True blood(Истинска кръв)-6 тема

  • 18 724
  • 707
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 558
Във 2-ри сезон всички изглеждаха много по-доре Peace

# 676
  • София
  • Мнения: 352
Е в трети да се надяваме, че ще са още по - добре.

True Blood - Season 3 Back in Production Promo

http://www.youtube.com/v/9WiXPDygd00&hl=it_IT&fs=1&

# 677
  • Мнения: 3 736
Във 2-ри сезон всички изглеждаха много по-доре Peace

За Алекс съм съгласна, но Бил повече ми харесваше в първи сезон. Наистина имаше нещо готическо, мрачно, което във втори сезон изчезна, някак. Не че е изглеждал зле, разбира се.

# 678
  • Мнения: 295
Замотах се да чистя,да отговарям на служеби обаждания и паралелно изгледах 1 епизод на Парадокс,прегледах сцената с кралицата от посления епизод на Кръвта/където скочи на Ерик/ и сега си псунах един друг филм.Да не отиде направно почивния ми ден,ама докато се обърна и ще стане време да вземама малкия от ясла...

Не мога да разбера,защо Ерик е стакива бръчки,заради бялото ли...сега като се загледах май нарочно са му ги оставили.Като казах старост-той не е по-стар от Кралицата нали?

# 679
  • Мнения: 3 736
По-стар е от Кралицата. Софи-Ан е вампирясала през 19 век, някъде.

А бялото, да, сигурно от него са бръчките...

# 680
  • Мнения: 1 558
Не мога да разбера,защо Ерик е стакива бръчки,заради бялото ли...сега като се загледах май нарочно са му ги оставили.Като казах старост-той не е по-стар от Кралицата нали?

Нямам спомен да са го коментирали Thinking Ако беше по-стар,трябваше да е и по силен от нея Peace По-скоро не Peace

# 681
  • Мнения: 1 558
По-стар е от Кралицата. Софи-Ан е вампирясала през 19 век, някъде.

Това съм го проспала явно,защото не го помня newsm78

# 682
  • Мнения: 3 736
Не мога да разбера,защо Ерик е стакива бръчки,заради бялото ли...сега като се загледах май нарочно са му ги оставили.Като казах старост-той не е по-стар от Кралицата нали?

Нямам спомен да са го коментирали Thinking Ако беше по-стар,трябваше да е и по силен от нея Peace По-скоро не Peace

Мисля, че не е задължително. Помня, че тя говореше на Бил нещо за това какъв бил въздуха, как миришел, преди Индустриалната революция, малко след като била превърната...  Rolling Eyes А може и да съм откачила тотално, знам ли... Сега Таничка като каза, че не го помниш. Но ми е доста ясен спомен...

# 683
  • Мнения: 1 558
Май ще трябва да го прегледам довечера Wink

# 684
  • Мнения: 324
Аааа, ток имам, Зис  Mr. Green Ама се хванах да гледам Кралицата на прокълнатите - наистина не струва  Crossing Arms
Пък вие какво хубаво сте си изкарвали тук  Joy

Джес, да не сте почнали предоговарянето  doh ужасТ...

Да спомена и аз, че Бил ми харесваше по вече в 1-ви сезон. След това малко се позагуби сред Ерик, просто защото му наложиха подчинение. Но до края тия двама юнаци ще са №1, като прибавим и Алсид по-късно ще станат като Светата троица направо /пу, анатема, да ме прощават.../  Laughing

Аз честно да си кажа, много не схващам още ролята на Кралицата, тъй като не съм чела книгата. Но съм сигурна, че ще има развитие по нейния случай.  

# 685
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Е добре де,не стават ли по старите крале и кралици?
Хе хе,Кате аз реших,че има атентаор.

# 686
  • Мнения: 5
Не мога да разбера,защо Ерик е стакива бръчки,заради бялото ли...сега като се загледах май нарочно са му ги оставили.Като казах старост-той не е по-стар от Кралицата нали?

Нямам спомен да са го коментирали Thinking Ако беше по-стар,трябваше да е и по силен от нея Peace По-скоро не Peace

Мисля, че не е задължително. Помня, че тя говореше на Бил нещо за това какъв бил въздуха, как миришел, преди Индустриалната революция, малко след като била превърната...  Rolling Eyes А може и да съм откачила тотално, знам ли... Сега Таничка като каза, че не го помниш. Но ми е доста ясен спомен...
да точно-индустриалната
Аз се позагубих получих от мама колет Grinning
Збачи Бил ми е батко все пак-да се успокоя а Годрик е набор на сина ми Grinning

# 687
  • Мнения: 5
Аааа, ток имам, Зис  Mr. Green Ама се хванах да гледам Кралицата на прокълнатите - наистина не струва  Crossing Arms
Пък вие какво хубаво сте си изкарвали тук  Joy

Джес, да не сте почнали предоговарянето  doh ужасТ...

Да спомена и аз, че Бил ми харесваше по вече в 1-ви сезон. След това малко се позагуби сред Ерик, просто защото му наложиха подчинение. Но до края тия двама юнаци ще са №1, като прибавим и Алсид по-късно ще станат като Светата троица направо /пу, анатема, да ме прощават.../  Laughing

Аз честно да си кажа, много не схващам още ролята на Кралицата, тъй като не съм чела книгата. Но съм сигурна, че ще има развитие по нейния случай.  
ООО АКО СЕ СЪДИ ОТ КНИГИТЕ ЩЕ ИМА

# 688
  • Мнения: 920
Е добре де,не стават ли по старите крале и кралици?
Хм, и аз това щях да питам Thinking

# 689
  • Мнения: 1 558
Е добре де,не стават ли по старите крале и кралици?
Хе хе,Кате аз реших,че има атентаор.

Именно и аз така си мислех  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт