Добра любовница ли сте?

  • 10 007
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Аз не искам да говоря за себе си.Нека любовниците ми се изкажат.Ако тук има такива.

# 16
  • София
  • Мнения: 399
 За мен добрата любовница не зависи от това, какво точно прави в леглото, а как го прави.

# 17
  • Мнения: 15
Хайде сега и самооценки.
....."тя, любовта, е без цвят и без звук.

Само ухае. А благите пръски
 дето полепнат - поникват цветя.
От аромата им нежен възкръсва
пламък на нова любовна игра.

Допир на чувства. Конвулсно потръпват
двете разголени наши мечти.
Те от наслада в една се превръщат,
белег между им съвсем не личи.

Не от любов, а с любов ще препия,
без притеснения, без капчица свян."

# 18
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Да.

# 19
  • София
  • Мнения: 23 124
След като и на двамата с мъжа ми ни харесва това, което правим под завивките, значи и двамата сме добри един за друг  Peace

# 20
  • Мнения: 4
сещам се за един виц
еФтиното си е еФтино Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 371
никой не ми казва  Rolling Eyes . като прочетох темата и чак ми стана мъчно, че нямам похвали никакви.  Sad
сигурно не съм  Confused

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
никой не ми казва  Rolling Eyes . като прочетох темата и чак ми стана мъчно, че нямам похвали никакви.  Sad
сигурно не съм  Confused
Ти пък сега,щом е с теб,значи му доставяш необходимото удоволствие и си добра за него,иначе ще търси другаде,нали? Simple Smile

# 23
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676

Така е, но не става дума за опит и бройка, а за това да се отпуснеш пред другия човек и да не се притесняваш да кажеш и покажеш какво ти харесва, нито да се дърпаш срамежливо от нещо, което на него му харесва /стига това да не отвращава самата теб/.
Това ме подсети за един въпрос към момичета, които са поподали в подобна на моята ситуация. Имах преди време един мъж с когото се чувствах чудесно, но ми се искаше да направим още нещо. Как ли не не му подсказвах какво много ми се иска, а той все се прави, че не разбира. Накрая му го казах в прав текст. И знаете ли какво - отказа ми, внимателно, но категорично. На вас случвало ли ви се  е?

# 24
  • Мнения: 426
Как ли не не му подсказвах какво много ми се иска, а той все се прави, че не разбира. Накрая му го казах в прав текст. И знаете ли какво - отказа ми, внимателно, но категорично. На вас случвало ли ви се  е?
Е кажи какво си му предложила, де.Мъжете рядко отказват експерименти в секса. Бая трябва да си го стреснала,щом ти е отказал Laughing

# 25
  • Мнения: 4 569
Как ли не не му подсказвах какво много ми се иска, а той все се прави, че не разбира. Накрая му го казах в прав текст. И знаете ли какво - отказа ми, внимателно, но категорично. На вас случвало ли ви се  е?
Е кажи какво си му предложила, де.Мъжете рядко отказват експерименти в секса. Бая трябва да си го стреснала,щом ти е отказал Laughing
Много рядко мъж би отказал новост в секса.Или си го шокирала,или е пуритан.Или просто не му е пукало какво искаш ти тоесст е бил егоист.

Добрата любовница обича секса и му се наслаждава.
Има способността да се отпусне напълно и да не мисли за прическа,грим,стрии,срам,по време на любовната игра и същинския акт.
На мен това ми е проблема-не се отпускам.За мен секса е задължение.Предпочитам да измия чиниите.Старая се да се държа освободено,но си личи че се преструвам.

# 26
  • Мнения: 364
никой не ми казва  Rolling Eyes . като прочетох темата и чак ми стана мъчно, че нямам похвали никакви.  Sad
сигурно не съм  Confused

Защото не си попитала  Grinning

И аз не съм чувала нищо за себе си, но сега попитах.
Според него да, ама може и да послъгва, защото иска специално масажче по-късно!  Laughing

# 27
  • Мнения: 6 947
Много рядко мъж би отказал новост в секса.Или си го шокирала,или е пуритан.Или просто не му е пукало какво искаш ти тоесст е бил егоист.

Ако е искала да му пъхне нещо отзад, много ясно, че ще откаже.

На мен това ми е проблема-не се отпускам.За мен секса е задължение.Предпочитам да измия чиниите.Старая се да се държа освободено,но си личи че се преструвам.

Това е лошо, много лошо. Дано да се промениш с възрастта.

# 28
  • Мнения: 4 569
Много рядко мъж би отказал новост в секса.Или си го шокирала,или е пуритан.Или просто не му е пукало какво искаш ти тоесст е бил егоист.

Ако е искала да му пъхне нещо отзад, много ясно, че ще откаже.
hahaha Joy Не виждам защо й е да го прави...Да не е поискала тройка и третия да е мъж? Crazy


На мен това ми е проблема-не се отпускам.За мен секса е задължение.Предпочитам да измия чиниите.Старая се да се държа освободено,но си личи че се преструвам.

Това е лошо, много лошо. Дано да се промениш с възрастта.
И аз си знам че е лошо.Въпроса е как?

# 29
  • Мнения: 1 749
Аз бях ужасно срамежлива.Затова не изпитвах удоволствие от секса.После някак разбрах,че ако искам да изпитам някакво удовлетворение,трябва да си го потърся,не да стоя и да се надявам,че другия ще се сети точно какво искам.Факт е,че нещата сега са доста по -различни при мен.

Общи условия

Активация на акаунт