Тъпи бивши съквартиранти.Помощ-пак са вкъщи

  • 5 909
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Проблемът ти идва и от приятеля. Той е неотказващия, съобразяващия се. Ти ще изглеждаш лошата в неговите очи. Как тепърва заедно ще решавате такива проблеми newsm78 Вие след тези натрапници няма да живеете в клетка. Трябва да се научите да казвате "Не", когато ви се казва. Иначе това ще мине и замине до...следващия път, когато трябва да се каже "не".

# 16
  • гр.София
  • Мнения: 380
Извинявай, съвсем добронамерена съм, но проблемът не е в нежаланите гости, нито в приятеля ти, а в теб самата. И по-точно- в неумението да отстояваш мнението си. Ако нещо не ти харесва, не ти понася, не ти е удобно- няма нужда да го търпиш. Поговори първо с приятеля си и му кажи как се чувстваш, щом си се съгласила за 4-5 дни- значи на петия ден трябва да си тръгнат! Той пък трябва да реши дали семейният мир му е по-ценен от "приятелството" на тази двойка.

# 17
  • Мнения: 2 133
Eгати идиотката, наистина!
Ама ти си виновната.Нали това е твоят дом, как така друг ще налага правилата?

# 18
  • Мнения: 11 569
sorry za latinicata :stop:sno6ti si ostavih laptopa v kuhnjta i dnes idiota sakvartirant go be6e otvoril i si igrae6e 6ah online pi4a :twisted:dano mi vidi temi4kata tuk Laughing

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
sorry za latinicata :stop:sno6ti si ostavih laptopa v kuhnjta i dnes idiota sakvartirant go be6e otvoril i si igrae6e 6ah online pi4a :twisted:dano mi vidi temi4kata tuk Laughing
Остави я отворена,все някой от двамата нахалитети ще полюбопитства и ще види /предполагам момичето/.
А поговори пак с половинката ти,че това не може да продължава така и му кажи,че имаш намерение да им кажеш всичко,което мислиш по тактичен начин.Демек "Казвам ти дъще,сещай се снахо".
Стискам ти палци за успех,че като слушам и ако аз бях на твое място,щях да откача да се нервирам и накрая щях да си кажа всичко,аз съм такава.

# 20
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 244
Дари, Дари, защо приятелят ти толкова държи на тез босяци?

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 17:54 от Котьо Тръмп

# 21
  • Мнения: 25 662
Дари, Дари, за приятелят ти толкова държи на тез босяци?

За него може да не са натрапници, а скъпи приятели.  Rolling Eyes
Това, че тя не ги понася, не означава автоматично, че и той трябва да ги намрази.

# 22
  • Мнения: 31

,,За него може да не са натрапници, а скъпи приятели.  Rolling Eyes
Това, че тя не ги понася, не означава автоматично, че и той трябва да ги намрази.,,
ама пък благоверния и да не се усети Thinking

# 23
  • Мнения: 1 749
Приятеля ти е много мекичък и неконфликтен....Хем не иска да се караш с тях,хем те принуждава да ги търпиш и нищо не прави той по въпроса.
Аз бих посочила и на тримата вратата Laughing .Не,шегувам се.Защо си мълчиш и следваш заповеди безпрекословно?Страх те е от скандал?

# 24
  • Мнения: 4 668
Честно да ти кажа подобно нещо , въобще не може да ми стане проблем - не , че не бих се подразнила , напротив ... Confused Просто не бих ги търпяла  Naughty Директно им казвам , че ми пречат и , че не ги искам в моят дом . Така че , да се изнасят . Веднага при това .
А истината е , че аз и не бих позволила изобщо да дойдат . За приятеля ти , би трябвало ти и твоето мнение да сте по важни .

# 25
  • Мнения: 2 011
Аз съм директен човек и бих казала всичко  направо . Приютявате  ги  ...добре ... Консумативите щом ще си плащат изваждай кочана със сметките и  вписвай : ток, вода, кайма, зеле, ... и пр. В последния  ден удряш ТОТАЛ и им връчваш сметката ! Може никога повече да не искат да дойдат  у  вас Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 26
  • Мнения: 25 662

ама пък благоверния и да не се усети Thinking


Обикновено мъжете са много недосетливи, особено, когато им отърва.  Laughing

# 27
  • Мнения: 31
 newsm62 напълно си права!!!!
 :

# 28
  • Мнения: X
А приятелят ти защо толкова държи да не се караш с тях, и особено с момичето?
Разбирам,да бяха роднини,тях не си ги избираме  /не че бих търпяла подобно отношение и от роднини,де.../,но...за най-обикновени познати?!

При положение, че не ги понасям ,изобщо няма вариант да ми влезнат повече в къщата.
Директно им събирам багажеца и...кой откъде е .
Не поддържам контакти с хора,които са ми неприятни!Камо ли да ги търпя в собствената си къща...

# 29
  • Мнения: 25 662
Доколкото схващам казуса, домът не е техен, а са на квартира. И фактът, че са имали съквартиранти, говори, че не държат цялото жилище, а само част от него. Кой и колко ще живее в останалата част не винаги зависи от тях.
Друго - когато човек си позволява да говори за бивша съквартирантка като за "идиотката", силно се съмнявам, че е обективен и не пречупва ситуацията според негативното си отношение.
И трето - подозирам, че има и друга причина - я ревност, я нещо друго, което да класифицира идиотката като такава.
Баджанашка история май...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт