Отзиви и впечатления за 98 ОДЗ в Младост 2

  • 18 222
  • 250
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Моля те, ако не те затруднява да напишеш после дали ще има родителски срещи и там ли са вече учителките на групите, и също ,дали са ти  показали вашата стая. Аз също ще се опитам да прескоча по-късно.

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 11:06 от iris06

# 16
  • Мнения: 2 274
Аз мисля по обяд някъде да ида. На една позната са и казали, че ще оправят и двора до пролетта. Официалното откриване ще е през март.

# 17
  • Мнения: 463
Вчера проверихме в градината. От 10 ти февруари могат да се водят деца, ще бъдат в сборни групи, още няма сформирани групи и определени учителки. До края на месеца нещата ще се оформят и като станат ясни групите със собствени стаи и всичко ще има и родителски срещи. Ние така или иначе сме осигурили гледането за февруари, така че няма да ходим на сборни групи, а и ще ни трябва период за адаптация, и предпочитам да е направо с титулярната учителка. Много ще бъда благодарна, да кажете и вие това което сте научили, а които отидат на десети да дадат отзиви. Ние ще сме първа група, ще се радвам да се запознаем с някого.

# 18
  • София, Младост
  • Мнения: 15
Здравейте. Дъщеря ми ще бъде в първа група в 98-мо ОДЗ. Планирам да я заведа за първи ден на 10-ти.

# 19
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен. Синът ми ще бъде първа група на 98 ОДЗ. Досега не е посещавал детска градина. Аз също планирах да го заведа на 10-ти, но едно от изследванията му ще бъде готово чак в четвъртък 11.02. Мисля в понеделник да говоря с директорката дано не е проблем да го заведа в петък или направо в понеделник.

# 20
  • Мнения: 2 641
привет ! дъщеря  ми ще е 2 група сега, 2005, ако има и други мами, да се запознаем. с сина ми се замотахме  и не го приеха и сега се чудим как да го вземат там, от септември трябва да е 1 група. ще погледна двора за тази ограда, преди 2 седмици нямаше нищо, освен външната.

# 21
  • Мнения: 154
Здравейте и от мен.Мойта дъщеричка също е приета за 1-ва група.Ще се радвам да се запознаем с някой и да науча повече подробности около градината. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 463
Здравейте на всички отговорили, много се радвам, че има и от първа група. Много моля, тези които отидат на 10ти после да напишат отзиви, аз видях че усилено се довършва двора, а вътре вече всичко е готово и много хубаво. На мен ми се иска дъщеря ми да не я пускам в сборни групи, а като се сформира нейната, че да се адаптира по-лесно. Успех на тръгващите на десети и ще чакаме впечатления!

# 23
  • Мнения: 2 274
Да напиша, че и моят ще е първа група. И аз не искам да го пускам сега в сборните, но дочух, че имат проблем с набирането на персонал и за това се правят сборни групи. Някоя от вас чувала ли е за подобно нещо?

# 24
  • Мнения: 463
Не разбрах за персонала как стои точно въпроса. Разбрах, че сега на десети ще видят точно колко деца ще отидат, и според това ще оформят групите. Те така или иначе нямат много големи деца, защото най големите са 2005та. Но в нашия случай ми се ще да прескочим сборните, защото дъщеря ми не е голям ентусиаст по отношение на градините и е съвсем отвикнала, фактически изобщо не е ходила в първа група. Моля всеки, който разбере подробности да пише, а аз ще опитам към средата на седмицата пак да мина през градината. То пък и едно време се случи...

# 25
  • Мнения: 154
 Извинявам  се предварително за може би тъпия въпрос,но някой знае ли в колко часа децата тряамбва да са там и какви принадлежности трябва да носят?

# 26
  • София, Младост
  • Мнения: 15
BOMBOLINA, здравей!

Аз разговарях с директорката по телефона.

Доколкото разбрах, децата трябва да имат дрешки за смяна (бельо, чорапки и всички останали дрешки, вътрешни обувки и бутилка с вода), освен това трябва да се носят изследванията и бележка от личния лекар, че са здрави и не са контактни със заразно болни.

Трябва да ги водим до около 8:30 часа сутринта.

# 27
  • Мнения: 154
Здравейте на всички.Току що се връщам от градината,видя ми се че всичко е нормално,много добре ни посрещнаха,взеха багажа и я качиха горе,където казаха че не пускат родители.Точно затова и не успях да разгледам кои знае кво ама има време.В общи линии това,нищо особено.А дочух от едни родители ,че нямало никакви играчки,ама сигурно и тях скоро ще ги набавят.Това е.Приятен ден от мен и успех на всички Simple Smile

# 28
  • Мнения: 463
Успех на всички, тръгнали днес! Градината изглежда чудесна, дано всичко да е наред. За играчки, опита ми ми подсказва, че ще се очаква от нас да купим, но това става след като ни викат на родителски срещи. Много ми се ще да е по-скоро, та да можем и ние да видим стаите.

# 29
  • Мнения: 15
Здравейте и моят син е приет в 1-ва група на 98 ОДЗ. Днес като го заведохме ни посрещнаха с балонче Grinning  Всички бяха много любезни и се надяваме наистина да има скоро родителска среща за да се разбере с какво трябва да помогнем ние родителите-играчки наистина са сред най-необходимите неща, но важно е също да се обсъди и предложи от учителките по каква програма ще се занимават децата и какви материали трябва да им се вземат. Също така какви допълнителни дейности ще има в градината и кога ще започнат-има голям физкултурен салон, може би ще има езиково обучение/ дочухме сутринта, че някои учителки са с английски, а др. с италиански newsm78 /
 Днес като за първи ден в новата градина ще го вземем на обяд-казаха към 1 ч за да се наобядват спокойно децата. За сборни групи сега научавам, но ние сме ходили на градина и не мисля, че ще е проблем. Нямам търпение обаче да се запозная с учителките Wink
 Това е засега....после като го вземем ще ни даде информация от 1-ва ръка-дали му е харесало Praynig

Общи условия

Активация на акаунт