погалнати костилки

  • 924
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Мамита; помогнете. Синат ми е на 3 и половина.  в4ера яде компот от череши и аз сас всичкиа си акл се доверих че щч плуе костилките.Изплу две но следващите двайсет глатна. какво мойе да се случи

# 1
  • София
  • Мнения: 749
Да ги изака Simple Smile Нищо друго Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 536
А ти сигурна ли си,че общо черешите бяха 22 броя?
Щото и количеството е важно за разгадаването на проблема. Grinning

# 3
  • Мнения: 1 877
Наблюдавай детенце!Все пак това са 20 череши.Да не вземе да получи преплитане на червата...За по-сигурно го заведи на лекар.Стискам палци да не стане проблем и да ги изака

# 4
  • Мнения: 1 512
Добре де изпюл е две,след това я изял още една череша и не е изплюл костилка,така и втора и.т. и ти му даде да изяде цели 20 череши #Crazy

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Добре де изпюл е две,след това я изял още една череша и не е изплюл костилка,така и втора и.т. и ти му даде да изяде цели 20 череши #Crazy

Още като погледнеш този правопис, трябва да ти е ясно, че мисъл не протича.

Към авторката: заведи детето на лекар, те ще преценят дали не трябва снимка. Следващият път се помъчи да мислиш. Ако не става - тренирай. Започни по-малко четене, но първо на детски книжки. Другите са много сложни.

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добре де изпюл е две,след това я изял още една череша и не е изплюл костилка,така и втора и.т. и ти му даде да изяде цели 20 череши #Crazy

Още като погледнеш този правопис, трябва да ти е ясно, че мисъл не протича.

Към авторката: заведи детето на лекар, те ще преценят дали не трябва снимка. Следващият път се помъчи да мислиш. Ако не става - тренирай. Започни по-малко четене, но първо на детски книжки. Другите са много сложни.
Ау, груба си  Crazy Не четеш ли, че даже точният брой на черешите се знае! Значи може да брои  ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 524
Стига момичета, в момент на тревога, кой за бога си гледа правописа?

Към авторката - за твое успокоение заведи детето на лекар, но аз като малка съм яла череши с костилки - после излизат без проблем. Никой не ме е следил какво съм правила по дърветата..  Mr. Green

# 8
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Стига момичета, в момент на тревога, кой за бога си гледа правописа?
Не е до притеснението.Човек или пише грамотно или не  Peace

# 9
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Как пък в едно изречение успя да сътвори толкова грешки?

# 10
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Колко бяха днес костилките на изхода? Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт