За тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема-3

  • 40 743
  • 760
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 975
polin_a благодаря за отговора Hug Извинявам се, че разводних темата, сега видях, че има пусната подобна Embarassed

# 61
  • Мнения: 9 232
Здравейте в една от най-полезните теми!
Моят въпрос е знаете ли къде в София се продават ето такива продукти или подобни? Предпочитам да не са on-line магазини.
Благодаря предварително!  bouquet

na ул.Скопие с/у Кауфланда в магазин МОБО / цени от 2-10лв/

# 62
  • Мнения: X
Някой може ли да ми каже как ди си почистя ботушите от импрегниран набук. Светли са и не става само с четка, софийската кал е упорита Simple Smile, притеснявам се, че ако ги изпера в пералнята после ще пропускат вода.

# 63
  • Мнения: 655
аааааа,ми аз сега видях тази тема ooooh!,айде да си задам въпроса,че пуснах отделна тема,а е нямало смисъл ooooh!

 бях си харесала едни пластмасови шкафове за детски играчки-с три отделни издърпцащи се контейнера Peaceбяха на промоция в мината брошура на Метро България.отидох,но бяха свършили.разбрах кой ги е доставил там,писах мейл на фирмата и чакам сега отговор Grinningобаче да знаете къде има такива-отпред,където се издърпват бяха рисунки на Мак куин,Спайдърмен и т.н.или ако има веяе такава тема,дайте ми лин Peaceпредвартелно ви благодаря Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 917
Търся препарат, който да премахне фугин от повърхността на плочката. Ако има различни продукти, трябва ми и за плочка с гланц, и за плочка с релефна повърхност. Фугина е от месеци.  ooooh!

# 65
  • Мнения: 70
Добро утро,може ли да ми предложите боя за покриване на под от дъски,преди боядисани в кафяво,но на места боята се е изтрила.Благодаря предварително.

# 66
  • Мнения: 1 059
Търся препарат, който да премахне фугин от повърхността на плочката. Ако има различни продукти, трябва ми и за плочка с гланц, и за плочка с релефна повърхност. Фугина е от месеци.  ooooh!
Оф, и аз как ли не го мъчих този фугин, и при нас беше поседял доста. Не съм се справила съвсем, но най-добър резултат постигнах като първо ги пръсках с цилит (май лилав), после и с гъбите на сано (има и на фино) търках.
Четох в темата за баните, че има фугин, който стои повече като циментов, моят май е такъв и затова е толкова трудно да се почисти.

# 67
  • Мнения: 209
аааааа,ми аз сега видях тази тема ooooh!,айде да си задам въпроса,че пуснах отделна тема,а е нямало смисъл ooooh!

 бях си харесала едни пластмасови шкафове за детски играчки-с три отделни издърпцащи се контейнера Peaceбяха на промоция в мината брошура на Метро България.отидох,но бяха свършили.разбрах кой ги е доставил там,писах мейл на фирмата и чакам сега отговор Grinningобаче да знаете къде има такива-отпред,където се издърпват бяха рисунки на Мак куин,Спайдърмен и т.н.или ако има веяе такава тема,дайте ми лин Peaceпредвартелно ви благодаря Hug Hug Hug

Вчера ги имаше налични в Метро 2 в София.  Peace

# 68
  • Мнения: 12
здравейте,
някой от вас използва ли йонизатор вкъщи, имате ли впечатления за това уредче.

# 69
  • Мнения: 284
Някой виждал ли е някъде холни масички от дърво, може и друг материал, които да се регулират на височина  Rolling Eyes

# 70
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
аааааа,ми аз сега видях тази тема ooooh!,айде да си задам въпроса,че пуснах отделна тема,а е нямало смисъл ooooh!

 бях си харесала едни пластмасови шкафове за детски играчки-с три отделни издърпцащи се контейнера Peaceбяха на промоция в мината брошура на Метро България.отидох,но бяха свършили.разбрах кой ги е доставил там,писах мейл на фирмата и чакам сега отговор Grinningобаче да знаете къде има такива-отпред,където се издърпват бяха рисунки на Мак куин,Спайдърмен и т.н.или ако има веяе такава тема,дайте ми лин Peaceпредвартелно ви благодаря Hug Hug Hug

И на мен ми трябва шкаф за играчките - може ли да го видя някъде на снимка?

# 71
  • Мнения: 655

Вчера ги имаше налични в Метро 2 в София.  Peace


мерси мила,ама ми е далечко София Grinning Hug


* Боби *,няма мила къде да ги видиш Peaceсега понах да се ровя за нета,видях такива шкафове в БГ ШОП,ама много са скъпи и не си заслужава Wink

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 09:42 от nahodkata

# 72
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Някой виждал ли е някъде холни масички от дърво, може и друг материал, които да се регулират на височина  Rolling Eyes
Заповядай
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=433509.0

# 73
  • Мнения: 9 776

Ти май беше от Търново. Там в Метро няма ли? Иначе ги гледах и в Русе, но ми се видяха доста скъпи, но всеки си преценява.

Редактирам се
Сега видях, че са свършили при вас.

# 74
  • Мнения: 284
Госпожичка Клавел, много благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт