре

Общи условия

Активация на акаунт