Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
момичета мъжа ми има имен ден , почерпете се

# 16
  • Мнения: 5
Честито на всички именници! smile3525

.Маги. стискам палци да се похвалиш скоро с добра новина! Hug
ritka   Praynig Praynig Praynig

Аз днес записах Наско на ясла и от 01.03 живот и здраве ще е ученик.

# 17
  • София
  • Мнения: 749
Ей, много се радвам, че темата се разщрака и с отдавна немяркали се муцуни Simple Smile

Маги, не му мисли изобщо. Правете кекс за удоволствието, а не с непременната мисъл за бебе. Много често проблемът е на чисто психологична основа - колкото повече се навиваш, толкова повече не става.
Имам 2 живи такива примера пред мен...с красиви бебета накрая Simple Smile

Риткаfingerscrossed и от мен.

Момичета, msbilt вчера е родила момченце 2650gr, 48cm. Секцио по медицински причини с пълна упойка. Бебчо е в кувьоз, но е на самостоятелно дишане.

Желая и на двамата дълъг живот и крепко здраве, а на мама бързо възстановяване и скоро да гушка малкия юнак !

# 18
  • Мнения: 209
Привет, тупалки!  Wink  newsm68 и ЧНГ! Да сте живи и здрави най-вече пожелавам на вас и семействата ви! Всичко друго ще си го купите и постигнете!  Hug

Ванче   bouquet

Подаръците тая година май един и същ Дядо Коледа ги е раздавал  Mr. Green
Малко преди Коледа казвам на мъжа ми: Миналата Коледа ми подари бебе, по миналата пак, а тази какво ще ми подариш? И познайте - каза ми: "Ако искаш и за тази все още не е късно - може пак същия подарък да ти донесе!"  Та се позамислих....нали искам 3, каква ли ще е какафонията, ако и трите са с малка разлика  Crazy  Joy

Маги, не го мисли толкова и ще стане! Цецко сме го правили близо 2г., а Мишо стана на втория месец, след като решихме да не се пазим. Стиска палци скоро да се похвалиш!

Честито на  msbilt!  bouquet  Жив и здрав да е бебока!

Честит имен ден на всички именици!

# 19
  • Мнения: 54
ЧНГ!!!!!Желя ви много здраве и любов  Hug

Подаръци - мъжо получи от мен на ВанчетоМ подаръка  Embarassed, а аз една туника за бременни  Rolling Eyes Това за мен си е като едно цяло нищо, защото в нашето семейство сме си свикнали да си правим по много подаръци, 3-4 за един повод с много изненади, подаряваме си ги на различни дни около празника и т.н.,,,,ама пуста криза, тая година така, догодина повече  Wink
А за именния ми ден, дето  е утре една спирала за очи съм си поръчала  Wink Ей, такива дреболийки, важно е любов да има  Peace

За боледуването, това с температурата и кашлицата и Бобката го изкара - първа писта, няма начин (нали баба свеки дойде болна от Бургас  Twisted Evil)  Close Та на 01.01.2010 сутринта, та до обед бяхме в Токуда  Sad На Бобката м,у бяха изписали антибиотик, после втори, но той не пожела да ги пие, ако щете ми вярвайте, как ли не пробвах, смесвах го с компот, сок, адапте, любими храни, с уговорки, със закачки , изненадващо и т.н. е не се получи, правих му и два пъти кръвна картина, която показа, че няма нужда от антибиотик, та това ме успокои и така изкара детето. Общо взето с парацетамол, капки за нос и Стодал, а и Зиртек. Сега само по 1-2 пъти на ден леко покашля, дано всички да отмине...  Praynig не искам да го мъкна пак по доктори, та само слухтя да го чувм как диша  Rolling Eyes

Вчера бях на лекар, доктора ми каза, че според негои преди 20.01 няма да се ражда  Peace незнам да се радвам ли да плача ли, ама здраве да е , когато тогава. Казвам да плача ли, щото много ми дотежава вече, едвам дишам вечер, ама от друга страна като ме е страх от раждането, хич не бързам д аидва момента  Wink Незнам дали ви се похвалих, но помолих моя доктор да ми обещае най-тържествено, че няма да ми спре тоя път епидуралната упойка, то е повече от ясно, че тия обещания са за замазване на очите, щото ако не дай си Боже се наложи, едва ли някой ще ме пита какви обещания съм получила, ама поне ми олекна малко кто ми обеща човека, че тоя път няма да се мъча  Peace

На срещата ще дойда на 100% само да са здрави малчуганите  Wink Даже много ще се радвам и вече чакам с нетърпение  Mr. Green Ако мъжо не може, че на пролет има много бизнес обикновено, дано и тоя път е така, ще намеря начин, ако трябва ще си взема мама да помага с малчуганите или някоя приятелка, знам ли, чще ги мисля, ама така ми се живее и купонясва, че дума да не става да изпусна.
Вчера някой почерпил мъжо с едно червено вино домашно,. като го опитах и направо ми се разнежи душата - забраних му да го пие, да си остане за мен , като родя и спра да кърмя, тъй  де, и аз съм човек, а - ама-ха-бухама-рама  Crossing Arms

да ви се похваля и наш Боби е записан в ясла, татко му да е жив здрав, ама вися на една опашка от предния ден на обед - ми тъй беше в нашия квартал  Mr. Green Ония репортажи по новините по БТВ и по Канал 1 за нашата 55-та ясла се отнасяха  Mr. Green Обаче сега да не го съжалите човека, то голяма веселба било, седнали си те най-видните бащи в нашето бусче, развъртяли едни карти, едни приказки, червно винце, не усетили кога съмнало  Mr. Green та сега Боби е четвърти в списъка, ние малко на майтап така го решихме,а ма акато видяхме, че от предния ден бащите чакат отпред, викаме си - далаверка е сигурно, та и ние се реднахме, на 4-то място е Бобката в списъка, няма начин да не влезе  Peace Българска работа, к'во да правиш, пак тъжна смешка, като се замисли човек  Peace

Някой беше питал, детегледачка или ясла - с двете ръце съм за ясла, понеже детегледачка вече съм пробвала и виждам, че не е най-доброто за детето ми  Peace Боби е много контактен, навън така се радва на малките деца, които познава  Laughing

Хелън, да знаеш, че днес видяхме отново твоята Еличка, Бобката като се затичка към нея, иска да я целуне да я прегърне, маха и с ръчичка, хваща я, голяма радост беше. Може пак да ги посъберем някой ден, явно модата за скубане е отминала.

Хайде да свършвам вече, че то мойте не се чете направо  Peace

П.П.
Галке, аз вече почвам да мисля и аз за чистачка, а не за детегледачка  Peace Ама помощ със сигурност е нужна  PeaceУспех ти желая  Peace

# 20
  • Мнения: 54
За срещата искам да предложа нещо, да не ми се сърдите, ама искате ли да се запишем пак на същото място  Rolling Eyes
така и така организацията беше доста трудоемка задача - много съм благодарна на момичетата които се заеха,а и не ходим всеки ден, едва ли ни е омръзнало вече. От друга страна на новото място може да не е толкова хубаво, нали ни хареса в Марагидикчето  Wink Има си дворче за децата , ресторанта е добър с хубава кухня на сносни цени  Rolling Eyes Ако ви допада, да правим една анкета за датите, за яденето като миналата година, и сме готови  Peace

П.П. ама ще искаме по-голяма отстъпка, щото сме вече редовни , а пък е и криза  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 209
айде пак аз...

Vanyivan, защо пък не? Наистина много нерви ще спестим от организационна гледна точка  Peace Аз съм ЗА!

И аз съм за яслата! Вече няколко пъти се убеждавам, че там децата се развиват много по-добре. По мои наблюдения стават по-отстъчиви, по-разбрани и по-контактни! Вчера бяхме на гости на една приятелка, нейното дете също ходи макар и рядко на ясла...еми така си играха с Цецко, голяма забава  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 749
и аз...

И аз съм за Марагидик пак! Провереното си е най-добре  Peace Да предложа и дата - 7, 8 и 9 май (нощувки на 7-ми и 8-ми), че се събират повечко почивни дни, пък и всички РД ще са минали...
Както и за яслите съм "ЗА" Peace (това откакто Косьо спря да плаче  Mr. Green )

Ванче, другарска забележка - не се казва "чистачка", а "домашна помощница" Laughing И аз съм се замислила за такава отдавна, ама...първо трябва да си изчистя къщата, че не смея да пусна чужд човек да припари Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 080
И аз искам пак на същото място - суперско си беше.
Абе мое ли да ви замоля за нещо - ако някой случайно е снимал детето си като говори - мое ли да пусне тука едно клипче, че ми е интересно как говорят наборите.
Филип продължава да не говори "нашия" език - та затуй.

# 24
  • Мнения: 534
Цитат
и аз съм ЗА   Peace Марагидик пак! Провереното си е най-добре   Да предложа и дата - 7, 8 и 9 май (нощувки на 7-ми и 8-ми), че се събират повечко почивни дни, пък и всички РД ще са минали...
 
И аз съм съгласна  Peace
stefinka  не се притеснявай и ние сме така и Габи казва не повече от 5 думички  а  за изречения въобще и хал хабер си няма  Whistling Така че и на мен ще ми е интересно да видя някое наборче което говори повече

# 25
  • Мнения: 319
И на мен Марагидик ми харесва (на картинка Mr. Green) ако се сещате аз доста ..."драпах" за този хотел и накрая ви прецаках като не дойдох Rolling Eyes но бях убедена,че това е мястото за срещата.Не,че се хваля,но имам доста силно 6-то чувство..интуиция или там както му се вика Grinning Тъй,че вярвайте ми народе...няма да ви подведа Mr. Green
Много хубаво сте го решили пак да има среща.Мятайте ги анкетите за дати и какво беше още,че времето лети.
Аз не знам дали ще присъствам..този път ще си трая до края,че наистина не знам какво ще стане.В началото на пролетта ме очакват....професионални,бизнес начинания на които много залагам.Та така де...почвайте организацията Peace

П.С. В момента рамкирам Елица-Блондева...е няма такъв кеф ви казвам Heart Eyes Нали си ми е слабост Елицата...гледам я на компа и й се радвам!

# 26
  • Мнения: 410
здравейте и от мен!ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ!честито и на всички именници днес!!!при нас нищо ново-Оли расте и хубавее Mr. Green Embarassed-започна доста да говори и много ме слуша.на ясла и градина сме записани от една година,но тук е такава процедурата-и пак не се знае де Thinking-тия дни ще проверя до къде сме стигнали с номера в яслата...лек ден!

# 27
  • Мнения: 200
Честит Имен ден на всички празнуващи  Hug

Ритка стискам палци мила, всичко да е наред  Hug Praynig  Praynig fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Ванче много свежа темичка, благодаря Simple Smile   bouquet

Маги имай предвид че стреса и напрежението оказват влияние, ако можеш просто се отпусни и не му мисли много, сигурна съм че ще стане  Hug

# 28
  • Мнения: X
ritkafingerscrossed

Ами то всичко много хубаво, ама......варненско-добричкия район пак ще е мъъъъъничко прецакан  Rolling Eyes....някакси..........малко.....поне......не  искате ли да размислите.......все пак  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes????

# 29
  • Мнения: 534
Благодаря на всички ви  Hug Hug Hug
Емма аз съм и ЗА друго място дай предложение ,вярно е че  на вас ви идва най далечко Априлци Peace то не че на мен от Пловдив не ми е далече ама  ...

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 18:32 от .Маги.

Общи условия

Активация на акаунт