6-то Тортено предизвикателство, Февруари 2010

  • 18 027
  • 334
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 2 671
Tц, момичешка е.

# 316
  • Мнения: 1 491

От два месеца насам каквото и предположение да съм направила все не уцелвам, дали пък ако пусна фиш няма да думна джакпота  newsm78  hahaha

# 317
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Побуууут на темата .. някой прави ли торта по нея???

# 318
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Побуууут на темата .. някой прави ли торта по нея???


Аз ще запрятам ръкави...

# 319
  • Мнения: 2 185
Мисля, че има доста готови  Peace .
Аз евентуално чак през май месец ще действам по въпроса, живот и здраве, но ако не съм във форма може и да пропусна  Rolling Eyes .

# 320
  • Мнения: 1 491
Побуууут на темата .. някой прави ли торта по нея???

Ееее, чакай де, имам още 10-тина дена преди да започвам втората  hahaha

А ти направили вече? Или само прекрасните китки от студен порцелан са ти в главата?  Wink

# 321
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609

Аз най-вероятно ще пропусна този път .... ама да ви ръчкам по-отрано та да има какво да гледам после  Wink да не стане като със сградите ..... три дена яли пили и се веселили....

# 322
  • Мнения: 3 861
Аз усилено си търся повод, но и да не си намеря пак ще направя  Laughing

Мъж ми ще оцени по достоинство факта  Crazy Crazy Crazy

# 323
  • Мнения: 1 965
Аз усилено си търся повод,...........
Мдааааааам! И аз мисля че ти е време за трето......  hahaha
Мъж ми ще оцени по достоинство факта  Crazy Crazy Crazy
Просто си го представям. Събрал веждите на чайки и .... мрън, мрън, мрън....!  Twisted Evil

# 324
  • София
  • Мнения: 2 925
 Hug Мерси, справих се чудесно Hug Извинявам се за спама Blush

Последна редакция: ср, 07 апр 2010, 16:01 от ketito

# 325
  • Мнения: 1 491
ketito темата където ще получиш отговори на въпросите си не е тази. Ти търсиш тортена тема озаглавена "Нашите любими торти ..."
Ето я -
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=488272.new#new

Иначе, видях, че си от София, сладкарски шрифт, с който може да се пише продават в Метро и във Фантастико на ф-мата Швартау  Peace

# 326
  • Мнения: 452
Оооо,колко много съм пропуснала.Но,най-важното разбрах,че се е паднала моята тема,за която гласувах май на две предизвикателства.Въпроса е дали ще ми се отдаде случай да спретна такава торта.

# 327
  • Мнения: 1 965
Я, да подритна темата и да ви издразня.  Готова съм с бебешката торта!  ppp Stuck Out Tongue Winking Eye ppp Stuck Out Tongue Winking Eye ppp Stuck Out Tongue Winking Eye ppp Stuck Out Tongue Winking Eye
 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19

# 328
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
След Ванчето да взема и аз да се разритам. Готова ми е торта първа. Следващия месец още една и месечинките свършват. Порастна ни момиченцето  Heart Eyes

# 329
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Бравост на малкото марулче  Mr. Green!А кога ще ги показваме, 1 юли нали, или юни  Thinking? Аз не че съм готова, но да съм в час ...

Общи условия

Активация на акаунт