Новите ни козметични похождения 5

  • 45 975
  • 662
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 20 112
А имам въпрос - бялата част от сета на УеУ е кремообразна, тя като основа ли се нанася, за да залепне оцветяващата част?  newsm78


Бялата част е восък, нанася се последна, за фиксация на веждите.  Peace

# 631
# 632
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
А имам въпрос - бялата част от сета на УеУ е кремообразна, тя като основа ли се нанася, за да залепне оцветяващата част?  newsm78


Бялата част е восък, нанася се последна, за фиксация на веждите.  Peace

Благодаря ти много.   bouquet

# 633
  • София
  • Мнения: 1 544

Ауууууууу разкош..  Завид! Hug от къде и за колко пари?

# 634
  • Мнения: 3 050
1 ампулка

# 635
  • Мнения: 2 229
Ами колкото и да са надути цените, са по 7-8 лева  Laughing Не, не се скубят. Честно казано четките ми на АртДеко се скубят повече. Ще се опитам да ги снимам и ще ги кача, но по-късно.

Потвърждавам, за 23 лева кабуки четката се скубе, та се къса. ooooh! На Гош чеките за пудра и руж, които са доста по-евтини, за целия им живот да са паднали 10 косъма общо. Направо си умирам от яд...

# 636
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Аз затова и ще си взема на Гош, но ветрилото не ми харесва.  ooooh!

# 637
  • Мнения: 63
~ Касиопея ~ , какво представляват ампулите на РФ  Hug

# 638
  • Мнения: 3 050
Комплекс 5 внася всички жизнени елементи в корена, така че косата да расте по оптимален начин. Това е истински концентрат, регенериращ кожата на главата и косата, с високо съдържание на етерични масла от лавандула, портокал и върбика, подбрани заради техните антисептични и регенериращи свойства.Като стимулира микроциркулацията на кожата, той действа оздравяващо, подготвя и увеличава проникването на всички други третиращи продукти (пенетрация х 10).

"Топлите" етерични масла могат да предизвикат усещане за затопляне, в зависимост от чувствителността на всяка кожа на главата (усещане, което изчезва при изплакване).

инфо-от нета   bouquet

# 639
  • Мнения: 63
Комплекс 5 внася всички жизнени елементи в корена, така че косата да расте по оптимален начин. Това е истински концентрат, регенериращ кожата на главата и косата, с високо съдържание на етерични масла от лавандула, портокал и върбика, подбрани заради техните антисептични и регенериращи свойства.Като стимулира микроциркулацията на кожата, той действа оздравяващо, подготвя и увеличава проникването на всички други третиращи продукти (пенетрация х 10).

"Топлите" етерични масла могат да предизвикат усещане за затопляне, в зависимост от чувствителността на всяка кожа на главата (усещане, което изчезва при изплакване).

инфо-от нета   bouquet
Много ти благодаря за полезната информация Hug Аз също ще си купя една ампула.   bouquet

# 640
  • Мнения: 557
Измиваща крем - пяна  Grinning

           

# 641
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Момичета, къде из София сте виждали да се продава козметика PLANTER'S ?

# 642
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Мерси  Heart Eyes
26,95 ?  ,но не е от Бг.

# 643
  • Мнения: 63
Момичета, къде из София сте виждали да се продава козметика PLANTER'S ?
Лу, от този сайт съм поръчвала козметика на Nuxe и съм виждали продукти на Planter's http://www.kozmetika.bg/browse.php?rubrid=243  Hug  bouquet

# 644
  • Мнения: 434
Измиваща крем - пяна  Grinning

           

placholina,като я пробваш,може ли да споделиш,дали си доволна от нея?  bouquet
Защото и аз се чудя,дали да не си я купя. Измиващото ми средство свършва и трябва да взема нещо,а ми се иска да е нещо,което не съм ползвала. Peace

Общи условия

Активация на акаунт