Кой ще изпревари с бебе януари, вместо ФЕВРУАРИ? (37)

  • 18 725
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
на мен тук нито плацента ми следят,тонове само веднъж на 2 седмици,когато са ми прегледите( до 38 седмица ще е така ),а и никой не казва нищо за кг на бебето-казват че матката отговаря на седмиците си-бебето на опипване е също с добри размери,но тук не ни следят на видеозон.Така че съм в неведение и не знам колко голямо ще е бебето.
А мяучето нали каза че има проблем с нета,то и аз днес на няколко пъти не можах да вляза

# 31
  • София
  • Мнения: 246
Бръмби , надявам се заглавието да не се отнесе до мен . Искам февруарче !  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 27
Аз пък незнам дали февруарче или януарче, но да е водолей!   baby_neutral

  Така ми се ще, пък да видим, божа работа, или по точно бебина му работа!   Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 239
Меглио, разтворителя на мазнини ли? Че те вече изкараха и други модели..

Да точно това. Аз пък не знаех, че има и други  newsm78 Мерси, че ме просветли  Hug

# 34
  • Варна
  • Мнения: 692
Здравейте, мацки! Вчера бях на ЖК,  всичко е наред, бебко е около 2800 гр.  Grinning  Док. каза, че плацентата е започнала да старее (това калциране ли значи или стареенето е друго), но не много, било нормално за седмиците. Даде ми вече обменната карта и утре ще ходя при личната за направление.
Нещо съм се ошашкала при кого да раждам, бях взела решение, но какво се разколебах последните дни...  newsm78
Ами да питам някой знае ли, мен микробиология не са ми вземали, понеже се очертава да е секцио - задължително ли е за всички или само при нормално раждане?

Иначе се присъединявам към неспящите и трудно обръщащите се нощем, вече се търкалям и се чувствам много тромава... грух  Joy , отскоро започна да ми се стяга коремчето и даже да ме наболява, но не е като контракции, а по-скоро чувството е все едно нещо съм яла, което не ми е понесло на стомаха. Обикновено поспивам до към 2-3 часа и после започва голямото въртене в леглото и не мога да заспя. Ами то само наляво и надясно не ми е удобно, втръсна ми, искам пак по корем да спя.  А... и нещо напоследък се усещам, че мърморя повечко, забравям разни неща, добре че е мъжът ми да ме търпи. Mr. Green
Хубава и спокойна вечер на всички!     bouquet

# 35
# 36
  • Мнения: 66
Плами нямам си и идея за ДСК, само ме подсети че днес ходих до банката за да си взема това удостоверение, взех го и пак забравих да си пусна и молба за интернет банкиране. Егати склерозата съм!!!


Провери на страницата на твоата банка - ОББ със сигурност, а предполагам и другите банки имат възможност да си подадеш онлайн заявката за интернет банкиране и после отиваш само в посочения от теб клон да си разпишеш договора и да си вземеш сертификати и пароли.

# 37
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Привет и от мен Hug  Аз след малко отивам на имен ден да свекървата  ,обаче като знам каква съм пикла тези дни сигурно ще го прекарам в тоалетната  Rolling Eyes  Моето бебе май доста е заякнало ритниците и движенията са толкова силни чак болезнени на моменти ,при вас как е  newsm78  като се движа вече ми е доста трудно ходя толкова разкрачена  ,а пък за ставането от леглото да не говорим Joy

И аз прегледах в Ла Редут има доста изгодни намаления ама като никога не съм пазарувала  съвсем не ми е ясно Rolling Eyes

За плацентата да се включа и аз ,моята е 3 степен още от 6 месец  така се бях уплашила  но ме следят от тогава всяка седмица  и ето че го добутах до 9 месец ,надявам се всичко да бъде наред с бебето въпреки плацентата.

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 17:36 от bela *

# 38
  • York
  • Мнения: 826
Amica, стареенето и калцирането са едно и също. Важни в случая са темповете, с които стареее плацентата. Моята се беше поспряла за около 3 седмици, но сега пак набира скорост.  Поради тази причина ме гледат често на видеозон.

Аз най - накрая си купих две нощници за болницата. Утре ще продължавам с покупките.

Днес се чувствам много уморена след поредната безсънна нощ.  От снощи вътрешното ми чувство ми нашепва, че до края на месеца ще съм родила. Споделих с мъжа, а той горкия се ошашка на бързо и ме замъкна да си купувам нощници  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 4 187
Опалянкааааааа.........нова тема , нов късмет  Grinning !


Бръммм
   bouquet !


Бях на разходка, все пак празник е  Laughing. Купих си най - накрая нощница за кърмачки, спокойна съм  Flutter ! Харесах си още една, ама беше по-малък размер  Crazy, сега съжалявам, че не взех и нея....Нищо и утре е ден  Grinning !

Отивам да видя какво сте правили докато ме нямаше....

# 40
  • Мнения: 4 187
Ейййй, ponqkoga, все едно сме били заедно на пазар  Joy.....

# 41
  • Мнения: 40
Star, ponqkoga, споделете от къде си купихте нощниците за кърмачки, че аз мисля тия дни да излизам и нямам идея къде да търся.

# 42
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Хайде и аз да се оплача...  Sad
Днес определено не ми е ден.

Сутинра ме ядосаха...след което свеки изръси една глупост,че те били купили леглото на бебето/щото така са се разбрали с таткото/ а аз хал хабер си нямам- Отделен е въпроса,че ние си го платихме,а сега те го били купили. ooooh!
Не исках да споря с нея,понеже ми е на гости/ мъжо е чужденец,не знам дали съм споменавала/ Та в този ред на мисли,свеки е за седмица-две..  Crazy
След което ме боля корем,една диария получих  Confused

Сега пък се връщам от преглед и се оказа,че съм с 1 см разкритие..
Пия си гинипрала и цялата се треса.....  Cry
Днес явно съм станала с д...то на горе,всичко ми криво Outta Joint
Хайде оплаках ви се,поне ми олекна..  Blush

# 43
  • Мнения: 4 187
Star, ponqkoga, споделете от къде си купихте нощниците за кърмачки, че аз мисля тия дни да излизам и нямам идея къде да търся.


Аз от централният подлез, има магазин за бельо - 17лв  Grinning ! Ако решиш да пазаруваш там, не купувай тази дето си я заплюх, пък не я взех днес  Joy, моя си е  Mr. Green !

Имаше голямо разнообразие  Hug ! Къс, дълъг ръкав, с копчета, с цепки  Grinning !

eftelya, давай го по- спокойно, почивай си повече ! Рано ни е още !

# 44
  • York
  • Мнения: 826
Аз си взех една с цепки и къс ръкав (16,50лв) от централния подлез и една обикновена с капси до пъпа и дълъг ръкав (10лв) от един гараж, близо до Бенковска.

Кога ще изядем по една торта варненски майчета?  newsm53

star, ти каква си взе?  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт