Кое име ви харесва?

  • 3 446
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Валентина.
Другите хич не се вписват  Naughty

# 16
  • последна надежда
  • Мнения: 243
аз съм за Радост, но и Валентина е хубаво име.

# 17
  • Мнения: 1 797
Валерия и Радостина ми харесват Peace

# 18
  • Мнения: 271
Аз харесвам Радостина  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 122
Здрасти  Peace аз съм за Габриела. Хем звучи красиво, хем може на галено да и казваш Габи или Габчо, което е много сладко  Heart Eyes
"Габриела - женско име, разновидност на Гавраил, което означава "Божия крепост". Също така немско име и означава "Божи дар" Празнуват имен ден на 26 март "
Готско, а  Wink

# 20
  • Мнения: 322
И аз съм за Габриела/Габи/,много ми е грозно умалителното на Радост-Ради,имала съм един прадядо Ради,ужас,грозно е и грубо за малка мацка Simple Smile

# 21
  • Мнения: 380
Аз съм за Габриела  Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 2 474
Всичките изброени имена са хубави.Валерия е страхотно,но много деца не могат да казват хубаво "л" и тогава името не звучи така добре.В групата на детето ми има Валерия и постоянно й казват Варерия.

# 23
  • Мнения: 3 459
Валерия или Габриела. И двете имена са страхотни !!!

# 24
  • Мнения: 157
Благодаря ви много, сега избройх и нещата от вашите постове са
Валентина - 3
Валерия - 5
Радост/ Радостина - 8
Габриела - 7
Много се колебая. Дори взех да се чудя и за името Вероника  Whistling
Преди да забременея мислех ако е момче -Валентин, ако е момиче ще е Радост, но не било толкова просто.
Валерия отпада защото наистина е трудно за произнасяне и се получава едно валерия варерия варели и т.н.
Габриела ми беше фаворит в последните два месеца. ощо взмето чуденката с имената започна когато разбрах пола, до тогава бях на Валентин/Радост ( на майка ми и на свекървата - никой не напира за име, аз реших така) когато док каза че е момиче в 4 месец, още там докато лежах в кабинета ми изплува името Габриела и от тогава си казвам Габриела ще е. Интересното е, че колкото повече наближава момента (има доста време де, живот и здраве) толкова повече се колебая  newsm78
На моменти си мисля, дали да не си измисля съвсем друго име, но не ми идва нищо. Най-вероятно когато видя малкото съкровище ще ми дойде име. За сега тези имена са просто едни букви и нямат никакво значение за мен, но когато му дойде времето ще е съвсем различно.

# 25
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 343
Вероника-много красиво име и не е много често срещано .На галено-Роня ,Рони ,Вени ,Вера  bouquet
Радостина също ми харесва  bouquet

# 26
  • Мнения: 399
Валерия е страхотно!  Peace Жалко,че отпада от списъка  Rolling Eyes
Вероника ми е едно от любимите имена изобщо!  Heart Eyes На галено може и Ника,което ми е супер сладко!  Peace
Валентин/а не ми харесват.
Габриела (Габи,Ели) е готино,но повече ми харесва Радостина (Роди,Тина)! Peace

Друго в тоя стил-дълго и с "р"  Laughing ,предлагам Елеонора! Heart Eyes Борислава,Димитрия,Патрисия,Славомира  Peace
Но така като те чета,според мен вътрешно вече си решила да е Габриела! Wink Красиво е,успех! Peace

# 27
  • Мнения: 10
и аз съм за Габриела

# 28
  • Мнения: 4 569
И аз съм за Габриела,но когато видиш малката красавица сама ще решиш.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 134
Валерия може да е трудно, но и другите не са много лесни. В групата на моята малката има една Радост и едно от децата и казва Гадост, защото не може да казва Р. Извън темата пък моята дъщеря казва на Спасчо Прасчо, защото има също проблеми с изговарянето и се чудя къде да се скрия като чуя да го казва като ги вземаме след обяд Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт