Сред закачки, песни и игри, Януарче весело празнува ТРИ

  • 28 322
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честит рожден ден на Насето и Деси. Да сте живи и здрави Hug

# 61
  • София
  • Мнения: 3 249
Честит рожден ден на Наско! Пожелаваме му със Симона на зетя да расте здрав, послушен и много да помага на мама и на бебе Марина, много да слуша сватята и да радва всички! Simple Smile Hug  bouquet



Нинище, наздраве мацко! Да сте живи и здрави всички у дома!

Честит рожден ден и на Кристиан на Пижо. Къде се загубихте вие?

Деси, Free Soul, честит празник и на вас, дами! Бъдете здрави, обичани и щастливи! Наздраве!  Simple Smile


# 62
  • София
  • Мнения: 3 099
Насето, КайРенн и Free Soul,
Желая ви много завършено благополучие, краткост на изпитанията и лекота на душата!



# 63
  • Мнения: 7 424
   Честит рожден ден,Деси!Бъди много щастлива майка и съпруга!Нека да има хармония навсякъде около теб,както и вътре в душата ти! Hug Hug Hug
   

   Честит рожден,Free Soul!Навестявай ни поне от време на време!Липсваш!    bouquet  bouquet  bouquet
   

# 64
  • Мнения: 1 104
Честит рожден ден на Наско и Кристиан!
Честит рожден ден на KayRenn и Free Soul!



# 65
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Манга, ти девойка ли чакаш - да ти е честито, то съвсем скоричко, а? Леко и безаварийно Peace  И снаха ми се е писала за февруари, ма май по-ранко ще ни зарадва, да ни е живо и здраво  Praynig

Нинище, какво момиче бе жена - трети син чакам   bowuu bowuu bowuuLaughing Laughing Laughing  "Тримата мускетари" - така щяла да се казва бандата им, ме уведоми Алекс вчера Mr. Green Mr. Green Mr. Green   От вчера разглеждам детски стаи с три легла/на три етажа/ и ми става много весело Mr. Green Mr. Green А каквото и да се купува за батковците, винаги ми се напомня  от тях да купувам и за бебето, та така - тройно виждам вече Mr. Green Mr. Green



Честит рожден ден и на KayRenn и Free Soul и на Кристиан   bouquet Бъдете живи и здрави, щастливи и ценени  bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 307
Честит рожден ден, KayRenn!    bouquet Много здраве и наздраве!  Mr. Green Hug Heart Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 3 099
Oх, зло да забрави Криси на Пижо!!!  ooooh! Hug Hug

# 68
  • Русе
  • Мнения: 116
Честит рожден ден и на Криси на пижо   bouquet Те наистина се поизгубиха  Rolling Eyes
Хубав празник и на КайРен и Фрий соул  Hug Желая ви да сте заобиколени от много любов и нежност  Heart Eyes
Дени днес си е добре, слава Богу! Не е вдигала Т. Дори излизахме на разходка.
Сега се приспиват с тати, а аз ще си налея чаша вино и хайде прет ТВ-то  Grinning
Наздраве!

# 69
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Честит Рожден Ден на Наско! Весело и безгрижно детство Hug
Кайрен, честит ти празник и на теб. Много много щастие, здраве и здрави деца  bouquet

Момичета, съвсем ви изпуснах Embarassed Да са живи и здрави и другите ни пораснали януарчета Hug

Аз нещо хващам да се разболявам Confused Деси ми е сополива и мен от днес нещо гърло ме хвана. Освен това съм станала като 80 годишна баба. Всичко ме боли, кръст, крака, ръце. Сега дори съвсем си прецаках нещо китката на дясната ръка и съм направо като инвалид Sick
Деси от четвъртък вече е на градина. Преместиха я от яслата, че нещо много им станаха бебетата и не могат да гледат големите. Аз много се дърпах на това по-ранно тръгване, ама сега съм доволна. И тя е станала ужасна, само реве, само истерии, човек не може да я познае. Не иска да яде, не иска да слуша, ужас Shocked Седя и стискам зъби и се надявам да не и отнеме много време осъзнаването, че в живота има правила.
А да знаете как ме изуми лекарката в понеделник, когато и се появих с Десислава и и поисках болничен Shocked
Отиваме ние, на Десислава носът и тече като мивка, на 2 минути се издухва ooooh! Прегледа я и каза, че са само сополите, нямало друго, чисти и били гърдите. И ми дава само капки и да я промивам с физ. разтвор. Вадя аз картоните да пише болничен (пак съм на работа Confused) и тя ми вика "Е как само за едни сополи ще пиша болничен?" Shocked А аз докато я е преглеждала 6 пъти съм и издухала носа. Е викам а аз как да я пратя така на градина? А тя ми казва: Е как, като всички, със сополите. Седя и не мога да повярвам. Ми не мога, вика, за едни сополи болничен да пиша. Няма такава диагноза, само сополи. Накрая склони да пише, че едва ли не и нещо друго и има, да и се чувствам длъжна, та ни даде 3 дена болничен. Безумие някакво ooooh!

Селма, честита бременност. Страхотна новина Heart Eyes Стискам палци всичко да е както трябва Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 3 249
Абе мацки, нашите диванета имунизирани ли са за морбили? Дзверих се в картона на Симона и не можах да се сетя и да разчета нищо.  newsm78 Това онази тройната ваксина, дето се слага на годинка ли е?

# 71
  • Русе
  • Мнения: 116
Абе мацки, нашите диванета имунизирани ли са за морбили? Дзверих се в картона на Симона и не можах да се сетя и да разчета нищо.  newsm78 Това онази тройната ваксина, дето се слага на годинка ли е?
Да, Нимски. По имунизационния календар е в 13-я месец - морбили, паротит и рубеола. Споко  Grinning

# 72
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Ним, моето е, за твоето не знам Wink.
По принцип тази ваксина е нарочена сред противниците на ваксинирането за предизвикваща аутизъм и доста родители се подвеждат и отказват да я сложат на децата си.

# 73
  • Мнения: 7 424
Селма, честита бременност. Страхотна новина Heart Eyes Стискам палци всичко да е както трябва Hug
   Благодаря! Hug
   За болничните изобщо не разбирам,как може да се правят на въпрос......Явно зависи от педиатъра.Но пък,да не би те самите да ги изплащат,че да се опъват да ги издават?
   

# 74
  • Мнения: 7 424
Абе мацки, нашите диванета имунизирани ли са за морбили? Дзверих се в картона на Симона и не можах да се сетя и да разчета нищо.  newsm78 Това онази тройната ваксина, дето се слага на годинка ли е?
Да, Нимски. По имунизационния календар е в 13-я месец - морбили, паротит и рубеола. Споко  Grinning
   Нещо не си спомням такава ваксина...... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт