Новите ни козметични похождения 5

  • 45 983
  • 662
  •   1
Отговори
# 615
# 616
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Ами колкото и да са надути цените, са по 7-8 лева  Laughing Не, не се скубят. Честно казано четките ми на АртДеко се скубят повече. Ще се опитам да ги снимам и ще ги кача, но по-късно.

Ами не са скъпи, но за обикн. четки и без посочена марка не бих ги купила. Предпочитам Кент или Гош.  Peace

# 617
  • Мнения: 6
Е,какво значение има цената.Мак струват майка си и баща си,но и от някои техни четки се оплакват в youtube,че се скубят много.  Peace

# 618
# 619
  • Мнения: 31 326
О Лу, честито красив е този аромат. Heart Eyes

# 620
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Денси, нали? Много особен, но ми харесва Heart Eyes

И го купих  от Pretty Shop, няма да изреждам тестерите, които ми дадоха  Wink

# 621
  • Мнения: 31 326
Браво чудесно. Heart Eyes Да особен, но много интересен. Много любов да ти носи. Hug  bouquet

# 622
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 727
Момичета преди месец питах някой дали е ползвал сета за вежди на Ует енд Уайлд. Та аз си го купих и останах много доволна. Сега се чудя дали да не взема и този на Есенс. А имам въпрос - бялата част от сета на УеУ е кремообразна, тя като основа ли се нанася, за да залепне оцветяващата част?  newsm78

# 623
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ами колкото и да са надути цените, са по 7-8 лева  Laughing Не, не се скубят. Честно казано четките ми на АртДеко се скубят повече. Ще се опитам да ги снимам и ще ги кача, но по-късно.

Ами не са скъпи, но за обикн. четки и без посочена марка не бих ги купила. Предпочитам Кент или Гош.  Peace
Еми да, затова ти казвам, че съм доволна. И аз също ползвам кент и артдеко, тези са сравними с тях.

# 624
  • София
  • Мнения: 5 193
лилав

# 625
  • Мнения: 630
Това от мен. Сега очаквам едно магическо вталяване  baby_neutral

# 626
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Това от мен. Сега очаквам едно магическо вталяване  baby_neutral

Магически неща не очаквай от подобни кремове.
Аз преди няколко дни си купих същия, още не съм го започнала. Но от опит знам, че подобни мазила действат ако се спортува и се спазва някакво ограничение за храненето.
Ако си го започнала ще се радвам да споделиш впечатления.

# 627
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз съм го ползвала антицелулитния на Нивеа - нищо особено, нямаше и ефект.

От антицелулитните мазила единственото, което е  имало някакъв ефект при мене е Колистар, но го комбинирах с фитнес  Wink

# 628
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Може да ми се смеете, но аз досега от подобни продукти само на Ейвън Солушънс съм ползвала и наистина има ефект при мен. ПОнеже сега използвам една тубичка, реших да изпробвам нещо ново. Аз нямам и много целулит, тъкмо е започнал да се появява от пърженото и картофките, които поглъщам напоследък.

# 629
  • Мнения: 630
Не съм започнала още. А за ефекта...то е ясно, че не могат да се очакват чудеса, беше шега  Simple Smile Въпреки това гледам винаги да имам някакъв такъв продукт, много приятна на пипане става кожата. А за конкретния прочетох много добри отзиви във форум козметик клуб  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт