Жените харесват ли..... груби и мърляви мъже(мъжкари).

  • 42 945
  • 342
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 749
А,тъкмо вчера си мислех коя е най-подходящата темичка ,за да изкажа дълбокото си разочарование от някои жени. Laughing
Пред блока,естествено,се намират тук таме т.нар."селски пръчки".Та всички от тази..група говорят на жените си по невероятен начин.Не е рядкост да си пия кафето сутрин и да слушам гъзарчето от съседния вход да крещи по приятелката си,докато тя изкарва колата ("запушванията" са чести) .Чува се нещо като "Да ти е*а ма****а,ма,к***о!Толкоз ли си лЕва,че не мож изкара тая кола!Махай се ма,к*ч*а такава,аз ш'я изкарам!".Същото това момиче снощи ,докато пушех цигарата-си-за-лека-нощ я чух да говори "Искаш ли сладолед?Какъв да бъде?Шоколадов?Плодов някакъв?Ей сега отивам!" ,като след нея се чу "Ше одиш,ко ше праиш,тъпанарка такава!"или нещо подобно,казано от приятеля й .
Та,жени всякакви.Аз не го разбирам това....

# 61
  • Мнения: 420
Може да го приемат за нормално, може за тях това да е мъжкаря, а другите да са недостойните, може да обичат да страдат. Мотиви и хора всякакви, мазохисти бол.

# 62
  • Мнения: 11
Абе то на приказки е лесно да викаш "такива не ги трая"...Ама ако им влезеш в обувките може да се окаже друг мироглЕДА... Whistling Whistling Whistling

# 63
  • Мнения: 1 749
Абе то на приказки е лесно да викаш "такива не ги трая"...Ама ако им влезеш в обувките може да се окаже друг мироглЕДА... Whistling Whistling Whistling
Била съм в тези..обувки.Кат бЕх студентка,преди 4-5 години,имах едно гадже,което преля чашата,когато не си дойде от купон с приятели на 14ти февруари,въпреки обещанията за разни романтични вечери.По телефона ми беше споменал нещо за млъкване.Посрещнах го подобаващо.Не съм казвала нищо.................

# 64
  • Мнения: 2 448
В таквиз обувки не влизам аз, ако трябва ще си ходя боса.  Stop

# 65
  • Мнения: 2
Харесвам мъжкари на външен вид, дори леко грубичко изглеждащи, но задължително с перфектна лична хигиена! Сега идва интересното разминаване - трябва като контраст на  външния си вид да са много нежни и внимателни с мен!  Laughing Подчертавам с мен  Wink , с друг може и да не са(освен с децата си, разбира се)!
И тук се сещам нещо, което прочетох за Че Гевара- бил е с изключително ниско ниво на лична хигиена, къпанията му годишно са се брояли на пръстите на едната  ръка, прането на дрехите му също и в същото време е бил изключително магнетичен и  неустоим за жените! И друга една подробност имаше за интимната му хигиена, ама ме е срам да я напиша Embarassed

# 66
  • Мнения: 441
А,тъкмо вчера си мислех коя е най-подходящата темичка ,за да изкажа дълбокото си разочарование от някои жени. Laughing
Пред блока,естествено,се намират тук таме т.нар."селски пръчки".Та всички от тази..група говорят на жените си по невероятен начин.Не е рядкост да си пия кафето сутрин и да слушам гъзарчето от съседния вход да крещи по приятелката си,докато тя изкарва колата ("запушванията" са чести) .Чува се нещо като "Да ти е*а ма****а,ма,к***о!Толкоз ли си лЕва,че не мож изкара тая кола!Махай се ма,к*ч*а такава,аз ш'я изкарам!".Същото това момиче снощи ,докато пушех цигарата-си-за-лека-нощ я чух да говори "Искаш ли сладолед?Какъв да бъде?Шоколадов?Плодов някакъв?Ей сега отивам!" ,като след нея се чу "Ше одиш,ко ше праиш,тъпанарка такава!"или нещо подобно,казано от приятеля й .
Та,жени всякакви.Аз не го разбирам това....
На тоя и правата лопата му е малко....ама и тя мацката еднаааааа,щом е с него,значи и харесва  ooooh!

Мис Елайза Дулитъл,доизкажи се,ако обичаш,тъкмо стана интересно  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 82
Китана и аз хич не го разбирам това  Rolling Eyes ,ама както е написала Шматчица-мазохисти бол!




Мис Елайза Дулитъл,доизкажи се,ако обичаш,тъкмо стана интересно  Mr. Green

И на мен ми стана много интересно,хайде продължението моля! Flutter

# 68
  • Мнения: 2
Ами срам ме е, де... Embarassed  Става дума за това, че не той е поддържал интимната си хигиена...

# 69
  • Мнения: 1 429
Жените харесват ли груби и мърляви мъжкари.

 StopОпределено НЕЕЕ, даже ме отблъскват!

# 70
  • Мнения: 11
Кво са го зачекнахте чичко ви Че? Ай да ви видя вие 11 месеца у годината в джунглата, ама не тип Борисова градина, а харабия субтропик, да те гонат секви потери и жандарми,колко ще се сещате да се баняте. Или кво...идва заптията и Че му вика "Старшинка, айде дай 500 метра преднина,че да прибаням сиренясалия?" Whistling ooooh! То не всичко е само романтични представи,залези и замрежени погледи вперени в светлото  и героично бъдеще.
А че Че-то е бил пичеловка....може...ма то там секвите гватемалски туземки, знаеш ли ги...Пък и тва жените...може ли ви разбра човек имате ли неква систематичност в харесването... Crossing Arms Thinking

# 71
  • Мнения: 427
                                Това се отнася и за вас мъжете Девиатор.
                                Вий пък хич не ги избирате жените  Mr. Green
                                 Ако видиш две непознати жени , едната с големи , а другата с малки .Коя първо ще забележиш,
                                а очите ти къде ще се спрат първо  Crazy

# 72
# 73
  • Мнения: 943
"Мърляв" и "Мъжкар" едно и също ли нещо описват?!  Tired

# 74
  • Мнения: 28
Не харесвам, избягвам ги, отблъскват ме.
И най-нежния на вид мъж може да бъде мъжкар. Това е поведение , характер, не виждам какво общо има с мърлявостта.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт