Кой ще изпревари с бебе януари, вместо ФЕВРУАРИ? (37)

  • 18 726
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Ха, добър ден и от мен Simple Smile
Честито на всички именници, да са живи и здрави и да пребъдат имената им   bouquet
Надявам се всичко да е наред с Мяу  Praynig
Ника, Макс си е направо екстра. Аз искам бебе около 3500 +- 100 грама Simple Smile. А за килограмите хич не му се шашкай на доктора. Аз 10 ги бях качила още 2-рия месец, а сега гоня 30, ако не съм ги и стигнала  Embarassed , но пък (да чукна на дърво) отоци нямам, дори пръстените ми стават (надявам си и да продължат да ми стават).
Чувствам се като всички тук - запъхтявам се, трудно се обръщам нощно време, тазът ме боли много, но пък като ви слушам и тези с доста по-малко килограми ги имат същите оплаквания. Единствено, зле ми действат на самочувствието, но какво да се направи, определено не се тъпча с храна, а гладна нямам намерение да стоя. Живо и здраво да се появи момчето ми, пък после ще ги смъквам...поне опит в това имам, защото цял живот се боря с  излишни килограми.
Още нещо исках да пиша, но забравих  ooooh! (старост-нерадост), като се сетя пак ще пиша.

# 16
  • Най-зеленият остров
  • Мнения: 50
Пу и аз на първа страница.
Ми то днес такъв мързел ме гони, че освен на компютъра, май друго почти не съм свършила.
За бургаската среща: предложение в петък към 11:30 часа.

Честит празник на всички именници. С гордост да си носят името.   bouquet   bouquet   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 874
 Hugзаписче!!!

# 18
  • гр. София
  • Мнения: 23
  bouquet

# 19
  • Мнения: 304
 Ето ме и мен,от рано съм станала,за да дойда при сестра ми преди майсторите вкъщи,но понапазарувах от Ларедут,ходих на кафенце и разходка с една приятелка и сега се отдавам на мързелуване Simple Smile
 Честито на именниците!!!

# 20
  • Мнения: 239
Хелоууууу дами  Hug

Ама бая нощно писане е имало вчера  Wink

Честито на всички именници! Да сте живи и здрави и много щастливи!   bouquet

Мяуче наистина се губи, дано всичко е ОК  Praynig
Аз почти приключих с подготовката на дрешките. Изгладих пералнята от вчера сега съм пуснала още една.Остава и тя да изсъхне до утре, да я изгладя и готово. Peace Като гледам май в събота почти нищо няма да се наложи да купувам освен дребни бръмбъзъци.
За прахта аз ползвам отдавна Сано Максима Сензитив и съм много доволна.Пак ще си пера с него.
Да кажа, че успях да изкарам жълтите петна от дрешките на каката и съм много доволна.Да вярно използвах препарат, но след като минат и през пералнята нищо им няма като нови са  Peace

Оставям ви засега и отивам да хапна нещо, че ме е налегнал ГЛАД Wink


# 21
  • Мнения: 7
С какво ги изкара петната, Бени? Че и аз имам тук таме дрешки с петна.

# 22
  • София
  • Мнения: 166
Бръмби   bouquet

# 23
  • Мнения: 112
Момичета, аз за пръв път се опитвам да платя сметките през интернет през ДСК Директ, ама нещо не се оправям  newsm78 Някой ползва ли го да даде ъкъл? Че хич не ми се разхожда в тоя студ, пък и да се бутам с бабите по опашките  ooooh!

# 24
  • Мнения: 40
Запис и за мен. Мерсаж, БръмбъзъчеHug  bouquet Заглавието е яко. Моят мъж се кани нашата бебка да излиза за подарък за рождения му ден на 25.01, свекито- за нейния РД на 29.01, леля ми- за нейния РД на 30.01. Изобщо, всички се надяват да е януарче. Хи-хи!  Wink Както се канят, така ще взема да пренося и ще е февруарка.  Laughing

Отсъствието на Мяу е необичайно дълго. И мен взе да ме притеснява. Дано всичко да е ок и просто да няма нет, примерно.
Една приятелка ми беше малко на гости и сега е време да сготвя нещо. Довечера с милото сме на зъбар да му правят 3-тата пломба. А има още 3 освен нея.  Sad

# 25
  • Мнения: 102
Геринка и аз гоня 30 килца, обаче с предишните ми бременности качвах само по 25 килца Mr. Green и изглеждах по-дебела от сега.
Ника, Макс си върви чудесно, за разлика от моя Преслав, който  ме шашка с 3,500кг още в началото на януари, как ще го раждам тоз мечо не ми е ясно, но ще видим. newsm78
Надявам се Мяу да са добре, че я мисля и аз.
Стиснете ми едни палчета да са ми добре изследванията, че иначе трябва да ходя на преливане на желязо пак.

# 26
  • Мнения: 98
Ох и аз силно се надявам и искам вече да раждам,вчера вечерта е родила и другата ми позната и само аз останах... Sadа с тези яки болежки дето са ме налегнали-то направо незнам вече...утре съм на ЖК и после мисля да почвам да обикалям улиците и стълбищата само и само да тръгва вече да излзиза...
п.с моята позната дето е родила вчера е родила във 2-ра градска където мисля да раждам и аз..и е доволна..раждала е нормално и без избор на екип...та поне това ми подейства малко по успокояващо...  Whistling

# 27
  • Мнения: 60
Боже като гледам как се шашкате на 3500,мойта Преслава вчера ми казаха че е 2500 та се чудя как ще я раждам с моя ръст,пък ако стане 3500 направо не знам Shocked

# 28
  • Мнения: 239
С какво ги изкара петната, Бени? Че и аз имам тук таме дрешки с петна.

Пръснах ги малко с Меглио, нали става и за текстил и ги метнах в пералнята.  Peace Е оказа се, че с едно петно не съм успяла да се преборя, но това да му е кусура  Wink

# 29
  • Мнения: 7
Плами нямам си и идея за ДСК, само ме подсети че днес ходих до банката за да си взема това удостоверение, взех го и пак забравих да си пусна и молба за интернет банкиране. Егати склерозата съм!!!

Ради, много добре те разбирам. То аз нямам търпение вече да се приключва, пък ти ли. Пробвай и с миене на прозорци, гледам че понякога сработва. Аз следя януарките вече редовно, гледам всеки ден имат по 2-3 бебета. Само точа лиги.. Grinning

Меглио, разтворителя на мазнини ли? Че те вече изкараха и други модели..

Общи условия

Активация на акаунт