Сред закачки, песни и игри, Януарче весело празнува ТРИ

  • 28 264
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 307
Давинчи, Селма, благодаря за мненията!  Hug Да, само влажна, откъртваща кашлица има Евка без други симптоми (да чукам на дърво  Praynig) Сега пие Проспан и Аериус. Мисля до неделя да изкараме с тях. Вчера докторката пак я слуша, гърдичките са чисти и гърлото спокойно. Ева е жизнена, хапва си, съвсем здрава изглежда, но от време на време още си покашля. (главно сутрин като стане или като се затича, подскача...) Единствено ме притеснява, че много време стана откакто кашля ( от преди Коледа), но ми се струва, че скоро ще мине. Не съм се шашнала  Wink Ще се оправи...аз просто си споделам  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 317
След малко отивам да посрещна любимата ми кирилова роднина - щатната алкохоличка от търговишкия винзавод, която пак носи най-доброто...  Sunglasses Party Не пускайте нова тема днес/утре, моля!  Joy Ако ли пък се случи - пратете ми писмо на хартия по куриер с униформа бяла престилка и превоз - линейка!  Joy
Joy направо ми оправи деня  Joy

# 32
  • Мнения: 1 371
Давинчи, Селма, благодаря за мненията!  Hug Да, само влажна, откъртваща кашлица има Евка без други симптоми (да чукам на дърво  Praynig) Сега пие Проспан и Аериус. Мисля до неделя да изкараме с тях. Вчера докторката пак я слуша, гърдичките са чисти и гърлото спокойно. Ева е жизнена, хапва си, съвсем здрава изглежда, но от време на време още си покашля. (главно сутрин като стане или като се затича, подскача...) Единствено ме притеснява, че много време стана откакто кашля ( от преди Коледа), но ми се струва, че скоро ще мине. Не съм се шашнала  Wink Ще се оправи...аз просто си споделам  Rolling Eyes

И Алекс имаше подобна кашлица миналата седмица. С разликата, че му давах някакъв сироп за кашлица, след 2 дни смених на Флавамед за ден, два и направо го спрях, защото кашлицата се усилваше от сиропа.  Thinking Вече не кашля. И Ериуса спрях онзи ден. От тези сиропи за кашлица Алекс така се закашляше, че не можеше да спре. Затова реших - по-добре без тях. Така или иначе му мина.

# 33
  • Мнения: 1 371
Честит рожден ден на Мая и Софи. Пожелавам ви да растете безгрижни, весели и здрави.

# 34
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ох, след 3 кафета, 2 чая и няколко чаши вода, мога и да мисля...  Tired

Мангич, как си днес?  Hug Бебът?

След малко отивам да посрещна любимата ми кирилова роднина - щатната алкохоличка от търговишкия винзавод, която пак носи най-доброто...  Sunglasses Party Не пускайте нова тема днес/утре, моля!  Joy Ако ли пък се случи - пратете ми писмо на хартия по куриер с униформа бяла престилка и превоз - линейка!  Joy

Благодаря че питаш Hug Да кажем,че се чувствам като тебе, с таз разлика,че не съм пила и капка..Но хремата ще ме умори, 5и ден съм, сега и синузита ме почна...абе гърч, и вкус нямам никакъв, иначе бих се напила от мъка Crazy Crazy

Бебокът ме рита като за световното по карате, одеве се беше нагъзил нещо, аз го шляпнах дружески, а той такъв ритник ми върна моментално, че се смях много - дава заявка за побойник, пък да видим Mr. Green Mr. Green

Много поздрави на роднината,кажи и че я обичам, а ти бъди добра приятелка и запази една бутилка,за дните когато мога ,искам, и имам нужда от вълшебният елексир/по лекарско предписание ,де Embarassed Embarassed Mr. Green Mr. Green

# 35
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Честит рожден ден на Мая и Софи!

# 36
  • Русе
  • Мнения: 299
Честит рожден ден на Мая и Софи!

# 37
  • Мнения: 1 104
Честит рожден ден на Мая и Софи!

# 38
  • Мнения: 1 317
Честито на днешните рожденнички - Мая и Софи!!!!

# 39
  • Мнения: 678
Мопси здрава, весела и послушна щерка ти пожелавам. Това се отнася за днешната рожденнимка, не за бебето, че то с това име и другите дето го носят като знам какви са  hahaha, остава Софито за е кротка  Mr. Green
Честит рожден ден и на Мая на Лила   bouquet

# 40
  • Мнения: 678
Днес забелязах, че лимфните възли, които са до сливиците са подути  Rolling Eyes И сега се чудя може ли да е реакция на превенара или е нещо друго, защото не се оплаква по никакъв начин от неразположение - липсват всякакви сополи, кашлица, температура. Някои от сложилите превенар, ако може да ме светне дали е възможна такава странична реакция.

# 41
  • Мнения: 857
Честит рожден ден на Мая и Софи!

# 42
  • Русе
  • Мнения: 249
Честит Рожден ден на Мая, Софи и Евичка!!!

# 43
  • Русе
  • Мнения: 116
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЯ, СОФИЯ И ЕВКА!


Да са здрави и мноооооого чаровни!
Селма  Hug Радвам се да науча добрта новина! Желая ти една спокойна и безпроблемна бременност! Не знам какво да те посъветвам за Алекс  newsm78 Според мен, това е пуберитета на 3-годишните, който от известно верме тресе и Дени. Предполагам, че просто се проявява по различен начин при отделните деца.
Днес бяхме на преглед с Дени. Изпратиха ни на снимка, със съмнение за десностранна пневмония. Снимката я потвърди, но една от най-добрите лекарки в града ни успокои, че става въпрос за атипичен бронхит и само малко засили дозата на приеманите в момента АБ и други сиропи. И понеже тази седмица бях на работа през ден, просто си взех болничен...Сега сме си вкъщи.
Русенки, мнооооооооого ми е домъчняло за вас. Хайде да се организираме за идния четвъртък!
Целувам ви  Heart Eyes

# 44
  • Русе
  • Мнения: 249
Русенки, мнооооооооого ми е домъчняло за вас. Хайде да се организираме за идния четвъртък!
Целувам ви  Heart Eyes

Чукаш на отворена врата...  Hug Оправяйте се бързо!

Общи условия

Активация на акаунт