6-то Тортено предизвикателство, Февруари 2010

  • 18 023
  • 334
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 461
аз се надявам да успея да се включа планирала съм в петък да я започна дано успея

Ани искренно се надявам кученцето ви да се оправи  Praynig

# 121
  • Мнения: 7 091
Абсолютно съм съгласна с Вайълет!
Аз съм един от 8-те гласували, имах н ай-доброто желание да участвам, имам идеята и дори някои подготвени елементи, но просто не мога да успея в срока.
Тайно се надявам до края на обсъждането да успея да направя нещата, но не смея да планирам, защото кучето ми мина втора много тежка операция за тази седмица и от миналаа сряда такъв стрес.... а той горкия още не е излязъл от опасност изобщо.

# 122
  • Мнения: 1 173
Аз в подкуп приемам само едно - Крем Брюле  Mr. Green .
 Ей сега съм си поръчала на едни приятели март месец да ми донесат 3 кг  Laughing ...и ще носят де ще идат да не носят , като аз им правя тортите за РД ( на малки и големи ) .  Mr. Green

Досега има 3-ма готови ...чакаме Дими , Красимира , Шемет , Кари ... да видим какво ще направя аз днес .

Ани да се оправи всичко  Hug - тортата пак ще я направиш .

# 123
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Рая аз писах вече че съм готова с тортата - само снимките не ми остава време да оправя и да ти ги пусна, но ме пиши в списъка на готовите.

Тандури за тортата не се притеснявай - тя със сигурност ще е много интересна но когато имаш време и настроение за нея тогава я направи - сега имаш други задачи и притеснения.

# 124
  • Мнения: 2 185


на мен друго ми е чудно: нали уж това е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО, не е идеята да правим лесни торти, само по теми дето ни е кеф Thinking идеята е да се предизвикваме по нови неща, дори и трудни; дори и неща дето не са ни по вкуса 

Е, то ако ще е така няма смисъл от гласуване-направо по ред да си ги караме темите.

# 125
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609


на мен друго ми е чудно: нали уж това е ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО, не е идеята да правим лесни торти, само по теми дето ни е кеф Thinking идеята е да се предизвикваме по нови неща, дори и трудни; дори и неща дето не са ни по вкуса

Е, то ако ще е така няма смисъл от гласуване-направо по ред да си ги караме темите.
Аз съм съгласна Simple Smile И без това никакви оферти още не съм получила по въпроса с гласуването  Thinking ... много слабо подкупвате...   Mr. Green

# 126
  • Мнения: 1 965
........И без това никакви оферти още не съм получила по въпроса с гласуването  Thinking ... много слабо подкупвате...   Mr. Green
ПОДКУП
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 7 091
Е, то ако ще е така няма смисъл от гласуване-направо по ред да си ги караме темите.

Ами нали така или иначе всичките ще ги минем? newsm78

# 128
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609

Това го има тук - дай нещо по-екзотично като например сухи сладоледени смеси, шарен оризон, сен сен, лимонада ...   Joy

# 129
  • Мнения: 1 173

Това го има тук - дай нещо по-екзотично като например сухи сладоледени смеси, шарен оризон, сен сен, лимонада ...   Joy
Какво е пък това  " шарен оризон"  Rolling Eyes . Лимонада и да не видя никога през живота си няма да ми се допие ( то аз сода не пия ) ...виж за Боза можем да си поговорим  Laughing .

# 130
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Ами шарен щото в бг са пуснали и безцветен (претенции ... като ще е подкуп да е шарен)
За бозата сме на едно мнение - лимонадата ще я зачеркнем Simple Smile
Толумбичките са от мен  Wink

# 131
  • Мнения: 1 965
Е, как боза без баничка??? като ще е класика, да е класика..... ! Да ви е сладко!  Laughing

Да ви кажа, Оризон не съм виждала от години. Много го обичах, ама не съм се сещала да потърся.

Я, стига спам, ами кажете, толкова много торти как ще се коментират?  newsm78 Последно какво остана? по 2... по 3 на ден. Може и по една само. Ще е по-детайлно според мен. ще има повече време за разглеждане и коментиране на всяка торта поотделно.

# 132
  • Мнения: X
Ох,ако знаете вече какво има в бозата...хич няма и да я помиришете!

Аз до преди един час още се чудех коя от двете идеи да подхващам...ама май реших.
Следобед я почвам и се надявам до неделя да приключа!

По въпроса за подкупа:Любимата ми храна-ШОКОЛАД!    Mr. Green
Ама по възможност нещо извънземно ,дето не се намира в БГ...
Много съм скромна!    Twisted Evil   

# 133
  • Мнения: 1 173
Краси то във всичко "ако знаем какво има " ,хич няма нито да пием нито да ядем  ooooh! , но ...

Ванче по 2 на ден .
Иначе  малко спам да ударя ...събуждам се аз посред нощ и познай какво сънувам , - че съм си в Ст.Загора ( през 2 блока имаше баничарница ) , влизам и казвам "искам най-топлата баничка  и една голяма боза " ( много мразя студени банички )  Mr. Green
Мъжа ми естествено каза че съм " изперкала "  Laughing ..., та аз баницата лесно ще я направя ( че и със сирене , не с извара като купешките ) , но боза ... НЯМА Sad .

# 134
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Рая ако знаеш от кога се каня на домашна боза ама все не се организирам да пробвам....
И не си изперкала, но провери дали не си бременна...
Ванче оризон има по магазинчетата за насипни ядки или поне в някои от тях - тия дето ги знам са ти малко далече, но ако пририташ много ще ти кажа къде да ходиш да спасяваш положението.

Общи условия

Активация на акаунт