Почитатели на Майкъл Джаксън 21 - HISTORY

  • 24 589
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 16
Очаквайте само с  на DVD
МАЙКЪЛ ДЖЕКСЪН
THIS IS IT

Както никога не сме го виждали
Специална цена
8 лв.

<----- <-----



ай сиктир, бе!
жалко, че нямам dvd Laughing

# 721
  • София
  • Мнения: 331
valq61, нали..!  Уандъфур е и бютифур напрао......

малко трудно те разбрах Joy Joy Joy
-------------------------------------------------
minka1, добре, че махна втория линк, където го наричат с онова име #2gunfire #2gunfire
 #2gunfire
 оооо, излъгала съм се

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 20:16 от valq61

# 722
  • Мнения: 3 271
Aми да, де, била е подвластна на манипулации, но пък сега е много готино да излезеш да кажеш истината и да си вземеш парите и славата... Повдига ми се, сори.
И това е така, че преди за много хора е била едва ли не срамно да са му фенове публично, понеже е извратен, ненормален и не знам какъв още, а пък сега като го няма вече е модерно да го уважаваш и да си му фен.
Казах ли вече, че ми се гади.
Защо ли се разписах днес. Имам тонове работа, а си позволявам емоции.
Простете.

# 723
  • Мнения: 522
Не симпатизирам на драскачите на книги и не защитавам ни най малко авторката,но все пък съм доволна,че има доблестта да се изправи и да каже -Аз сгреших!Друг е въпроса поради какви причини чак сега излиза тази книга,не се нагърбвам с мнение.относно това което казвате,че е модерно да си фен на Майкъл-може би в Холивуд да,но тук продължават да си бъдат обект на присмехи феновете  му Confused.

# 724
  • Мнения: 87
Сега чета, слушам го и плача. Нищо, че ми е рожденния ден. Искам това да не му се беше случвало. Сложиха един чист човешки живот на карата. Искам да не беше минавал през тази помия и гадост. Искам ВЪЗМЕЗДИЕ заради него! Искам хората с болни амбиции, които гнусно заложиха живота му на карта да си платят, искам ги унизени и поругани като него, искам ги унищожени, на ръба между лудоста и здравия разум, искам ги параноични и страхуващи се от собствената си сянка! Искам ги кървящи и болящи, преследвани от собствените си демони на греха! И искам да живеят дълго в този кошмар!!! Защото да простреляш птица, която е разперила широко криле и се рее из простора е долно и нечовешко.

# 725
  • Мнения: 90
Ох, Лилии    newsm45
Да,като да убиеш присмехулник....грях е,защото е грях да нараниш някого, който не прави нищо друго освен да благославя всички край себе си!Дано си получат заслуженото...но каквото и да се случи,изпълниха си мисията,погубиха го!Иде ми.... #2gunfire,чак ме е яд,че се захванах с това интервю...Хайде Лили,усмихни се и празнувай заради себе си, нас и него! Hug

# 726
  • Мнения: 77
Боже мой Лили , май си права, май си много права... Аз не съм отмъстителен човек, и  Майкъл означава много за мен. Чета днес всичко което сте постнали , всеки ред , всяка дума и не мога да си обесня що за чове си да мразиш толкова (имам предвид Том Стедмън) да обиколиш всяко кътче , да имаш мисия да унищожиш някого. Е успя! Осакити всеки с този процес, остави ни нас , а семейството му , което се надявам да е било на негова страна, децата му... Някой ден ще прочетат тази помия за баща си.  А това беше един прекрасен ,милосърден талантлив и безкрайно душевно богат човек. Забелязвам , че говоря в минало време за него, май вече приемам действителността. А ми беше трудно , много трудно.Скоро в една книга четох нещо , може би от там се повлиях, но не искам в днешния ден на празнуващи  да има болка и мъка и затова ще го оставя за друг ден. Но ще го пусна. Надявам се то да помогне на някой от Вас , които не успявате да го приемете да ви помогне.

А по отношение на статии в списания и вестници наистина е хубаво да ги има  и хората да разберат какъв е Майкъл Ей тъй за наше успокоение!



Лили усмивка днес е твоят ден , момиче!!!!

# 727
  • Мнения: 87
Не съм все още за интервюта, милички. Казах ви го.

# 728
  • Мнения: 7
Лили разбирам те напълно Hug Hug Hug
Ако в този момент ти кажа подобре им прости (колкото и да е наивно, глупаво, не на място, и по детски ако щеш)как ще ти прозвучи?
Трябва да им простим, каквото и да ни струва, през каквито и мъки и страдания  да минат душите ни, трябва да простим.
Всичко по различно от прошка в душата, би ни принизило към тези индивиди.
Защото те не са хора с душа а индивиди с човешка кожа.
За себи си смятам, че само и единствено прошката би ме успокоила и би ми дала сила за нова вяра, в доброто на хората.

# 729
  • Мнения: 1
ооо leidi Tired ...как да им простим, как да им простя аз самата?!
       Когато прочетох  книгата за последните години от живота му, когато чета  подобни интервюта ме обзема такава злоба и ненавист към всички ,които му причиниха това Twisted Evil ...такъв заговор,толкова пари, толкова гадости, толкова много замесени хора- само с 1 цел- да съсипеш един невинен човек,безумно талантлив и добър и защо...как може целта на съществуването ти, на живота ти да бъде -унищожението, във всяка негова форма!? Това не са хора, не са нормални човешки същества ooooh! ooooh! Tired

   Странното е ,че всеки път,когато през ума ми мине мисълта, колко много искам да си платят-се сещам за Майкъл, за огромната му обич,за това,че години наред по време на делата не нападна никого, не каза една лоша дума, а само-"...истината ще излезе на яве..."- мълчеше си, усмихваше се, продължи да твори, продължи да помага,продължи да обича- защото това е по-силно!

   Любовта и прошката,надеждата, наистина са по-силни от всичко друго! Защото те остават и те се помнят-затова обичаме Майкъл, затова той ще живее вечно!!! Заради Майкъл се опитвам да им простя,защото той не таеше лоши чувства към никого,въпреки всичко... на този свят си има възмездие и за добрите и за лошите дела и знам,че някой ден всеки ще получи това,което заслужава! Вярвам в това!

# 730
  • София
  • Мнения: 6 062
Боже! Скъсах се да рева на интервюто на Афродайт Джоунс!
Не знам с каква съвест живеят всички тези хора.... убийци!


lenitta, благодаря!   bouquet

# 731
  • Мнения: 0
МНОГО МОЛЯ ARWEEN44 ДА СИ ИЗЧИСТИ КУТИЯТА

# 732
  • Мнения: 7
Ами аз не знам точна рецепта или точен отговор за това нямам.
Знам че у човека е заложено и добро и лошо.
Може би се учим с времето да прощаваме?
И мисля, че наш е избора кое от двете искаме да надделее....

# 733
  • Мнения: 2
А аз знаете ли какво искам?  Не правосъдие, а наказание.  Не съд и процеси и комисии. Нееее. Аз затова и дори не се интересувам от разните процеси срещу Мъри и компания. Смърт за смърт. Просто нищо по-малко от това не би ме удовлетворило.

Вярно, че е крайно... но искам да убия Мъри със собствените си ръце. Всъщност крайно ли е? Крайно ли е да искаш смърт за човека, извършил убийство? Крайно ли е да искаш да го видиш мъртъв, защото е изтръгнал нещо толкова съкровено, чисто, светло и трептящо от сърцата на много, много, много хора?
Знам, че не е само в Мъри вината.
Но по-лесно е, когато можеш да насочиш гнева си към един-единствен субект. Не че другите преди Мъри не бяха много по-виновни.
Те направиха нещо много по-лошо от отнемането на човешки живот. Те убиха полета. Убиха радостта.

Май всички тук пораснахме много от 25 юни насам, нали?
Неминуемо е, когато ти отнемат радостта, порастваш бързо. И то по болезнения начин.  
      

Лили, мила, прости ми че говоря за смърт на рожденния ти ден. Може би нямам право. Макар да знам, че би ме разбрала. Въпреки това искам пак да ти кажа, празнувай, миличка! Живяла си с една година повече - нима има нещо по-ценно и важно от това?   bouquet

# 734
  • Мнения: 1
Момичета,като чета тези интервюта и всичко ,което сте написали направо ми се плаче!Как може да има такива същества ,които са готови на всяка цена да съсипят един прекрасен човек,който не е направил нищо лошо на никого ,а винаги се е опитвал да помага на хората и да раздава любов с  пълни шепи и всичко това е за тези проклети пари ,които управляват този ненормален свят и Майкъл стана жертва на тези алчни изроди!А най - лошото  е ,че сега след смъртта му печелят още повече на негов гръб е с това не мога да се примиря,но да се надяваме, че все някога ще си получат заслуженото ,защото нали е казано ,че господ забавя , но не забравя е надявам се да има наказание за тези извратени чудовища,които даже не мога да нарека хора! Weary newsm45

Общи условия

Активация на акаунт