Тестове за овулация и странни резултати

  • 38 988
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 328
Момичета,следобед отново направих тест и като че ли пак е +  newsm78 Линийката е съвсем леко, ама наистина много леко по-бледа от другата!  newsm78 така, че го считам за +.... при това положение какво да си мисля за овулацията?Вчера действахме, та си мисля и днес!  Rolling Eyes
И аз имах два положителни теста за О и като питах док той ми каза че е била някъде между двата теста, каквото и да значи това  Thinking  Blush Спокойно си действайте днес, утре а според мен и в други ден Simple Smile
Успех!!!  Praynig  fingerscrossed

# 61
  • София
  • Мнения: 70
Да и аз знам, че трите дни е желателно да се прави секс когато е +. Хайде и да се похвалиш после с две чертички Simple Smile

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!
Когато има два положителни теста,пика на Лх е по средата,овулация настъпва до 48ч,разбира се при вески е различно! Hug

# 63
  • Мнения: 319
Здравейте дами:)
при мен се получи нещо странно...Ползвам клиър ову...контролната не е особенно наситена...отначало се появяваше бледа втора черта...после взе да става по-наситена но разликата м/у двете е мноооого многооооооо малка в смисъл контролната е супер малко по--наситена...трябва да се вгледаш добре, та да го видиш...днес видимо тестовата е по-бледа...сега немога да разбера била ли съм в ову или не...а да отбележа че си правя тестове повече от една седмица и до сега чертичките на всички тестове са били две....незная какво да мисля ..

# 64
  • Мнения: 2 456
vaset0, продължи да ги правиш докато не видиш две еднакви или  тестова по-наситена. Аз миналия месец изхабих 3опаковки докато видя + тест. При мен се случваше и следното - имах 2ра бледа поредни няколко дни, след това изчезна втората и на другия ден + тест. Прави ги докато не си сигурна, че е + когато е ще го познаеш
Ако мериш БТ ще ти е по-лесно и ще знаеш дали си била в овулация, положителния ову тест не е гаранция, че тя ще настъпи - просто показва хормон, можеш само да гадаеш. (сигурна ли си че си ги почнала в точния момент, т.е си съобразила цикъла ти с деня от който трябва да ги почнеш?)

# 65
  • Мнения: 319
chin започнах ги на 11-12 ден от цикъла ми,защото мен ми обикновенно м/у 30-35 дни...но последния месец не ми дойде...мен това ми се случва при промяна на сезона,времето и климата....т.е дойде на около 58 дни...и се чудя на не е станало така,че овулацията да ми е била веднага след цикъла..четох някъде,че на теста се появяват 2 чертички и при бременност....ние не сме спирали с опитите от както видях 1-вата бледа чертичка...но вчера разликата наистина беше минимална...заразлика от днес когато тестовата беше по-бледа,....

# 66
  • Мнения: 2 456
Тези тестове не показват наличие на бременност!!! Тестовете за бременност отчитат хормона ЧХГ, а тестовете за овулация ЛХ, доста объркана ми се струваш. Прочети за принципа на тестовете за овулация!
11-12 ден е много рано ако имаш цикъл от 35 дни. Т,е овулацияета е около 21ви ден. (35-14 дни лутеална фаза= 21 овулация евентуално)

# 67
  • Мнения: 2 456
    Toва е положителен тест за овулация на 14 ден

# 68
  • Мнения: 319
еми то мен днес ми е 22 ден,а чертичката става по-бледа от вчера..... като гледам снимката...на 13-тия ден е мн бледа...а на мен ми е доста по-наситена от тази която ми показваш...разликата м/у двете чертички е много по-малка...охх наистина съм много объркана

# 69
  • Мнения: 2 456
Не мога повече да ти помогна, всеки тест е индивидуален. Може да е ановулаторен цикъла, след като не мериш БТ  и не ходиш на фоликулометрия нищо не се знае. Понякога дори и с положителен ову тест овулация не настъпва, защото теста показва просто пика на ЛХ. Прочети си хубаво листовката на тестовете. На мен клиър ову тестовата дори ми излиза по-наситена, имайки предвид колко е бледа по принцип контролната. Успех.

# 70
  • Мнения: 319
ох момичета нормално ли е...от 11 дни си правя тестове за ову..абсолютно всички бяха с малко по-бледи 2-ри чертички...а днес...теста беше само с 1 чертичка...немога да ги разбера тия тестове...

# 71
  • Мнения: 39
Момичета не съм правила тест за овулация и ви моля да ми кажете на кой ден от датата на последната менструация се прави.Моля ви за съвет.И мерси от сърце и усмивчици

# 72
  • Мнения: 3 695
Момичета не съм правила тест за овулация и ви моля да ми кажете на кой ден от датата на последната менструация се прави.Моля ви за съвет.И мерси от сърце и усмивчици
прочети в темата БИБЛИОТЕКА, която е закована в началото, там има информация какво е тест за овулация, как се прави, от кога се започва и тн

# 73
  • Мнения: 328
Момичета не съм правила тест за овулация и ви моля да ми кажете на кой ден от датата на последната менструация се прави.Моля ви за съвет.И мерси от сърце и усмивчици
http://home.telkomsa.net/focus/testinstructions.htm

# 74
  • Мнения: 106
здравеите момичета,от този месец и аз правя тестове за овулация,вчера теста ми отчета че съм в овулация,или аз поне така го разчетах,а днес вече е с много бледа втора чертичка,та искам да попитам вчера правихме секс,ама ме притеснява да не сме изуснали момента,таи като днес вече е отрицателен.колко след полойителен тест се работи по усилено по въпроса, Laughingмоля пишете

Общи условия

Активация на акаунт