Отговори
# 720
  • Добрич
  • Мнения: 52
Честит рожден ден на прекрасната Ема!!!!Да и жива и здрава!И щом майка и е рекла и пожелавам мноооооого късмет!

Сисе,приеми честитка и от мен!

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 99
Честит Рожден ден на Емма!
Да е жива и здрава, много усмихната и щастлива! И всички около нея също  bouquet
Все се сещам как й се радвахме с Ицо на първите снимки каква е сладка и с едни огрооооооооооооомни бузи Hug

Боже, кога наистина се изтъркулиха 2 години...

Танцен, и аз още нищо не съм измислила за подарък. Ще вземе някой да ме линчува, ама съвсем сериозно ми минават едни мисли през главата нищо да не й вземам за момента Embarassed Едно, че ми писна да трупам играчки, с които никой не играе - разхвърли ги по пода и до там. Естествено на баща й телефона е много по-интересен, вече работи с него по-добре от мен. Той се майтапи, че щял да й взема ай-под, ама то май това ще е най-ползотворната играчка ooooh!, поне със сигурност ще се занимава с него. УжасТ просто. Иначе мисля за нещо като батут или от сорта - нямам ясна представа, но да скача и да играе по него, че да ги забрави тия компютри и телефони Sick
Иначе за тоалетите за РД категорично реших, че няма да вземам нищо специално - по гореспоменатата причина - специалните тоалети се обличат 1-2 пъти и айде вече са малки, и само пълним гардеробите. Аман

# 722
  • Мнения: 200
 newsm59Честита втора свещичка на Емма! Да е жива и здрава и много щастлива!  newsm59

# 723
  • Мнения: 354
Ох, Муси, как ще те линчувам, ти си моят личен герой! Аз също споделям тези мисли, има ли смисъл да се купуват неща, ако са излишни, само защото трябва нещо да се купи  Rolling Eyes Май не  Laughing Не, че няма да ни е весело и да празнуваме, или пък да сме с празнично настроение, но особено за дрехи и играчки.. никакъв смисъл няма да ги трупаме, да не говорим,ч е Аси ги чупи, няма една здрава играчка  Peace

# 724
  • Варна
  • Мнения: 435
Привет, мацки! Peace Peace Peace

ЧРД на Емма, да расте жива, здрава и много щастливаnewsm59
Ласи, във вашата ясла позволяват ли внасяне на торти, защото в нашата не  Sad

Ний сме решили да й купим малка масичка със столче, много се кефи да стои на такива, там да си строи конструкторите, да си рисува, да си яде, каквото си иска. Където види такава масичка е готова да седне. Лошото е, че по магазините още нищо не ми хваща окото, видях в една приятелка много хубава сгъваема масичка със столче, с картинки от някакво филмче, каза че се я взели за около 100 лв, но в момента никъде не видях такива, а смятам ще се по-удобни от другите от гледна точка на това че могат да се приберат когато няма място за тях или имаме гости. За нещо подобно на това говоря: http://www.pumpal.net/product.php?id=822

# 725
  • Мнения: 96
Привет отново!

Благодаря за прекрасните пожелания на всички!

Ето малко снимки от тържеството в яслата днес. Имаше поздрави, торта, дискотека...абе чуден купон стана Laughing

За подаръците- ние искахме колело, ама решихме да го вземем като се стопли времето и може да излизаме вечер да го кара. Ако сега го намъкнем в къщи, ще трябва да го прескачаме и него Laughing За да не е без подарък днес, взехме една количка с приспособления за чистене - нали ми е чистофайка момата, в резултат на което от сабале 100 пъти излъска къщата.

# 726
  • Мнения: 6 713
Честит рожден ден на Ема-Мария! nbirthday Hug Да е жива и здрава и много щастие в живота! Hug

Ласи, тази торта откъде я порчъхте, какъв пълнеж е вътре? Crazy Изглежда супер!

За подарък мисля да е кученцето на Фишер прайс, искам да има песнички на български, затова съм се спряла на него. Иначе и аз конкретно не купувам играчки просто за да има и да се трупат.  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 319
Честит 2-ри рожден ден на Ема   bouquet нека е жива и здрава,да помага на мама и да учи Максо  как се правят бели  Wink
По снимките личи,че децата доста са се забавлявали в яслата Grinning

Alokazia,Ема е в частна ясла,ако това е от значение за тортата Peace
Ние се стягаме,че утре сме на сватба Grinning

# 728
  • Мнения: 560
Честит 2-ри рожден ден на Ема,нека е жива и здрава  Hug Hug Hug


За подаръците и аз си мислех да не купувам нищо. И без това ще получи други и няма да разбере,че аз не съм купила. Но после намерих това.

http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.2399

Много ми харесва и ми е супер интересно, и съм се замислила да го взема.Някой има ли такова неща да каже дали е хубаво

# 729
  • Мнения: 54
Ласси, да ви е жива и здрава Емма-Мария!!!!!!
Да постигне много успехи в живота - да задмине майака си и баща си - да е първа по хубост и да няма равна на себе си по остроумие  Hug

# 730
  • Мнения: 86
Lasi, да ви жива и здрава Емата и много да ви радва.

ВаняМ , не ме бива нещо в последно време, ама както казва лекаря след христовата възраст да свиквам с болежките и да не се оплаквам много

Мусито аз играчки не купувам от доста месеци. Единствената експлоатация е да им бърша праха и да се препъвам в тях, докато не ги отнеса в някой дом за деца. Кофата и парцала са  къде, къде по-интересни  Laughing

Аз съм в Белград, не очаквах, но много ми хареса.

Целувки на всички!

# 731
  • Мнения: 97
nesinesi, на концерт ли стеее? Супер  Grinning
В Белград и на мен винаги много ми харесва.  Crazy

Редактирам се - май беше в края на месеца  Embarassed

# 732
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЕМА-МАРИЯ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА,И МНОГО ЗАСМЯНА!

Ч.Р.Д. И НА СИСКА!(на патрица) СИСЕ,МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ!

Белград е много хубав град!Nesinesi,ти какво правиш там,бе душа?

# 733
  • Мнения: 96
Алоказиа, нямаха против да внесем торта в яслата, само искаха сертификат и пълнежа да е съобразен с възрастта на децата. Та аз я поръчах бисквитена по тоя повод Grinning
Не знам дали е заради частния характер Laughing, по скоро съм чувала, че в някои ясли не им се занимава на лелите да режат торта и децата да се мажат с нея Mr. Green

# 734
  • Мнения: 479
 newsm59
Честит рожден ден на прекрасната Ема!
Да расте здрава, весела, безгрижна, палава и усмихната (каквато е на всички фотоси, които мама Ласи сподели с нас) Tada
Ласи, и на вас да ви е честито! Много радост и незабравими преживявания с дечурлята!

Честита първа пролет, момичета!
Слънчев и весел ден от нас!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт