
И тук официално похвал - другата сряда ще правя прощапулник, че в неделя нали е 14-ти и ще липсваме с мъжо


В събота с една тайфа от работата на мъж ми (организирани от кума, който също му е колега) заминаваме за Елешница. Малко ме притеснява снега, но... Понеже ски не мога да карам съм много добра на шейна и ще "свием" тази на децата
В неделя - Рилски манастир (че е наблизо) и така
То повечето всъщност тръгват в петък, но нали си имам кърмаче - само една нощ ще го лиша от СИСИте на мама
И дани от 2 дни е подстриган. 

, но не ме успокои много 
Леле, значи няма и да е скоро. Благодаря за въпроса, че аз все забравях да питам
Дано дойдат по-бързо. Оздравявайте 
, много сложно ми се струва, браво на юнака 







Аз преди взимах и за ненормиран работен ден, затова се чудя. В КТ пише, че реда за отпускане на допълн. отпуск е същия като при основния....Открих и това Но май масово се изплаща само основната отпуска... То има време до догодина, ама ме човърка това нещо! Ако трябва ще се консултирам с адвокат, защото аз имам иначе още 20 дни за ненормиран работен ден - не е за изпускане....