Жените харесват ли..... груби и мърляви мъже(мъжкари).

  • 43 020
  • 342
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 573
Груби и брадясали да, мърляви - не

# 76
  • Мнения: 0
Груби и брадясали да, мърляви - не
Peace

# 77
  • Мнения: 212
Мога да кажа така-не понасям течащи и мазни мъже. Сега ще обясня какво има предвид Wink
Не обичам мъж,който се излива на листа хартия с пробитата си поезия,не обичам да ми се повтаря по триста пъти на ден "обичам те",рози навсякъде,свещи...ужасяват ме. В този ред на мисли,явно обичам по-груби мъже. Моят е доста грубоват (са да не си помислите,че ме бие ooooh!) Wink И чертите му са по-грубаватички,музиката която слуша не би понесла на много жени (то и на малко би понесла),но агресията,която излъчва ме възбужда прекалено много. Предпочитам да ми викне "Ей,чумичке,ела тука",отколкото "Любима моя,ненагледна,единствена,прелестна принцесо,би ли донесла изящната си фигура насам" Naughty
А мърляви хора по принцип мразя.

# 78
  • Мнения: 116
Незнам защо понякога набеждават ''мърлявите'' мъже са мъжкари...Ако това и мъжкар-не,не ми харесва.Ако под ''груби'' разбираме грубо отношение към мен-също не ми харесва.Но другата крайност,която описа Hass(онези дето ти повтарят по 100 пъти на ден ''обичам те'')също не ми харесват-изглеждат ми много театрални.
P.S. Hass,напомняш ми на една яка мацка от един друг форум

# 79
  • Мнения: 6 713
Аз под "груб" разбирам не обноските, а по-скоро самия вид. Аз не понасям такива измити, белички, русички, без брада, без мускул... Абе като жени все едно са нежни и фини. Stop

# 80
  • Мнения: 3 634
Другите жени може и да ги харесват, но аз не. Грубостта в поведението трудно може да размърда пеперудите в корема ми, но ако това е визия за груб мъж, то моля някой да бъде груб с мен.  Laughing

Мърлявите нямат шанс при хората с хематологични заболявания. Обонянието е сило изострено.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Мърляви и нечистоплътни не понасям... меко казано.
Груби ( много относително понятие е кой какво влага в това ) - да, стават.

# 82
  • Мнения: 4
ami sigurno ima jeni koito hatesvat takiva maje,no otnosno higienata vseki trqbva da poddarja pone minimalna

# 83
  • Мнения: 4
a i majkar ne mislq che moje da se opishe s tezi dumi

# 84
  • Мнения: 2 478
Какво общо има мърлявият и неподдържан мъж с мъжкарят? Явно бъркате понятията.
Не понасям лигльовците и мекотелите. Мъжът ми, ако не е мъжкар, няма как да бъде до мен.

# 85
  • Мнения: 830
Аз на груби и мърляви мъже им викам мърлячи, а не мъжкари Laughing Laughing Laughing и гледам да ги държа настрана от мен....
Явно проблема е в моя телевизор, защото в думата "мъжкар" влагам съвсем друго значение.

# 86
  • Мнения: 55
Не прочетох всичко, но въпросът е зададен малко некоректно. Иначе темата е интересна...

Обикновено моята представа за "мъжественост" и "мърлявост" се разминава с на повечето хора, особено жени, така че няма да коментирам толкова физическия аспект.

Но съм сигурна, че повечето жени, дори всички, предпочитат мъже, които ги превъзхождат - в интелект, сила, опит, възраст и т.н. Нормално е мъж, който изглежда груб и първичен (не само във външния си вид, но и в излъчването и маниерите) да е по-желан от изнежения си събрат. Просто защото създава чувство за сигурност и от друга страна - за мистериозност. Това е естествено състояние в природата.

И обикновено няма нищо общо с побоища, пиянски истории, мутри и т.н. Да не се бъркат.

Сега, след като се изразих  недостатъчно ясно, все пак да отговоря - харесвам груби и (според моя вкус - не, но според масовия определено) мърляви мъжкари. Само такива харесвам. Simple Smile
Обикновено най-сурово изглеждащите мъже, притежават и най-любящите сърца.

# 87
  • Мнения: 55
Здравейте на всички .....гледам че моита тема е на 6 много мнения ,което ме радва...и доста неяснота ,защо и как .
1во темата е Жените харесват ли..... груби и мърляви мъже(мъжкари).
Защо :
 ами понеже аз познавам ,знам и виждам жени (красиви и умни) които са с такива мъже и тези жени са зарадвали въпросните мъже с по 1,2,3, деца ,работят ,чистят като луди и не дават да се каже дума за тяхното мъжленце а в замяна получават нежните и мили думи "АРЕ МА КЪДЕ Е САЛАТАТА" или "МЛЪКНИ МА ЧУМО" това последното ми се случи да го чуя на скоро и се опитвам да проумея какви са тези жени защо го търпят това ?
И нека да се изясним едно е да си груб , друго да си мърляв и трето мъжкар ,,,не случайно мъжкар е в скоби ,,,аз се смятам за мъжкар  и правя разлика от трите неща но аз съм писал всичко на куп което значи груби+мърляви+мъже(мъжкари)=щастливи жени.  newsm78
И това не се отнася за в леглото а за изобщо в живота.
Поздрави на всички   bouquet

Сега се върнах назад в темата... Това описание няма нищо общо с истинския мъжкар. Това е див селянин с мозък, колкото на мравка. Обикновено такива мъже са желани по причини различни от личните им достойнства.

# 88
  • Мнения: 22
Харесвам всякакви мъже...най вече жеенени и над 30г... Joy Joy Joy

# 89
  • Мнения: 230
Харесвам всякакви мъже...най вече жеенени и над 30г... Joy Joy Joy


...с потаен глас?

Общи условия

Активация на акаунт